Duyurular
OKUL SPORLARI YARIŞMALARI İLE İLGİLİ MÜSABAKA FİKSTÜRLERİ FİKSTÜRLER SEKMESİNDE YAYINLANMAKTADIR. TÜM OKULLARIMIZA VE BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR !


GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI: 3. BÖLGE Geleneksel Çocuk Oyunları Yakan Top yer değişikliği olmuştur.
Beylikdüzü 75.yıl cumhuriyet mtal
Beylikdüzü koç ortaokulu (28.04.2017)


VOLEYBOL:
Voleybol Deplasmanlı Lig Müsabaka Katılım Listesi fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (19.04.2017)

YÜZME: 
Minikler Yüzme İl Birinciliği Müsabaka Reglemanı fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır.
(18.04.2017)

VOLEYBOL: 
Voleybol Minikler (Kız-Erkek) İl Birinciliği Müsabakaları Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır.
(14.04.2017)

GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI: 
Geleneksel Çocuk Oyunları 3.Bölge Finalleri Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır.
(13.04.2017)

FUTSAL: 
Futsal Küçük Erkek-Kız müsabakalarının tarih değişikliği fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (11.04.2017)

BASKETBOL: 
Okul Sporları Basketbol Minikler Kategorisi branş talimatı fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır (10.04.2017)

BOCCE: Bocce İl Birinciliği müsabaka programı fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (10.04.2017)

OKÇULUK: 
10-14 Nisan 2017 tarihleri arasında okmeydanı okçular tekkesinde yapılacak okullar arası genç-yıldız-küçük-minik bay bayan okul ve sporcu listesi fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (07.04.2017)

GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI: 
Geleneksel Çocuk Oyunları 1.Bölge Finalleri ve Revize Edilen Kurallar Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır.
(06.04.2017)

BASKETBOL:
Basketbol Minikler (Karma) İl Birinciliği Fikstürü 27-28 Nisan Tarihlerinde Yapılacak Teog Sınavı Nedeniyle Revize Edilerek Fikstürler Sekmesinde Yayınlanmıştır  (05.04.2017)

ATLETİZM:
Yıldızlar (Kız–Erkek) Atletizm İl Birinciliği yarışmaları fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (04.04.2017)

GÖRME ENGELLİ-BEDENSEL ENGELLİ: 
Okullar arası Gençler,Yıldızlar(Kız-Erkek) Bedensel Engelliler ve Görme Engelliler Yüzme İl Birinciliği finali müsabaka programı fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (31.03.2017)

DART: 
Okul Sporları Dart İl Birinciliği müsabaka programı fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır.
(29.03.2017)

ORYANTRİNG: 
Küçükler, Yıldızlar (Kız –Erkek) Oryantiring İl Birinciliği yarışmaları fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (29.03.2017)

CİMNASTİK: 
14 Nisan 2017 tarihinde Burhan Felek Kubbe Spor Salonunda yapılması gereken Step Aeorobik Cimnastik Müsabakaları 10.00-15.00 saatleri arasında İl Müdürlüğümüz Maltepe Spor Salonunda  yapılacaktır. (29.03.2017)

TAEKWONDO: Yıldızlar (Kız–Erkek) Taekwondo İl Birinciliği Müsabaka programı fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (23.03.2017)

BİSİKLET: 
Minikler-Küçükler-Yıldızlar-Gençler (A-B) (Kız-Erkek)   İl Birinciliği yarışma programı fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (20.03.2017)

VOLEYBOL: Voleybol Deplasman Lig Müsabaka Katılım Listesi yayınlanmıştır. VOLEYBOL DEPLASMAN LİG.pdf  (17.03.2017)

SATRANÇ: 
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Satranç Gençler Yıldızlar Küçükler  Grup Yarışmalarına Katılacak Okul Takımlarının  Listesi Ve Online Başvuru Kayıt Formu Yarışma Bilgileri Alt Menüsünde Satranç Yarışma Talimatı Bölümünde yayınlanmıştır. http://okulsportal.gsb.gov.tr satranç branş bölümünden online başvuru kayıt formunun okul takımları tarafından 24 mart 2017 cuma günü mesai bitimine kadar doldurulması gerekmektedir. (17.03.2017)

ATLETİZM: Gençler (A-B) Küçükler (Kız-Erkek) Atletizm İl Birinciliği Müsabaka Programı Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (16.03.2017)

HOKEY:
Yıldızlar (Kız-Erkek) İl Birinciliği müsabaka programı fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (16.03.2017)

YÜZME: 
Okullar Arası Küçükler  İl Birinciliği  Yüzme Müsabaka Programı Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (15.03.2017)

FUTSAL: 
K.Çekmece Osman Solakoğlu Spor Salonunda 29 Mart 2017 tarihinde oynanacak olan Küçük Erkek-Kız Futsal müsabakaları aynı gün aynı saatlerde Avcılar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonunda oynanacaktır. (14.03.2017)

OKÇULUK: Okullar arası Okçuluk Müsabakaları duyurusu fikstürler bölümünde yayınlamıştır. (09.03.2017)

YÜZME: 
Küçükler Yüzme Müsabakaları Programı Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (08.03.2017)

MASA TENİSİ: Masa Tenisi Minikler (Kız-Erkek) İl Birinciliği Müsabaka Programı Fikstürler Sekmesinde Yayınlanmıştır. (01.03.2017)

YÜZME:
Küçükler (Kız-Erkek) Katılım Formu ve Yıldızlar (Kız-Erkek) Katılım Formu Fikstürler sekmesinde yayınlanmış olup, 03.03.2017 tarihine kadar YILDIZLAR, 07.03.2017 tarihine kadar KÜÇÜKLER Katılım formunun doldurularak HER BİR KATILIM FORMU İÇİN AYRI OLARAK BELİRTİLEN ADRESLERE mail yoluyla ulaştırılması gerekmektedir. (01.03.2017)

ÖZEL SPORCULAR: 
Özel Sporcular Atletizm ve Yüzme müsabaka programı fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. Müsabakalara katılacak okullar müsabaka tarihlerinden önce katılacak öğrenci sayısı ve öğrencilerin engel kategorisini nbrelts@hotmail.com adresine bildirmeleri gerekmektedir. (28.02.2017)

TENİS: Tenis Yıldızlar- Küçükler (Kız-Erkek) Grupları ve Müsabaka Programı Fikstürler Sekmesinde Yayınlanmıştır. (27.02.2017)

YÜZME: 
Okullar arası küçükler (kız-erkek) Yüzme müsabakaları teknik toplantısı 27 Şubat 2017 tarihinde saat : 14.00 te Burhan Felek Milli Takımlar Kamp Merkezi Toplantı Salonunda yapılacaktır. (23.02.2017)

BASKETBOL:  Gençler (B) Erkekler İstanbul Şampiyonası 2. Tur Programı fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (20.02.2017)
 
BASKETBOL: 
Basketbol Gençler (B)  Erkekler İstanbul Şampiyonası 1. Tur ve Basketbol Gençler (B)  Kızlar İstanbul Şampiyonası  programı fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (15.02.2017)

ÖZEL SPORCULAR: 
Gençler,Yıldızlar(Kız-Erkek) Özel Sporcular İl Birinciliği finali müsabaka programı Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (15.02.2017)

HENTBOL: 
Yıldızlar (Kız-Erkek) Hentbol İl Birinciliği müsabaka programı fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (15.02.2017)

TAEKWONDO: 
Gençler (Kız–Erkek) Taekwondo İl Birinciliği Müsabaka programı Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (15.02.2017

TENİS: 
Yıldızlar - Küçükler (Kız –Erkek) Tenis İl Birinciliği Müsabaka Programı Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (15.02.2017)

MODERN PENTATLON: Modern Pentatlon İl Birinciliği Müsabaka programı Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (15.02.2017)

CİMNASTİK:
Cimnastik branşında 14.02.2017 tarihi saat 13.30 itibarıyla başvurular sona ermiştir. 

BASKETBOL: 
Küçükler (Kız-Erkek) İstanbul Şampiyonası 2. Tur Fikstürü Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır (13.02.2017)

VOLEYBOL: VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR-KÜÇÜK ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1.TUR-2. TUR müsabaka programları güncellenerek Okul Sporları Fikstürler sekmesine eklenmiştir. (11.02.2017)

HOKEY:
Genç (Kız-Erkek) İl Birinciliği müsabakaları 15-16-17 Şubat olarak düzenmiş fikstürler bölümünde yayınlanmıştır. Okul Müdürlüğünden onaylı takım listeleriyle (Adı-Soyadı-Doğum Tarihi-Lisans No-TC Kimlik no) öğrenci lisanslarının müsabaka esnasında görevli hakeme/baş hakeme teslim edilmesi zorunludur. (09.02.2017)

KICK BOKS: 
Kick Boks Gençler (Kız-Erkek) İl Birinciliği Müsabaka Programı fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (09.02.2017)

BASKETBOL:
Küçük Erkekler-Küçük Kızlar İstanbul Şampiyonası 1.Tur Müsabaka programı fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (08.02.2017)

JUDO: 
Yıldızlar (Kız–Erkek) Judo İl Birinciliği müsabaka programı Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (06.02.2017)

KARATE: 
Gençler (A-B) ,Yıldızlar,Minikler-Küçükler(Kız-Erkek) Karate İl Birinciliği programı Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (03.02.2017)

BADMINTON: 
Badminton Yıldızlar İl Birinciliği Müsabakaları Revize edilmiştir. Güncel hali Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (02.02.2017)

VOLEYBOL: 
Voleybol Genç Kız-Erkek (A) müsabakaları revize edilmiştir. Güncel hali Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (31.01.2017)

CİMNASTİK: Cimnastik branşında Anaokulu yarışmaları ile ilgili program fikstürlerde yayınlanmıştır. (31.01.2017)

BADMINTON: Yıldızlar-Küçükler İl Birinciliği Müsabakaları Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (30.01.2017)

HALK OYUNLARI: 
Gençler, Yıldızlar, Minikler (Kız–Erkek) Halk Oyunları İl Birinciliği Müsabaka Programı Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (30.01.2017)

HENTBOL: 
Okullararası Küçükler (Kız- Erkek) Hentbol İl Birinciliği müsabakalarının salon ve tarihlerinde değişiklik olmuştur. Revize edilmiş program Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır.(30.01.2017)

CİMNASTİK: Cimnastik İl Birinciliği Müsabakaları Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (27.01.2017)

VOLEYBOL:
Voleybol Genç (A) Kız-Erkek İstanbul Final Müsabakaları revize edilerek yayınlanmıştır. (20.01.2017)

BASKETBOL: 
Gençler B (Kız-Erkek) İl Birinciliği Müsabakaları Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (19.01.2017)

ESKRİM: 
Eskrim Genç-Yıldız Kız-Erkek müsabakaları Fikstürler Sekmesinde yayınlanmıştır. (19.01.2017)

KROS: 
Gençler (A-B),Yıldızlar, Küçükler (Kız –Erkek)Kros İl Birinciliği Yarışma Programı Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (17.01.2017)

HENTBOL: KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) HENTBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ERTELEME YAZISI.pdf

İstanbul Okul Sporları Şehit Ömer Halisdemir Sezonu Okullar arası Küçükler (Kız-Erkek) Hentbol İl Birinciliği Müsabakaları 18-19 Ocak 2017 tarihlerinde yapılması gereken maçlar 7 Şubat 2017 tarihinde başlayacaktır. Yeni program fikstürler bölümünde yayınlanacaktır. Tüm Okullarımıza ve Beden Eğitimi Öğretmenlerimize önemle duyurulur. (17.01.2017)


VOLEYBOL: Küçük Erkekler-Kızlar Voleybol fikstürü revize edilerek Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır.

HALK OYUNLARI:  
Halk Oyunları İl Birinciliği Yarışmaları Teknik Toplantısı ve Kura Çekimi 17 Ocak 2017 Salı günü saat 11:00'da İl Müdürlüğümüzde yapılacaktır. Detaylı açıklamaya Fikstürler/Halk Oyunları bölümünden ulaşabilirsiniz.

BASKETBOL: 
BASKETBOL KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) MÜSABAKALARININ YENİLENEN FİKSTÜRÜ REVİZE EDİLEREK FİKSTÜRLER SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (13.01.2017)

BASKETBOL: 
YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR FİKSTÜRÜ FİKSTÜRLER SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR.

OKUL SPORLARI BASKETBOL - ÖNEMLİ DUYURU
 

BASKETBOL KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) KATEGORİSİNDE MALTEPE İBB BARBAROS HAYRETTİN PAŞA ORTAOKULU, EYÜP ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU, BEŞİKTAŞ SAİR EMİN YURDAKUL ORTAOKULU, BEYLİKDÜZÜ SEVİM ÇUHADAROĞLU ORTAOKULU, BEYLİKDÜZÜ BÜYÜKŞEHİR HÜSEYİN YILDIZ ANADOLU LİSESİ SPOR SALONLARINDA OYNANACAK MAÇLAR BASKETBOL İL HAKEM KURULUNUN MAÇLARA HAKEM ATAYAMAMASI DOLAYISIYLA 16 OCAK 2017 PAZARTESİ İTİBARI İLE TARİHLERİ REVİZE EDİLECEK FİKSTÜRE GÖRE DEVAM EDECEKTİR.HAZIRLANACAK YENİ FİKSTÜR FİKSTÜRLER SEKMESİNDE YAYINLANACAKTIR.İLGİLİ OKULLARA ÖNEMLE DUYURULUR.


FUTBOL / KAR TATİLİ REVİZE: FUTBOL YILDIZ (KIZ-ERKEK) 1-2-3. BÖLGE VE İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜRLERİ KAR TATİLİ NEDENİYLE REVİZE EDİLMİŞ OLUP, YENİ PROGRAMLAR OKUL SPORLARI/FİKSTÜRLER SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (12.01.2017)


VOLEYBOL/KAR TATİLİ REVİZE: VOLEYBOL YILDIZ KIZ-ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR FİKSTÜRÜ KAR TATİLİ NEDENİYLE REVİZE EDİLMİŞ OLUP, YENİ PROGRAM OKUL SPORLARI/FİKSTÜRLER SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (11.01.2017)


VOLEYBOL/KAR TATİLİ REVİZE:
 
2016-17 Voleybol Küçük Erkek 1-2-3. Bölge Fikstürleri ile 2016-17 Voleybol Küçük Erkekler İstanbul Şampiyonası Fikstürü kar tatili nedeniyle revize edilmiş olup, yeni program Okul Sporları/Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (11.01.2017)

VOLEYBOL/KAR TATİLİ REVİZE: 2016-17 Voleybol Küçük Kız 1-2-3. Bölge Fikstürleri ile 2016-17 Voleybol Küçük Kızlar İstanbul Şampiyonası Fikstürü kar tatili nedeniyle revize edilmiş olup, yeni program Okul Sporları/Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (11.01.2017)

FUTBOL/KAR TATİLİ REVİZE: KAR TATİLİ NEDENİYLE GENÇ KIZLAR FUTBOL FİNAL FİKSTÜRÜ REVİZE EDİLMİŞ OLUP, OKUL SPORLARI/FİKSTÜRLER SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (11.01.2017)

BASKETBOL/KAR TATİLİ REVİZE:
 KAR TATİLİ NEDENİYLE ERTELENEN BASKETBOL YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) VE BASKETBOL KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) MÜSABAKALARININ YENİLENEN FİKSTÜRLERİ FİKSTÜRLER SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (11.01.2017)

HENTBOL: OKULLAR ARASI KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) HENTBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI PROGRAMI OKUL SPORLARI/FİKSTÜRLER SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (11.01.2017)

FUTSAL/KAR TATİLİ REVİZE: KAR TATİLİ NEDENİYLE FUTSAL GENÇ ERKEK-KIZ, Yıldız Erkek ve Kız Futsal İstanbul Şampiyonası revize edilip Fikstürler bölümünde yayınlanmıştır. (11.01.2017)

ORYANTİRİNG:  ÖNEMLİ DUYURU / ORYANTİRİNG TEKNİK TOPLANTI ERTELEME

Avrupa Yakası’nda yapılacak Teknik Toplantı, 13 Ocak 2017 cuma günü saat:14.00'da Küçükçekmece Şehit Mehmet Güder Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapılacaktır. (10.01.2017)


BADMİNTON:    GENÇLER (ERKEK – KIZ) BADMİNTON İL BİRİNCİLİĞİ REGLAMANI REVİZE.pdf (10.01.2017)

BADMİNTON ÖNEMLİ DUYURU:
09-10-11-12-13 Ocak 2017 tarihlerinde Bakırköy Belediyesi Atatürk Spor Ve Yaşam Köyü Kapalı Spor Salonunda yapılacak olan Okullararası Gençler Kız-Erkek İl Birinciliği Badminton müsabakaları, olumsuz hava koşulları nedeniyle İstanbul Valiliği tarafından eğitime verilen ara dolayısıyla 16-17-18-19 Ocak 2017 tarihinde aynı yerde yenilenen reglemana göre yapılacaktır. Tüm Okullarımıza ve Beden Eğitimi Öğretmenlerimize önemle duyurulur. (10.01.2017)


KARATE: KARATE İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ERTELEME YAZISI.pdf  (10.01.2017)
ÖNEMLİ DUYURU

HALTER: Halter Gençler-Yıldızlar (Kız –Erkek) İl Birinciliği Müsabaka Programı Okul Sporları/Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (10.01.2017)

ÖNEMLİ DUYURU / YÜZME

10-11 Ocak 2017 tarihlerinde Tozkoparan Yüzme Havuzunda yapılacak olan Okullararası Gençler İl Birinciliği Yüzme Yarışları, olumsuz hava koşulları nedeniyle İstanbul Valiliği tarafından eğitime verilen ara dolayısıyla 16-17 Ocak 2017 tarihinde aynı havuzda yapılacaktır. Tüm Okullarımıza ve Beden Eğitimi Öğretmenlerimize önemle duyurulur.

ORYANTİRİNG: GENÇLER (A-B) (KIZ-ERKEK) ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI PROGRAMI, OKUL SPORLARI/FİKSTÜRLER SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (09.01.2017)

İŞİTME ENGELLİLER: İstanbul Okul Sporları Şehit Ömer HALİSDEMİR Sezonu Okullar arası Gençler Yıldızlar (Kız-Erkek) İşitme Engelliler İl Birinciliği müsabakaları Fikstürler bölümünde yayınlanmıştır. (09.01.2017)

KROS:  OKULLAR ARASI GENÇLER (A-B),YILDIZLAR, KÜÇÜKLER (KIZ –ERKEK) KROS İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI PROGRAMI REVİZE EDİLMİŞ OLUP, OKUL SPORLARI/FİKSTÜRLER SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (09.01.2017)

TÜM OKULLARIMIZIN VE BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİMİZİN DİKKATİNE !


OKUL SPORLARI - ÖNEMLİ DUYURU (08.01.2017)


Olumsuz hava koşulları nedeniyle İstanbul Valiliği tarafından eğitime verilen ara dolayısıyla "İstanbul Okul Sporları Şehit Ömer Halisdemir Sezonu" Okullararası tüm müsabakalar ertelenmiştir. Tatil sonrası Eğitimin başlayacağı ilk gün, Futbol hariç tüm branşlarda fikstür kaldığı yerden ertelemeli olarak aynen devam edecektir. Futbol'da ise sahaların durumuna göre bilgilendirme sitemizden yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, başarılar dileriz.

OKUL SPORLARI SATRANÇ - ÖNEMLİ DUYURU 
 
9 Ocak Pazartesi günü saat 14.00'de yapılması planlanan teknik toplantı, 12 Ocak Perşembe günü yine aynı saatte ve aynı yerlerde yapılacaktır.


VOLEYBOL: Voleybol Küçük Erkekler 1-2-3. Bölge Fikstürleri ile Voleybol Küçük Erkekler İstanbul Şampiyonası Fikstürü, Okul Sporları/Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (06.01.2017)

BASKETBOL:  BASKETBOL YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) MÜSABAKALARINDA YER ALAN TAKIMLARIN DİKKATİNE !

"BASKETBOL YILDIZ (KIZ-ERKEK) İSTANBUL ŞAMPİYONASI MAÇLARI 02.01.2017  TARİHİNDE AÇIKLANAN FİKSTÜR PROGRAMI DOĞRULTUSUNDA OYNANMAYA DEVAM EDECEKTİR.MÜSABAKALARDA YER ALAN TAKIMLARIN DİKKATİNE ÖNEMLE DUYURULUR. (06.01.2017)

FUTSAL: İSTANBUL OKUL SPORLARI FUTSAL GENÇ KIZLAR 2. BÖLGE ŞAMPİYONASI REVİZE EDİLMİŞ OLUP, GÜNCEL PROGRAM FİKSTÜRLER SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. FUTSAL GENÇ KIZ 2.BÖLGE TAKIMLARI BELLİ OLDU VE MÜSABAKALARIN OYNANACAĞI SALON B.PAŞA İNÖNÜ MTAL S.S. OLARAK DEĞİŞTİRİLDİ. (05.01.2017)

SATRANÇ: 2016-2017 İSTANBUL OKUL SPORLARI SEHİT ÖMER HALİSDEMİR SEZONU SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI YÖNERGESİ.pdf
Satranç İl Birinciliği Yönergesinde değişiklik olmuştur. Her Bölgeden Genel Kategorilerde ilk 6’ya giren takımlar, İstabul Finallerine katılma hakkı elde ederler. 
Kayıtlar http://istanbultsf.org/okulspor2017/online-kayit sayfasından yapılacaktır. (05.01.2017)


VOLEYBOL: 2016-17 Voleybol Küçük Kız 1-2-3. Bölge Fikstürleri ile 2016-17 Voleybol Küçük Kızlar İstanbul Şampiyonası Fikstürü, Okul Sporları/Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (04.01.2017)

KİCK BOKS: KİCK BOKS YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI, FİKSTÜRLER SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (03.01.2017)

BASKETBOL: 2016-2017 BASKETBOL KÜÇÜKLER ERKEK 1.BÖLGE FİKSTÜRÜ REVİZE EDİLMİŞ OLUP, GÜNCEL PROGRAM FİKSTÜRLER SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (03.01.2017)

VOLEYBOL: VOLEYBOL YILDIZ KIZ-ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR FİKSTÜRÜ REVİZE EDİLMİŞ OLUP, GÜNCEL PROGRAM FİKSTÜRLER SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (03.01.2017)

BASKETBOL: Basketbol Yıldızlar  (Kız-Erkek)  İstanbul Şampiyonası 1.Tur Fikstürü Fikstürler Sekmesinde yayınlanmıştır.(02.01.2017)

BASKETBOL: Basketbol Küçükler (Kız-Erkek) İl Birinciliği Fikstürü Revize Edilerek Fikstürler Sekmesinde yeniden yayınlanmıştır. (02.01.2017)

FUTSAL: Genç Erkek Futsal 2.Bölge 6. Grupta Tertip Komitesinin kararı gereği değişiklik olmuştur.

FUTSAL: FUTSAL YILDIZ KIZ - ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR REVİZE EDİLMİŞ OLUP, GÜNCEL PROGRAM FİKSTÜRLER SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (1. Tur Kalan Takımlar Belli Oldu) 02.01.2017

FUTBOL: Futbol Genç Kızlar  İstanbul Şampiyonası Revize edilmiş olup, Okul Sporları/Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (Finallere Katılan Takımlar Belli Oldu) 30.12.2016

FUTBOL: Futbol Genç Erkekler İstanbul Şampiyonası Revize edilmiş olup, Okul Sporları/Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (
Finallere Katılan Takımlar Belli Oldu) 30.12.2016

 

ÖNEMLİ DUYURU
VOLEYBOL: Voleybol Gençler A (Kız-Erkek) İstanbul Şampiyonası 1.Tur ve 2.Tur Müsabakaları Erteleme Yazısı.pdf


KROS: Okullar Arası Gençler (A-B),Yıldızlar, Küçükler (Kız –Erkek) Kros İl Birinciliği Müsabakaları Programı, Okul Sporları/Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (29.12.2016)
BADMİNTON: 
Gençler (Erkek – Kız)  Badminton İl Birinciliği Reglamanı ve Müsabaka Onayı, Okul Sporları/Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (29.12.2016)

BASKETBOL: BASKETBOL GENÇ ERKEK (A) İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR PROGRAMI REVİZE EDİLMİŞ OLUP, GÜNCEL PROGRAM FİKSTÜRLER SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (29.12.2016) 
BASKETBOL: Basketbol Genç Kız (A) İstanbul Şampiyonası 2. Tur Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (28.12.2016)
VOLEYBOL: VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR – ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI  1. TUR MÜSABAKALARI REVİZE 
EDİLMİŞ OLUP, OKUL SPORLARI/FİKSTÜRLER SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (28.12.2016)

BOKS: Boks (Gençler A) – (Gençler B) İl Birinciliği Müsabakaları Programı, Okul Sporları/Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (28.12.2016)
YÜZME: MEB Okullar Gençler İl Birinciliği Yüzme Müsabakası Reglamanı ve Okul Sporları Yüzme Katılım Formu Revize edilmiş olup, Okul Sporları/Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır.

VOLEYBOL: OKUL SPORLARI TERTİP KOMİTESİ KARARI KARAR NO 40-1 VE VOLEYBOL YILDIZ KIZ 2.BÖLGE FİKTÜRÜ REVİZE

VOLEYBOL YILDIZ KIZ 2.BÖLGE REVİZE.pdf

OKUL SPORLARI TERTİP KOMİTESİ KARARI KARAR NO 40-1.pdf

HENTBOL: İstanbul Okul Sporları Şehit Ömer Halisdemir Sezonu Okullar Arası Genç Kızlar Hentbol İl Birinciliği Müsabaka Programı 09-10-11-12 Ocak saatlerinde 1’er saat ileri alınmıştır. Yeni Program Okul Sporları/Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır.

KARATE: Karate İl Birinciliği Müsabakaları Okul Sporları/Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır.

YÜZME:
Okullar Arası Gençler Yüzme İl Birinciliği Müsabakaları Reglamanı, Müsabaka Oluru ve Katılım Formu Okul Sporları / Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. Okullar Arası Gençler Yüzme İl Birinciliği Müsabakalarına katılacak okulların teknik toplantıya katılımı zorunludur.(21.12.2016)


GÜREŞ: (ÖNEMLİ DUYURU)  OKULLAR ARASI GÜREŞ GENÇLER (GREKO-ROMEN SERBEST) TARİH DEĞİŞİKLİĞİ.pdf  (21.12.2016)

BASKETBOL: Basketbol Yıldızlar (Kız-Erkek) İstanbul Şampiyonası Tarihleri, Anadolu Yıldızlar Ligi maçlarının aynı tarihlerde maçlarının olması sebebiyle yeniden düzenlenerek Okul Sporları / Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (20.12.2016)

BASKETBOL: Basketbol Gençler A (Kız-Erkek ) İstanbul Şampiyonası 1. Tur  Fikstürü, Okul Sporları / Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. (20.12.2016)

GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI: Geleneksel Çocuk Oyunları & İFET yarışma talimatları OKUL SPORLARI/FİKSTÜRLER sekmesinde yayınlanmıştır.

BASKETBOL: Küçük Erkek-Kız 1-2 ve 3'üncü Bölge Müsabaka programı Okul Sporları/Fikstürler bölümünde yayınlanmıştır.

SATRANÇ:
İstanbul Okul Sporları Şehit Ömer HALİSDEMİR Sezonu Okullar arası  Gençler, Yıldızlar,  Küçükler, Minikler  (Kız-Erkek)  Satranç İl  Birinciliği  müsabaka  programı yayınlanmıştır. 

MASA TENİSİ: Gençler-Yıldızlar-Küçükler (Kız –Erkek) Masa Tenisi Bölge ve İl Birinciliği müsabaka programı yayınlanmıştır.

HENTBOL: 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı İstanbul Okulsporları Şehit Ömer Halis Demir Sezonu Hentbol Genç Kızlar (Revize)-Genç Erkekler Müsabaka Programı Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır.

BASKETBOL: Yıldızlar (Kız-Erkek) Basketbol İl Birinciliği Müsabaka Programı Revize edilerek, Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır.

KİCK-BOKS: Küçükler (Kız –Erkek) Kick Boks İl Birinciliği Müsabaka Programı Fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır.

BASKETBOL: Yıldızlar (Kız-Erkek) İl Birinciliği Müsabaka Programı fikstürler sekmesinde yayınlanmıştır. 

HENTBOL:  2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI GENÇLER, YILDIZLAR, KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) HENTBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI KURA ÇEKİMİ PROGRAMI.pdf

BASKETBOL: 
ÖNEMLİ DUYURU
OKULLARARASI BASKETBOL (GENÇLER A KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARINA KATILACAK  OKULLARIN DİKKATİNE

İl Tertip Komitesi tarafından düzenlenen Okullararası Basketbol (Gençler A Kız-Erkek) İl Birinciliği fikstür programında açıklanan Kadıköy Caferağa Spor Salonunda oynanacak müsabakalar 25 Kasım 2016 Cuma tarihinden itibaren Ümraniye Çimento Müstahsilleri Birliği MTAL Spor Salonuna alınmıştır.

Fikstür programında Kadıköy Caferağa Spor Salonunda gözüken maçlar 24 Kasım 2016 Perşembe gününe kadar aynı salonda, 25 Kasım 2016 Cuma tarihinden itibaren Ümraniye Çimento Müstahsilleri Birliği MTAL Spor Salonunda oynanacaktır.

İlgili okulların dikkatine önemle duyurulur.

TENİS: Okullararası Tenis Gençler (Kız-Erkek) İl Birinciliği Grup ve Fikstürleri, Okul Sporları-Fikstür sekmesinde yayınlanmıştır.

TENİS: TENİS GENÇLER (ERKEK-KIZ) İL BİRİNCİLİĞİ TEKNİK TOPLANTI DUYURUSU.docx


2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI FAALİYETLERİ İLE İLGİLİ TEMEL BİLGİLER