YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından İl Spor Merkezleri Projesi kapsamında hayata geçirilen ve her yıl düzenli olarak organize edilen yaz spor okullarımız, 29 Haziran 2020 Pazartesi günü saat: 16:00’da Burhan Felek Spor Kompleksinde gerçekleştirilecek olan açılış töreni ile kapılarını açıyor.

  Haberi Oku

  BURHAN FELEK ATLETİZM STADI AÇILDI

  Yenileme çalışması tamamlanan Türk sporunun sembol tesislerinden olan Burhan Felek Atletizm Stadı’nın açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun katılımıyla yapıldı.

  Haberi Oku

  İSTANBUL’UN TARİHİ ATLETİZM PİSTİ YENİDEN AÇILIYOR

  Uzun süredir yenileme çalışmaları süren, uluslararası standartlardaki Burhan Felek Atletizm Stadı, 8 Şubat Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla açılacak.

  Haberi Oku

  GENÇLİK COŞKUSU MALTEPE'DE

  Maltepe Gençlik Merkezimiz tarafından organize edilen ''Gençlik Şöleni ve Türk Halk Müziği Konseri'' gençlerimizin ve vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, İSTANBUL'DA AMATÖR SPOR KULÜPLERİNİN TEMSİLCİLERİYLE BULUŞTU

  İstanbul'da amatör spor kulüplerinin yöneticileriyle bir araya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Bakanlık olarak amatör spor kulüplerinin hem yanında olduklarını, hem de önlerini açmak için tüm imkanları seferber ettiklerini vurguladı.

  Haberi Oku

  ANTRENÖRLERİMİZE ANTRENMAN TAKİP MODÜLÜ EĞİTİMİ VERİLDİ

  İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesinde görev yapan antrenörlerimize yönelik düzenlenen Antrenman Takip Modülü Eğitimi, İstanbul İl Bilgi İşlem Koordinatör V. Cem Yeşilova koordinesinde yapıldı.

  Haberi Oku

  “Yaz Spor Okullarından Yeni Şampiyonlar Çıkmasını İstiyoruz”

  İstanbul Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü yetkilileri, İl Müdürlüğümüzü ziyaret ederek, İl Müdürümüz Dr. Cemil Bağlama ile İstanbul'da gerçekleşen sportif faaliyetler ve yapılan çalışmalar hakkında bir röportaj gerçekleştirdi.

  Haberi Oku

  BADMİNTONDA GAZİOSMANPAŞA RÜZGARI

  02-04 Temmuz 2019 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen 19 Yaş Altı Balkan Badminton Şampiyonası’nda Gaziosmanpaşalı Badmintoncularımız başarılarına bir yenilerini daha ekledi.

  Haberi Oku

  ÜSKÜDARLI KARATECİLER GAZİANTEP'TEN MADALYALARLA DÖNDÜ

  27-30 Haziran 2019 tarihleri arasında Gaziantep Şahinbey Spor Salonunda düzenlenen Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonasında Üsküdar İlçe Müdürlüğümüz sporcuları önemli başarılara imza attı.

  Haberi Oku

  2. AVRUPA OYUNLARINDA ÜLKEMİZİ TEMSİL EDEN MİLLİ TAKIM KAFİLEMİZ YURDA DÖNDÜ

  21-30 Haziran 2019 tarihleri arasında Belarus'un Minsk kentinde düzenlenen 2. Avrupa Oyunları’nda Ülkemizi temsil eden Milli Takım Kafilemiz yurda dönüşünde İl Müdürlüğümüz tarafından İstanbul Havalimanında çiçeklerle karşılandı.

  Haberi Oku

  İSTANBUL'DA YAZ SPOR OKULLARI COŞKUSU BAŞLADI

  İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından her yıl düzenli olarak organize edilen İl Spor Merkezleri ve Engelliler İl Spor Merkezleri’nin açılışı bu yıl da görkemli bir törenle yapıldı.

  Haberi Oku

  İSTANBUL'DA CİMNASTİK ŞÖLENİ

  İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen 11. Uluslararası Ritmik Cimnastik İstanbul Turnuvası Üsküdar Burhan Felek 50.Yıl Spor Salonunda devam ediyor.

  Haberi Oku

  YILDIZ JUDOKAMIZ ELİF BEYZA AKDOĞAN BALKAN ÜÇÜNCÜSÜ

  Üsküdar İlçe Müdürlüğümüz bünyesinde judo çalışmalarını sürdüren Milli sporcumuz Elif Beyza Akdoğan, Üsküp’te düzenlenen Yıldızlar Balkan Judo Şampiyonasında Bronz madalya kazandı.

  Haberi Oku

  MİLLİ KARATECİLER TOKYO 2020 İÇİN KANADA’DA PUAN ARAYACAK

  Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları kota müsabakaları arasında yer alan Karate 1 A Serisi’nde sezonun üçüncü etabı, 21-23 Haziran tarihlerinde Kanada’nın Montreal kentinde yapılacak.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, YAZ SPOR OKULU AÇILIŞINDA GENÇLERLE BULUŞTU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı'nda düzenlenen Gençlik ve Spor Bakanlığı Yaz Spor Okulu açılışına katıldı.

  Haberi Oku

  BU YAZ MUTLAKA SPORA BAŞLAMALISIN

  Çocuk, gençlerimiz ve engelli bireylerimizi spora yönlendirmek, spor kulüplerine sporcu kaynağı oluşturmak ve toplumda spor kültürünün yaygınlaşmasına katkı sağlamak amacıyla İl Spor merkezleri projesi kapsamında hayata geçirilen Yaz Spor Okulları faaliyetlerimiz İstanbul'da büyük bir coşkuyla başlıyor.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER