HABERARŞİVİ
 • 20

  EKİM

  BAKAN DR. OSMAN AŞKIN BAK SPOR MEDYASI YÖNETİCİLERİYLE BULUŞTU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, İstanbul’da spor medyasının yöneticileriyle bir araya gelerek, spor gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

 • 18

  EKİM

  33 YILLIK GELENEK İSTANBUL’DA GÜREŞ HEYECANI

  33. Uluslararası Cumhuriyet Kupası Gençler Serbest ve Grekoromen Güreş Turnuvası 20-23 Ekim’de Sancaktepe Taha Akgül Spor Kompleksi’nde yapılacak.

 • 16

  EKİM

  53. CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU TAMAMLANDI

  53. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nu (TUR 2017) BAE Takımı Emirates'in İtalyan bisikletçisi Diego Ulissi kazandı. Gençlik ve Spor Bakanı Bak, "Tüm dünyaya 'İstanbul en az Paris, Londra, New York kadar güvenli' mesajını verdik" dedi

 • 16

  EKİM

  KARATEDE LİG HEYECANI

  13-15 Ekim 2017 tarihleri arasında Bağcılar Olimpik Spor Salonu’nda düzenlenen İllerarası İstanbul Karate Ligi Minik, Yıldız, Ümit, Genç ve Büyükler kategorilerinde gerçekleştirilen final müsabakaları ile tamamlandı.

 • 16

  EKİM

  ''DEMİR ADAM” MUAMMER CAN DEMİRCİ

  İstanbul Gençlik Spor Kulübü sporcumuz Muammer Can Demirci, “Demir Adam” ünvanını aldı.

 • 16

  EKİM

  AVRUPA GENÇLİK OYUNLARI’NDA 7 MADALYA

  09-15 Ekim 2017 tarihleri arasında İtalya'nın Lignano kentinde düzenlenen Avrupa Gençlik Oyunları’nda Ülkemizi temsil eden Bedensel Engelli Milli sporcularımız, 2 Altın, 4 Gümüş ve 1 Bronz madalya kazandı.

 • 13

  EKİM

  BİZİM EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ GENÇLİĞİMİZ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, uyuşturucu ile mücadelenin birinci önceliklerinin başında geldiğini vurgulayarak, “Sokaklardaki tabloları görüyoruz. Bizim en büyük gücümüz gençliğimiz. Biz bu gençliği yeteri kadar eğitemezsek 2023 hedeflerine ulaşmakta zorlanırız" dedi.

 • 13

  EKİM

  AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞAKŞEHİR’DE KUTLANDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından her yıl ortaklaşa planlanan, her yaştan insanı spor yapması için özendirmek ve yeni bireylerin spora kazandırılması için bilinçlendirmek amacıyla gerçekleştirilen Amatör Spor Haftası Başakşehir’de de kutlanmaya devam ediyor.

 • 12

  EKİM

  AMATÖR SPOR HAFTASI ŞİLE’DE YÜRÜYÜŞLE KUTLANDI

  Amatör Spor Haftası dolayısıyla İstanbul’un çeşitli yerlerinde etkinlikler yapılırken, Şile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü de hafta kapsamında bir yürüyüş düzenledi. Yürüyüşe çok sayıda Şileli katıldı.

 • 12

  EKİM

  DÜNYA DART ŞAMPİYONASI’NDA 4 MADALYA

  Japonya'da yapılan Dünya Dart Şampiyonası'nda Türkiye Genç Milli Takımı, 4 bronz madalya kazanarak genel klasmanda 4. sırada yer aldı. Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, genç milli sporcuları tebrik etti.

 • 11

  EKİM

  BAHÇELİEVLER'DE AMATÖR SPOR HAFTASI COŞKUSU DEVAM EDİYOR

  Amatör Spor Haftası, Bahçelievler Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğümüzün düzenlediği renkli bir programla kutlandı.

 • 10

  EKİM

  "Ceza Kütüğü Modülü" Eğitimi Rize'de verildi

  "Sporda Dijital Dönüşüm Projesi" kapsamında Rize'de "Ceza Kütüğü Modülü" eğitimi verilmeye başlandı.

 • 9

  EKİM

  BAKAN BAK'TAN AVRUPA ŞAMPİYONU RALLİCİLERE TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Avrupa Ralli Şampiyonası'nda takımlar klasmanında şampiyon olan Castrol Ford Team'ı tebrik etti.

 • 9

  EKİM

  AMATÖR SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ KADIKÖY’DE

  'Amatör Sporl Haftası' etkinlikleri çerçevesinde, Kadıköy’de bir program yapıldı. Kortej yürüyüşüyle başlayan etkinlik Caferağa Spor Salonu’nda devam etti. Programda halk oyunları, karate ve taekwondo gösterileri ile engelli sporcularımızın gösterileri yer aldı.

 • 6

  EKİM

  İSTANBUL'UN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 94. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

  İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Cemil Boz, İstanbul'un düşman işgalinden kurtuluşunun 94. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.