GENÇLERİMİZ HAYALLERİNİ SAHNEYE TAŞIDILAR

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen Kültür ve Sanat Yarışmalarının İl Birinciliği etabı kapsamında 16 ve 17 Şubat 2019 tarihlerinde Türk Müziği Yarışması ve Tiyatro Yarışması yapıldı.

18 ŞUBAT 2019Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen Kültür ve Sanat Yarışmalarının İl Birinciliği etabı kapsamında 16 ve 17 Şubat 2019 tarihlerinde Türk Müziği Yarışması ve Tiyatro Yarışması yapıldı.

Üsküdar Gençlik Merkezinde gerçekleştirilen organizasyonda yeteneklerini sergileme fırsatı bulan gençlerimiz 16 Şubat'ta Türk Müziği ve 17 Şubat tarihinde gerçekleştirilen Tiyatro yarışmasında hayallerini sahneye taşıdılar.

Gençlerimizin performansları alanında uzman jüri ekibi tarafından değerlendirilirken, gösterdikleri performansla büyük beğeni toplayan gençlerimiz izleyenler tarafından da büyük alkış aldılar.

Kültür ve Sanat Yarışmaları kapsamında Milli duygularımızın ve kültürümüzün yaşatılması, gençlerimiz arasında yaygınlaştırılmasının sağlanması, benimsenmesi ve gençlerimizin serbest zamanlarını değerlendirilmesine katkıda bulunulması amaçlanıyor.