HABERARŞİVİ
 • 23

  HAZİRAN

  İSTANBUL GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

  İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Cemil Boz, Ramazan Bayramı dolayısıyla İl Müdürlüğünde tüm personelin bayramını kutladı.

 • 21

  HAZİRAN

  BAŞARIYA GİDEN YOL EKİP ÇALIŞMASINDAN GEÇER

  İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Sözleşmeli Spor Eğitim Uzmanları, İl Müdürü Cemil Boz’u makamında ziyaret etti.

 • 21

  HAZİRAN

  İL MÜDÜRÜMÜZ CEMİL BOZ'UN KADİR GECESİ MESAJI

  İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Cemil Boz, gönül dünyamızı aydınlatan mübarek Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

 • 20

  HAZİRAN

  SATRANÇTA TÜRKİYE’YE MADALYA YAĞDI

  Genç satranççılar Avrupa Okullar Satranç Şampiyonası'nda toplam 25 madalya kazandı. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, yayımladığı mesajla genç sporcuları tebrik etti.

 • 20

  HAZİRAN

  BAŞARILI KROSÇULAR ÖDÜLLERİNİ ALDI

  47.Valilik Kupası Kros Yarışmaları'nın ödül töreni İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Üsküdar Burhan Felek Kamp Eğitim Merkezi konferans salonunda yapıldı. Törene İstanbul Vali Yardımcısı Nihat Nalbant ve İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Boz ile ödül alan sporcular katıldı.

 • 20

  HAZİRAN

  BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ, TRT SPOR'DA GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TRT Spor'da canlı olarak yayınlanan özel programa katıldı.

 • 18

  HAZİRAN

  İL MÜDÜRÜMÜZ CEMİL BOZ'UN BABALAR GÜNÜ MESAJI

  İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Cemil Boz, babalar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 • 17

  HAZİRAN

  23 YAŞ ALTI TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL MİLLİ TAKIMIMIZ DÜNYA İKİNCİSİ OLDU

  Kanada’da yapılan 23 Yaş Altı Dünya Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonası final maçında İngiltere ile karşılaşan milli takımımız şampiyonayı ikinci sırada tamamladı.

 • 17

  HAZİRAN

  HALTERDE İSA GÜNGÖR DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ

  Japonya’da düzenlenen Gençler Dünya Halter Şampiyonası’nda 56 kiloda yarışan İsa Güngör, koparmada bronz madalya kazandı. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, yayımladığı mesajla Dünya üçüncüsü olan Milli Halterci İsa Güngör’ü tebrik etti.

 • 16

  HAZİRAN

  RİTMİK CİMNASTİKTE ULUSLARARASI HEYECAN BAŞLADI

  9. Uluslararası Ritmik Cimnastik Turnuvası “Rhythmıcs Cup 2017” İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Burhan Felek Spor Kompleksi TVF 50. Yıl Spor Salonu’nda görkemli bir açılış töreniyle başladı.

 • 16

  HAZİRAN

  KORUMALI FUTBOLDA ŞAMPİYON KOÇ RAMS

  Sakarya Tatankaları ve Koç Rams arasında oynanan Türkiye Korumalı Futbol 1. Lig Türkiye Finalinde kazanan taraf Koç Rams oldu. Final müsabakasını İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Boz da takip ederek, federasyon yetkililerini başarılı organizasyondan dolayı kutladı ve şampiyon takımı tebrik etti. Karşılaşmayı seyredenler arasında dünya şampiyonu güreşçi Rıza Kayaalp de vardı.

 • 14

  HAZİRAN

  ELEKTRONİK BELGE YÖNETİM SİSTEMİNE GEÇİŞ İÇİN HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI

  İl Müdürümüz Cemil Boz, Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS) kullanımı hakkında EBYS ve BELGENET programını kullanacak tüm personele verilen eğitimlerin ardından geçiş süreci ile ilgili Proje sorumlularından detaylı bilgi aldı.

 • 13

  HAZİRAN

  TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI’NDAN İL MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

  Türkiye Gençlik Vakfı (TUGVA) Genel Başkan Yardımcısı Suat Kır,İstanbul İl Başkanı Fatih Coşar, İl Başkan Yardımcısı Mücahit Eryılmaz İl Spor Koordinatörü Başkan Yardımcısı Murat Yoldaş, Yüksek Öğrenim Komisyonundan Emre Tayyip Toksoy İl Müdürümüz Cemil Boz'u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

 • 13

  HAZİRAN

  YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

  İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından her yıl düzenli olarak organize edilen Yaz Spor Okulları, bu yıl İstanbul’un 37 ilçesinde gerçekleştirilecek.

 • 13

  HAZİRAN

  CHEETOS TÜRKİYE’NİN EN HIZLISI ATLETİZM YARIŞMALARI’NDA ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

  Cheetos Türkiye’nin En Hızlısı Yarışmaları’nın finali, 322 atletin katılımıyla İstanbul ENKA Atletizm Pisti’nde yapıldı.