HABERARŞİVİ
 • 22

  MART

  BALKAN KARATE ŞAMPİYONASI İSTANBUL’DA

  Balkan Karate Federasyonu’na üye ülkelerin katılımıyla düzenlenen Büyükler Balkan Karate Şampiyonası, 24-25 Mart 2018 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek.

 • 21

  MART

  VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

  Güreş İl Temsilcimiz Halil İbrahim Oktay'ın değerli anneleri vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi, 22.03.2018 Perşembe günü öğle namazına müteakip kılınacak Cenaze Namazının ardından Erzurum/Akdağ köyünde defnedilecektir.

 • 20

  MART

  ŞİLE ORTAOKULLAR ARASI FUTSAL LİGİ’NDE ŞAMPİYON ŞİLE 75.YIL ORTAOKULU OLDU

  Şile Okul Sporları Ortaokullar Arası Futsal Ligi tamamlandı. Turnuvada 75.Yıl Ortaokulu Şampiyonluğa ulaştı.

 • 15

  MART

  GENÇ VE BEYTÜLMAKDİS PROJESİ BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Sultantepe Gençlik Merkezi ‘nin gerçekleştirmiş olduğu Genç ve Beytülmakdis projesi başlıyor.

 • 8

  MART

  KARATECİLERDEN ZEYTİN DALI HAREKATI’NA DESTEK

  İstanbul’da düzenlenecek 31. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası’nın kayıt gelirleri, Zeytin Dalı Harekatı’na destek olmak amacıyla Mehmetçik Vakfı’na bağışlanacak.

 • 5

  MART

  UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE TERÖRLE MÜCADELEYE EŞ DEĞERDİR

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, terör örgütlerinin uyuşturucu vasıtasıyla gençleri devşirmesini, esir etmesini ve onları kullanacak şekilde yönlendirmesini önlemek gerektiğine işaret ederek, “Uyuşturucuyla mücadele, terörle mücadeleye eş değerdir. Sporun birleştirici gücü hem terörü hem de uyuşturucuyu yenecektir" dedi.

 • 1

  MART

  ŞİLE'DE VOLEYBOL RÜZGARI

  Şile'de düzenlenen Liseler Arası Genç Kızlar kategorisi Voleybol Ligi final müsabakasında Şile İMKB 50.Yıl Ç.P.Anadolu Lisesi Şampiyon oldu.

 • 27

  ŞUBAT

  GENÇLERİMİZ HAYALLERİNİ SAHNEYE TAŞIDILAR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen Kültür ve Sanat Yarışmalarının İl Birinciliği etabı,Türk Müziği Yarışması ve Tiyatro Yarışması ile tamamlandı.

 • 21

  ŞUBAT

  MİLLİ GÜREŞÇİLERİMİZDEN ZEYTİN DALI HAREKATI'NA DESTEK

  İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Cemil Boz, Türk Silahlı Kuvvetlerimizce Afrin'de terör örgütlerine yönelik yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek amacıyla düzenlenen etkinlikte Milli Güreşçilerimizle bir araya geldi.

 • 21

  ŞUBAT

  "SPORLA KAL GÜVENDE KAL" PROJESİ İSTANBUL'DA

  Radyo ve Televizyon Gazetecileri Derneği (RTGD) tarafından İçişleri Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığının desteğiyle, madde bağımlılığıyla mücadeleye katkı vermek amacıyla düzenlenen "Sporla Kal Güvende Kal" projesinin ikinci toplantısı İstanbul'da yapıldı.

 • 20

  ŞUBAT

  KÜLTÜR VE SANAT YARIŞMALARI COŞKUSU İSTANBUL'DA BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen Kültür ve Sanat Yarışmalarının İl Birinciliği etabı gençlerimizin yoğun ilgisiyle başladı.

 • 20

  ŞUBAT

  İL MÜDÜRÜMÜZ CEMİL BOZ EMEKLİ OLAN PERSONELLERİMİZİ MAKAMINDA KABUL ETTİ

  İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzde uzun yıllar başarı ile görev yapan ve emekliliğe ayrılan personellerimizi, İl Müdürümüz Cemil BOZ makamında ağırladı.

 • 19

  ŞUBAT

  BAĞIMLILIKLA MÜCADELEDE YENİ BİR PROJE: “SPORDA KAL GÜVENDE KAL”

  Radyo ve Televizyon Gazetecileri Derneği (RTGD) tarafından, İçişleri Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteğiyle düzenlenen “Sporla Kal Güvende Kal” Projesi’nin ikincisi, 21 Şubat Çarşamba günü, İstanbul Atatürk Kız Öğrenci Yurdu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. Programa Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak da katılacak.

 • 16

  ŞUBAT

  TÜRKİYE SPORTİF YETENEK TARAMASI VE SPORA YÖNLENDİRME PROJESİ BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığının ortak projesi olan “Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi” kapsamında oluşturulan Bilim Kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi.

 • 16

  ŞUBAT

  ŞİLE ORTAOKULLAR ARASI YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL TURNUVASI’NDA İMAM HATİP ORTAOKULU ŞAMPİYON OLDU

  Şile Okul Sporları faaliyet programında yer alan Ortaokullar Arası Yıldız Kızlar Voleybol Turnuvası’nda İmam Hatip Ortaokulu şampiyonluğa ulaştı.