HABERARŞİVİ
 • 12

  ARALIK

  GENÇLİK MERKEZLERİ ARASI KÜLTÜR VE SANAT YARIŞMA BAŞVURULARI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, gençlerin hayallerini gerçekleştirebilmeleri için birbirinden farklı dallarda kültür sanat yarışmaları düzenliyor. Türkiye’nin 81 ilindeki Gençlik Merkezlerine üye olan gençlerin katılabileceği Türk Müziği-Şiir Okuma-Tiyatro ve Bilgi yarışmaları için başvurular başladı.

 • 12

  ARALIK

  ŞAMPİYON ATLETLERİMİZ TÖRENLE KARŞILANDI

  Slovakya’nın Samorin kasabasında düzenlenen 24. Avrupa Kros Şampiyonası'ndan zaferle dönen millilerimiz, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından İstanbul Atatürk Havaalanı’nda törenle karşılandı.

 • 8

  ARALIK

  KROSTA HEDEF AVRUPA ŞAMPİYONLUĞU

  Slovakya’nın Samorin kentinde 10 Aralık’ta yapılacak olan 24. Avrupa Kros Şampiyonası öncesi İstanbul Olimpiyatevi’nde düzenlenen basın toplantısına İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Cemil Boz, Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar, milli atletler Yasemin Can, Ramazan Özdemir ve Özlem Kaya katıldı.

 • 7

  ARALIK

  ÇEKMEKÖY BELEDİYE BAŞKANI AHMET POYRAZ’A ZİYARET

  İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Cemil Boz, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ı makamında ziyaret etti.

 • 6

  ARALIK

  NAZMİYE MURATLI'DAN GÜMÜŞ MADALYA

  Dünya Bedensel Engelliler Halter Şampiyonası'nda milli sporcu Nazmiye Muratlı, kadınlar 45 kiloda gümüş madalya kazandı. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Nazmiye Muratlı için tebrik mesajı yayımladı.

 • 6

  ARALIK

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI GENÇLERİ KİTAPLARLA BULUŞTURUYOR

  Gençlerin kültürel yönden kendilerini geliştirebilmeleri için ücretsiz kitap dağıtımı gerçekleştiren Gençlik ve Spor Bakanlığı, bu yıl içinde toplam 135 bin kitap basıp dağıtırken, bu sayının yıl sonunda 150 bine çıkarılması hedefleniyor.

 • 6

  ARALIK

  FUTBOLUN VETERANLARI BAĞIMLILIKLA MÜCADELE İÇİN SAHAYA ÇIKIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, bağımlılıkla mücadele kapsamında zararlı alışkanlıklardan uzak, sağlıklı bireyler olarak yetişmesine katkı sağlamak amacıyla “Spor ile Hayata Bağlan” projesini hayata geçiriyor.

 • 5

  ARALIK

  VANLI ÇOCUKLAR SPOR İLE HAYATA GÜLÜMSEDİLER

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Spor ile Hayata Gülümse” projesinin bu haftaki programında Van’dan İstanbul’a giden çocuklar, Fenerbahçe ile Kasımpaşa arasında oynanan karşılaşmayı tribünden izlediler.

 • 30

  KASIM

  DÜNYA KURAŞ ŞAMPİYONASI İSTANBUL’DA

  11. Büyükler Dünya Kuraş Şampiyonası, 2-3 Aralık tarihleri arasında İstanbul’da Hasan Doğan Spor Kompleksi’nde yapılacak. Organizasyona 43 ülkeden 480 sporcu katılacak.

 • 29

  KASIM

  MEVLİD KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

  İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Cemil Boz, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 • 28

  KASIM

  GENÇLER SABAH NAMAZINDA BULUŞTU

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nce, Gençlerin milli birlik, beraberlik ve manevi duygularını canlı tutmak amacıyla düzenlenen program kapsamında; İstanbullu gençler Fatih Camii'nde bir araya geldi.

 • 24

  KASIM

  BİR GÜN DEĞİL, HER GÜN

  İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, öğretmenler günü dolayısıyla Fatih Ortaokulu’nda öğretmenlere çiçek verdi.

 • 24

  KASIM

  AVCILAR GENÇLİK MERKEZİMİZ TARAFINDAN BAĞIMLILIKTAN KORUNMA SEMİNERİ DÜZENLENDİ

  İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Avcılar Gençlik Merkezi, madde bağımlılığı konusunda bir seminer düzenledi.

 • 24

  KASIM

  24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

  İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Cemil Boz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 • 21

  KASIM

  SPOR İLE HAYATA GÜLÜMSE PROJESİ ÇOCUKLARI SEVİNDİRMEYE DEVAM EDİYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Spor ile Hayata Gülümse” projesinin bu haftaki programında Ağrı’dan İstanbul’a giden çocuklar, Medipol Başakşehir ile Galatasaray arasında oynanan karşılaşmayı tribünden izlediler.