Duyurular

TENİS:
Okullararası Yıldızlar Erkek-Kız Tenis Müsabakaları Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Tenis sekmesinde yayınlanmıştır. (21.02.2018)

BASKETBOL
: Basketbol Küçük Kız İstanbul Şampiyonası 2. Tur Müsabakaları, Okul Sporları-Fikstür-Basketbol sekmesinde yayınlanmıştır. (20.02.2018)

BASKETBOL: Basketbol Genç A Erkek İstanbul Şampiyonası 2.Tur Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Basketbol sekmesinde yayınlanmıştır.(19.02.2018)


TENİS: 21-22-23 Şubat 2018 Okul Sporları Tenis Müsabaka Programları, Okul Sporları-Fikstür-Tenis sekmesinde yayınlanmıştır. (19.02.2018)

BASKETBOL: Basketbol Genç Kız A
 İstanbul Şampiyonası 2.Tur Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Basketbol sekmesinde yayınlanmıştır.(16.02.2018)

Not: DAHA ÖNCE KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU SPOR SALONU OLARAK PROĞRAMLANAN MAÇLAR BAYRAMPAŞA SPOR SALONUNDA OYNANACAKTIR.



BASKETBOL:
Basketbol Küçük Erkek İstanbul Şampiyonası 1.Tur Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Basketbol sekmesinde yayınlanmıştır. (16.02.2018)

TENİS:
Okul Sporları Tenis Küçükler Erkek-Kız Müsabaka Grupları ve Maç Programı, Okul Sporları-Fikstür-Tenis sekmesinde yayınlanmıştır. (16.02.2018)

VOLEYBOL:
Voleybol Yıldız Erkekler Eleme Turu Sonuçları ve 1.Tur Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Voleybol sekmesinde yayınlanmıştır. (16.02.2018) (DİKKAT SALON ve TARİH DEĞİŞİKLİĞİ YAPILMIŞTIR)

VOLEYBOL:
Voleybol Yıldız Kızlar Eleme Turu Sonuçları ve 1.Tur Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Voleybol sekmesinde yayınlanmıştır. (16.02.2018) (DİKKAT SALON ve TARİH DEĞİŞİKLİĞİ YAPILMIŞTIR)

BASKETBOL:
Basketbol Küçük Kız İstanbul Şampiyonası 1. Tur Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Basketbol sekmesinde yayınlanmıştır. (15.02.2018)

BASKETBOL:
 Basketbol Genç A Kız İstanbul Şampiyonası 1. Tur Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Basketbol sekmesinde yayınlanmıştır. (13.02.2018)

KARATE: Okul Sporları Minikler, Küçükler, Yıldızlar (Kız-Erkek) Karate İl Birinciliği Müsabakaları Reglamanı ve Olur’u, Okul Sporları-Fikstür-Karate sekmesinde yayınlanmıştır. (13.02.2018)

JUDO: Okul sporları Küçükler (kız- Erkek ) judo il birinciliği 02 Mart 2018 tarihinden 01 mart 2018 tarihine alınmıştır. (13.02.2018)

BASKETBOL: Bugün yayınlanan Basketbol Genç A Erkek İstanbul Şampiyonası 1. Tur Fikstürü Revize edilerek, Okul Sporları-Fikstür-Basketbol sekmesinde yayınlanmıştır. (13.02.2018)

ÖNEMLİ DUYURU: Okul Sporları Hentbol Yıldızlar istanbul Şampiyonası Kız-Erkek Finalleri ileri bir tarihe ertelenmiştir. (12.02.2018)

CİMNASTİK: 02 MART 2018 TARİHİNDE MALTEPE SPOR SALONUNDA YAPILMASI PLANLANAN OKUL SPORLARI STEP AEOROBİK VE AEROBİK YARIŞMALARI 01 MART 2018 TARİHİNDE SAAT 09.00-12.00 SAATLERİ ARASINDA KARTAL CİMNASTİK SPOR SALONUNDA AEORBİK YARIŞMALARI, STEP AEROBİK YARIŞMALARI İSE 01 MART 2018 TARİHİNDE SAAT 14.30-17.30 SAATLERİ ARASINDA KARTAL YAKACIK İTO SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTILARDA HERHANGİ BİR TARİH, YER VE SAAT DEĞİŞİKLİĞİ YOKTUR. (12.02.2018)

FUTBOL: Futbol Genç Erkek 2.Tur İstanbul Şampiyonası Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Futbol sekmesinde yayınlanmıştır. (12.02.2018)

TENİS: Tenis Küçükler-Yıldızlar İl Birinciliği Müsabakaları Olur ve Reglamanı, Okul Sporları-Fikstür-Tenis sekmesinde yayınlanmıştır. (09.02.2018)

VOLEYBOL:
Voleybol Yıldız Erkek Eleme Turu İlk Maç Sonuçları ve Devam Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Voleybol sekmesinde yayınlanmıştır. (09.02.2018)

JUDO: Okul Sporları Judo İl Birinciliği Gençler ve Küçükler (Kız-Erkek) Müsabakaları Olur ve Reglamanı, Okul Sporları-Fikstür-Judo sekmesinde yayınlanmıştır. (09.02.2018)

HALK OYUNLARI: Okullar Arası Halk Oyunları Gençler, Yıldızlar, Minikler (Kız-Erkek) İl Birinciliği Yarışmalarının Güncel Reglamanı, Okul Sporları-Fikstür-Halk Oyunları sekmesinde yayınlanmıştır. (08.02.2018)

HALK OYUNLARI ÖNEMLİ DUYURU: Okullar Arası Halk Oyunları Gençler Yıldızlar Minikler (Kız-Erkek) İl Birinciliği Yarışmaları, aynı tarihlerde Maltepe Müzahir Sille Spor Salonu’nda yapılacaktır. (08.02.2018)

FUTSAL: 2017-2018 Futsal Yıldız Kız-Yıldız Erkek İst. Bir. 2. Tur Fikstürleri Revize edilmiştir. (07.02.2018)

NOT: U-14 yaş Milli Takımına sporcuların davet edilmeleri nedeniyle tarih ve salon değişiklikleri olmuştur önemle duyurulur.

BADMİNTON: 2017-2018 Okul Sporları Küçük Erkek-Küçük Kız Badminton İl Birinciliği Talimatı, Okul Sporları-Fikstür-Badminton sekmesinde yayınlanmıştır. (06.02.2018)

BADMİNTON:
2017-2018 Okul Sporları Yıldız Erkek-Yıldız Kız Badminton İl Birinciliği Talimatı, Okul Sporları-Fikstür-Badminton sekmesinde yayınlanmıştır. (06.02.2018)

BASKETBOL: 6-7-8-9 ŞUBAT 2018 TARİHİNDE YAKACIK İTO SPOR SALONUNDAKİ BASKETBOL GENÇ ERKEK A MAÇLARI HENTBOL MİLLİ TAKIM ANTRENMANI NEDENİYLE 1 SAAT GECİKMELİ BAŞLAYACAK VE 09:30 MAÇLARI 10:30, 10:45 MAÇLARI 11:45, 12:00 MAÇLARI 13:00 , 13:15 MAÇLARI 14:15 OLACAK ŞEKİLDE OYNANACAKTIR.

BASKETBOL: BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR ELEME FİKSTÜRÜ 9.,10.,11.,12. GRUP MAÇLARI İLE KÜÇÜK KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜRÜNDE  YER VE SAAT DEĞİŞİKLİĞİ YAPILMIŞ VE FİKSTÜRLERDE YAYINLANMIŞTIR. (06.02.2018)

VOLEYBOL: Voleybol Yıldız Erkekler Eleme Turu Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Voleybol sekmesinde yayınlanmıştır. (05.02.2018)

ATLETİZM: OKUL SPORLARI GENÇLER A / GENÇLER B İL BİRİNCİLİĞİ
 
Yarışmaları 14 - 15 Şubat 2018 tarihinde Saat :11:00’de Enka Sadi Gülçelik Atletizm Sahasında Yapılacaktır.
 
Teknik Toplantı Yeri Enka Sadi Gülçelik Atletizm Sahası toplantı odasında 14 Şubat 2018 tarihinde 10:00’da yapılacaktır.

Son Kayıt Tarihi  12 Şubat 2018 saat:17:00’a kadar ekli kayıt linki üzerinden yapılacaktır.

VOLEYBOL: Voleybol Yıldız Kızlar Eleme Turu İlk Maç Sonuçları ve Güncel Fikstürü Revize edilmiştir. (01.02.2018)

HALK OYUNLARI:
Halk Oyunları Minikler-Yıldızlar-Gençler (Kız-Erkek) İl Birinciliği Müsabakaları Teknik Toplantı ve Kura Çekimi İle İlgili Resmi Yazı Aşağıdadır.

Okul Sporları Halk Oyunları Teknik Toplantı.pdf


TAEKWONDO: İstanbul Okul Sporları  2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Taekwondo Liselerarası İl Birinciliği Reglamanı ve Hakem Listesi, Okul Sporları-Fikstür-Taekwondo sekmesinde yayınlanmıştır. (30.01.2018)

KİCK BOKS:
İstanbul Okul Sporları Gençler-Küçükler Kick Boks Şampiyonası Reglamanı ve Olur’u Okul Sporları-Fikstür-Kick Boks Sekmesinde yayınlanmıştır. (30.01.2018)

FUTBOL:
Futbol Küçük Erkek Eleme Grupları Eşleşmeleri Revize edilerek, Okul Sporları-Fikstür-Futbol sekmesinde yayınlanmıştır. (30.01.2018)

FUTSAL: 
Futsal Yıldız Kız 2.Tur Eşleşmeleri, Okul Sporları-Fisktür-Futsal sekmesinde yayınlanmıştır. (25.01.2018)


FUTSAL: Futsal Yıldız Erkek 2.Tur Eşleşmeleri, Okul Sporları-Fisktür-Futsal sekmesinde yayınlanmıştır. (24.01.2018)

BASKETBOL:
Basketbol Genç A Erkekler ve Basketbol Genç A Kızlar İstanbul Şampiyonası Fikstürleri Revize edilerek, Okul Sporları-Fikstür-Basketbol sekmesinde yayınlanmıştır. (23.01.2018)

NOT: BASKETBOL GENÇ A ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI VE BASKETBOL GENÇ A KIZ İSTANBUL ŞAPİYONASI  FİKSTÜRLERİNDE U18 GENÇ ERKEK MİLLİ TAKIMI KAMP PROGRAMI SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK YAPILMIŞTIR.

JUDO: Okul Sporları Judo Yıldızlar Bay - Bayan İl Seçmeleri Reglamanı, Okul Sporları-Fikstür-Judo sekmesinde yayınlanmıştır. (22.01.2018)

CİMNASTİK:
Okul Sporları Artistik ve Ritmik Cimnastik Yarışma Sonuçları, Okul Sporları-Maç Sonuçları-Cimnastik sekmesinde yayınlanmıştır. (22.01.2018)

JUDO: 8 ŞUBAT 2018 TARİHİNDE SULTANBEYLİ SPOR SALONUNDA YAPILACAĞI DUYURULAN OKUL SPORLARI YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 05 ŞUBAT 2018 TARİHİNDE AYNI SALONDA YAPILACAKTIR. (19.01.2018)

YÜZME: Okul Sporları Gençler Yüzme İl Birinciliği Toplu Sonuçları, Okul Sporları-Fikstür-Yüzme sekmesinde yayınlanmıştır. (18.01.2018)

KARATE: Okul Sporları Gençler Karate İl Birinciliği Müsabaka Oluru ve Reglamanı, Okul Sporları-Fikstür-Karate sekmesinde yayınlanmıştır. (18.01.2018)

SATRANÇ: 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKULLARARASI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ - 3.GRUP MÜSABAKALARI GENÇLER KATEGORİSİ TURNUVASI 17-18 OCAK 2018 TARİHLERİNDE ESENYURT TORIUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ SATRANÇ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ SALONU'NDA YAPILACAKTIR. (17.01.2018)

BASKETBOL: 2017-2018 Basketbol Genç B Erkek İstanbul Şampiyonası 2.Tur Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Basketbol sekmesinde yayınlanmıştır. (16.01.2018)

HALK OYUNLARI: Okullar Arası Halk Oyunları Gençler Yıldızlar Minikler (Kız-Erkek) İl Birinciliği Yarışma Reglamanı ve Olur’u, Okul Sporları-Fikstür-Halk Oyunları sekmesinde yayınlanmıştır. (16.01.2018)

YÜZME: Okul Sporları Gençler Yüzme İl Birinciliği Start Listesi, Okul Sporları-Fikstür-Yüzme sekmesinde yayınlanmıştır. (16.01.2018)

BASKETBOL:
Küçük Erkek-Kız Eleme Grupları ve İstanbul Şampiyonası Fikstürleri, Okul Sporları-Fikstür-Basketbol sekmesinde yayınlanmıştır. (16.01.2018)

FUTBOL: Genç Erkek Futbol İstanbul Şampiyonası müsabakaları yenilenerek Okul Sporları-Fikstür-Futbol sekmesinde yayınlanmıştır. (15.01.2018)

YÜZME: Yüzme Gençler İl Birinciliği müsabaka start listeleri mail atılan adreslere gönderilecektir. Ayrıca  Yüzme İl Temsilciliği facebook sayfasında yayınlanacaktır. (15.01.2018)

FUTBOL: GENÇ ERKEK FUTBOL MÜSABAKALARININ TEHİR EDİLMESİ

İlimiz Bayrampaşa İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden 4 sporcu U-17 Milli Takımının 16 ve 18 Ocak 2018 tarihlerinde Antalya'da oynayacağı Romanya müsabakası aday kadrosuna çağrılması nedeniyle Genç Erkek Futbol müsabakaları durdurularak ileri bir tarihe ertelenmiş olup yeni fikstür Okul Sporları-Fisktür-Futbol sekmesinde yayınlanmıştır.

Önemle duyurulur.



Önemli Duyuru: 

17-18 ocak 2018  tarihlerinde BURHAN FELEK'te yapılması gereken RİTMİK CİMNASTİK yarışmaları aynı tarihlerde KARTAL CİMNASTİK Salonunda yapılacaktır.

Toplantı tarihinde herhangi bir değişiklik yapılmamış olup, 16 Ocak 2018 tarihinde Burhan Felek Milli Takımlar Kamp Merkezi Konferans Salonunda saat 13.30-15.30 saatleri arasında yapılacaktır.

FUTSAL: 2017 2018 Yıldız Kız Futsal İstanbul Şampiyonası Fikstürü revize edilerek, Okul Sporları-Fikstür-Futsal sekmesinde yayınlanmıştır. (12.01.2018)

BASKETBOL:
Basketbol Genç A Erkek Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Basketbol sekmesinde yayınlanmıştır. REVİZE (11.01.2018)

BASKETBOL GENÇ ERKEK A KATEGORİSİNDE YAKACIK SPOR SALONUNDA 15.01.2018 VE 16.01.2018 TARİHİNDE OYNANACAK MAÇLAR AYNI TARİH VE SAATTE MALTEPE MEDİHA ENGİZER MTAL SPOR SALONUNDA OYNANACAKTIR.BU TARİHLER DIŞINDAKİ MAÇLAR YAKACIK SPOR SALONUNDA DEVAM EDECEKTİR.

JUDO: Okul Sporları Judo Yıldızlar İl Birinciliği Müsabakaları Olur’u Okul Sporları-Fikstür-Judo sekmesinde yayınlanmıştır. (11.01.2018)

FUTSAL:
2017 2018 Futsal Yıldız Erkek - Yıldız Kız İstanbul Şampiyonası Fikstürleri revize edilerek, Okul Sporları-Fikstür-Futsal sekmesinde yayınlanmıştır. (10.01.2018)

FUTBOL:
 2017 2018 Futbol Genç Kız Eşleşmeli  İstanbul Şampiyonası Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Futbol sekmesinde yayınlanmıştır. (09.01.2018) (REVİZE)

FUTBOL: 2017 2018 Futbol Genç Erkek Eşleşmeli  İstanbul Şampiyonası Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Futbol sekmesinde yayınlanmıştır. (09.01.2018) (REVİZE)

TENİS: Ok
ul Sporları Tenis Gençler (Erkek-Kız) İl Birinciliği Müsabakaları Olur’u Okul Sporları-Fikstür-Tenis sekmesinde yayınlanmıştır. (09.01.2018)

BASKETBOL: 2017 2
018 Basketbol Yıldız Kız İstanbul Şampiyonası 2.Tur Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Basketbol sekmesinde yayınlanmıştır. (08.01.2018)


MASA TENİSİ (ÖNEMLİ DUYURU): 

Ertelenen Okul Sporları Masa Tenisi müsabakaları aşağıda belirtilen tarihlerde daha önce yayınlanan talimatlar doğrultusunda yapılacaktır.


Küçükler:  12-16 Şubat 2018 tarihleri arasında
Yıldızlar:    19-23 Şubat 2018 tarihleri arasında


HALTER: 2017-2018 Okullar Arası Halter Yıldız Bay-Bayan İl Birinciliği Yarışma Talimatı, Okul Sporları- Fikstür-Halter sekmesinde yayınlanmıştır. (05.01.2018)

BASKETBOL:
2017-2018 Basketbol Yıldız Erkekler İstanbul Şampiyonası 2.Tur Müsabakaları Okul Sporları-Fikstür-Basketbol sekmesinde yayınlanmıştır. (04.01.2018)

WUSHU: İstanbul Okullar Arası Minikler Yıldızlar Gençler (Bay-Bayan) Wushu  (Taolu) Şampiyonası Talimatı (Reglaman),  Okul Sporları-Fikstür-Wushu sekmesinde yayınlanmıştır. (04.01.2018)

KAYAK: 
OKULLARARASI KAYAK İL BİRİNCİLİĞİ.pdf 

FUTBOL: 2017-2018 Futbol Küçük Erkek İstanbul Şampiyonası ve Eleme Grupları Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Futbol sekmesinde yayınlanmıştır. (03.01.2018)

CİMNASTİK: 2017-2018 Cimnastik Okul Sporları 2017-2018 takvimi revize edilmiştir. (03.01.2018)

(CİMNASTİK) NOT: 04 Ocak 2018 saat 17:00'den sonra katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.

HENTBOL: 2017-2018 İstanbul Okullu Yıldızlar Hentbol Şampiyonası Kız-Erkek Fikstürü Revize edilmiştir. (02.01.2018)

BOKS:
2017-2018 Okul Sporları Boks Gençler (A)-Gençler (B) İl Birinciliği Müsabaka Programı ve Olur'u Okul Sporları-Fikstür-Boks sekmesinde yayınlanmıştır. (02.01.2018)

BASKETBOL:
2017 2018 Basketbol Yıldız Kız İstanbul Şampiyonası 1.Tur Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Basketbol sekmesinde yayınlanmıştır. (02.01.2018)

FUTBOL:
2017-2018 Futbol Genç Erkek Fikstürü revize edilerek, Okul Sporları-Fikstür-Futbol sekmesinde yayınlanmıştır. (02.01.2018)

WUSHU
: 2017-2018 Wushu Minikler-Yıldızlar-Gençler İl Birinciliği Müsabakaları Programı, Okul Sporları-Fikstür-Wushu sekmesinde yayınlanmıştır. (02.01.2018)

BASKETBOL: 2017-2018 Basketbol Yıldız Erkek İstanbul Şampiyonası 1. Tur Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Basketbol sekmesinde yayınlanmıştır. (26.12.2017)

VOLEYBOL: Voleybol Yıldız Kızlar 2017-2018 Fikstürü (Eleme Turu- İlk Maçları) Okul Sporları-Fikstür-Voleybol sekmesinde yayınlanmıştır. (26.12.2017)

HENTBOL: 2017-2018 İstanbul Okullu Yıldızlar Hentbol Şampiyonası Kız-Erkek Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Hentbol sekmesinde yayınlanmıştır. (26.12.2017)

BASKETBOL: Basketbol Genç A Erkek Fikstürü Revize edilmiştir. (26.12.2017)

FUTBOL: 2017-2018 Futbol Eleme Genç Kız Fikstürü Revize edilmiştir. (26.12.2017)

BASKETBOL: Basketbol Genç A (Kız-Erkek) Fikstürü, Fikstürler Sekmesinde Yayınlanmıştır. (25.12.2017)

ESKRİM: Okullar Arası Eskrim Gençler Yıldızlar (Kız-Erkek) İl Birinciliği Yarışma Reglamanı ve Olur’u, Okul Sporları-Fikstür- Eskrim sekmesinde yayınlanmıştır. (25.12.2017)

KAYAK:   OKUL SPORLARI KAYAK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÖNEMLİ DUYURU.pdf  

OKUL SPORLARI KAYAK TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 06-07 OCAK 2018 TARİHLERİNDE BİNGÖL HESAREK KAYAK MERKEZİ'NDE; YARIŞMALARIN TEKNİK TOPLANTISI 05 OCAK 2018 TARİHİNDE BİNGÖL ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU TOPLANTI SALONU'NDA YAPILACAKTIR. 

YARIŞMALARA KATILACAK OKUL MÜDÜRLÜKLERİMİZ İÇİN BİLGİLENDİRME EKTE YAPILMIŞTIR. (21.12.2017)


YÜZME: Okul Sporları Gençler (Kız-Erkek) Yüzme İl Birinciliği Müsabakaları Reglamanı ve Olur'u, Okul Sporları-Fikstür-Yüzme sekmesinde yayınlanmıştır. (21.12.2017)

ATLETİZM / KROS: 2017-2018 Atletizm Branş Talimatı, 2017-2018 Kros Branş Talimatı ve Okul Sporları Atletizm ve Kros Yarışmaları Olur’u, Okul Sporları-Fikstür-Atletizm/Kros sekmesinde yayınlanmıştır. (20.12.2017)

FUTBOL: 2017 2018 Futbol Genç Erkek Fikstür Revize, Okul Sporları-Fikstür-Futbol sekmesinde yayınlanmıştır. (19.12.2017)

VOLEYBOL: Voleybol Milli Takım Kamp ve Müsabaka Organizasyonu Nedeniyle Gençler Kategorilerinde İptalller yapılmıştır. Detaylı bilgi Okul Sporları-Fikstür-Voleybol sekmesinde yayınlanmıştır. (19.12.2017)

MASA TENİSİ ÖNEMLİ DUYURU !

18-22 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacağı duyurulan Okul Sporları Masa Tenisi Küçükler İl Birinciliği müsabakaları ve 25-29 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacağı duyurulan Okul Sporları Yıldızlar İl Birinciliği müsabakaları ileri bir tarihe ertelenmiştir. (18.12.2017)

VOLEYBOL: Okul Sporları Voleybol Genç Erkekler (A) Kategorisi İstanbul Şampiyonası 2.Tur Eşleşmeleri Okul Sporları-Fikstür-Voleybol sekmesinde yayınlanmıştır. (18.12.2017)

VOLEYBOL:
Okul Sporları Voleybol Küçük Erkekler Fikstürü ve İstanbul Şampiyonası Formatı Okul Sporları-Fikstür-Voleybol sekmesinde yayınlanmıştır. (18.12.2017)

VOLEYBOL: 
Okul Sporları Voleybol Genç Erkekler (B) Eleme Turu 1.Maç Sonuçları ve Devam Fikstürü Okul Sporları-Fikstür-Voleybol sekmesinde yayınlanmıştır. (15.12.2017)

VOLEYBOL: 
Okul Sporları Voleybol Gençler Kızlar (B) İstanbul Şampiyonası 1.Tur Eşleşmeleri Okul Sporları-Fikstür-Voleybol sekmesinde yayınlanmıştır. (15.12.2017)

FUTBOL: 
Okul Sporları Futbol Genç Erkek Eleme Grupları Revize edilerek Okul Sporları-Fikstür-Futbol sekmesinde yayınlanmıştır. (15.12.2017)

ÖNEMLİ DUYURU:
Okul Sporları İşlemleri ile İlgili Evraklar Okul Sporları-Okulsportal kısmında tablo halinde paylaşılmıştır.

VOLEYBOL: Voleybol Küçük Kızlar İstanbul Şampiyonası Son 16 Turu Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Voleybol Sekmesinde Yayınlanmıştır. (14.12.2017)

BASKETBOL: 27.11.2017 Tarihinde Yayınlanan Yıldız Kız-Erkek Basketbol İstanbul Şampiyonası ve Eleme Turu Fikstürleri revize edilmiştir. (14.12.2017)

BASKETBOL YILDIZ (KIZ-ERKEK)  FİKSTÜRÜNDE ZEYTİNBURNU UPS SPOR SALONUNDA YAPILACAK MÜSABAKALAR 15.12.2017 TARİHİNDEN İTİBAREN BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ SPOR SALONUNA ALINMIŞTIR. BASKETBOL YILDIZ (KIZ-ERKEK) FİKSTÜRÜ REVİZE EDİLEREK FİKSTÜRLER SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR.

BADMİNTON: Badminton Gençler Olur ve Genç Erkek-Bayan İl Birinciliği Müsabaka Talimatı Okul Sporları-Fikstür-Badminton sekmesinde yayınlanmıştır. (14.12.2017)

İŞİTME ENGELLİLER:
İşitme Engelliler Müsabakalar Oluru, Okul Sporları-Fikstür-İşitme Engelliler sekmesinde yayınlanmıştır. (13.12.2017)

FUTSAL:
08.12.2017 Tarihinde Yayınlanan Futsal Yıldız Erkek-Kız Eleme Grupları Fikstürü revize edilerek Okul Sporları-Fikstür-Futsal sekmesinde yayınlanmıştır. (13.12.2017)

FUTBOL:
15.11.2017 Tarihinde Yayınlanan Futbol Yıldız Erkek-Kız İstanbul Şampiyonası revize edilerek Okul Sporları-Fikstür-Futbol sekmesinde yayınlanmıştır. (13.12.2017)

KAYAK:
Okul Sporları Kayak İl Birinciliği Yarışmaları 15-16-17 Aralık 2017 Tarihlerinde Erzurum İlinde Sway Otel Pistinde; Sözkonusu Yarışmaların Teknik Toplantısı 15 Aralık 2017 Tarihinde Sway Otel Kalikala Salonunda Saat 21:00'de Yapılacaktır. (12.12.2017)

HENTBOL: Küçükler Hentbol Şampiyonası fikstürü revize edilerek, Okul Sporları-Fikstür-Hentbol sekmesinde yayınlanmıştır. (11.12.2017)

BASKETBOL:
2017-2018 Basketbol Yıldız Kız Eleme Grupları Fikstürü revize edilmiştir. (27.11.2017 tarihinde yayınlanan) (11.12.2017)

ÖZEL SPORCULAR: Özel Sporcular Yüzme-Atletizm-Masa Tenisi İl Birinciliği Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Özel Sporcular sekmesinde yayınlanmıştır. (11.12.2017)

GÖRME ENGELLİLER: Görme Engelliler Yüzme İl Birinciliği Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Görme Engelliler sekmesinde yayınlanmıştır. (11.12.2017)

FUTSAL: Futsal Yıldız Erkek-Kız Eleme Turu ve İstanbul Şampiyonası Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Futsal sekmesinde yayınlanmıştır. (08.12.2017)


VOLEYBOL: Voleybol Genç Erkekler (B) Eleme Turu ve İstanbul Şampiyonası Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Voleybol Sekmesinde yayınlanmıştır. (08.12.2017)

SATRANÇ: 2017-2018 Okul Sporları Satranç İl Birinciliği-2. Bölge ve 3. Bölge Grubu Turnuvaları Olur'u ve Turnuva Yönergeleri, Okul Sporları-Fikstür-Satranç sekmesinde yayınlanmıştır. (08.12.2017)

VOLEYBOL: Voleybol Küçük Kızlar Eleme Turu 1. Maç Sonuçları ve Devam Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Voleybol Sekmesinde yayınlanmıştır. (08.12.2017)

HENTBOL: Okullararası Hentbol Küçükler Fikstürü, Revize edilmiştir. (07.12.2017)

KİCK BOKS: 2017-2018 Okul Sporları Kick Boks Yıldızlar (Kız-Erkek) İl Birinciliği Müsabakaları Olur’u ve Reglaman’ı, Okul Sporları-Fikstür-Kick Boks Sekmesinde yayınlanmıştır. (07.12.2017)

VOLEYBOL:  Voleybol Genç Kızlar B Eleme Turu İlk Maç Sonuçları ve Devam Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Voleybol Sekmesinde yayınlanmıştır. (06.12.2017)

MASA TENİSİ: Okul Sporları Masa Tenisi Programı ve Olur'u Revize edilmiştir. (06.12.2017)

HENTBOL:  Okullararası Hentbol Küçükler Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Hentbol sekmesinde yayınlanmıştır. (06.12.2017)

VOLEYBOL: Voleybol Genç Kızlar A 1.Tur Eşleşmeleri ve Voleybol Genç Erkekler A 1.Tur Eşleşmeleri, Okul Sporları-Fikstür-Voleybol Sekmesinde yayınlanmıştır. (05.12.2017)

GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI: Yaş Gurupları ve Yarışma Takvimi ile Yarışma Formatı, Revize edilmiştir. (04.12.2017)

CİMNASTİK: Cimnastik Okul Sporları 2017-2018 Takvimi, Revize edilmiştir. (04.12.2017)

FUTSAL: 2017 2018 Futsal Genç Kız-Erkek İstanbul Şampiyonası Revize 2 Fikstürleri, Okul Sporları-Fikstür-Futsal sekmesinde yayınlanmıştır. (04.12.2017)

BASKETBOL: 2017-2018 Basketbol Genç B Erkek Fikstürü ve 2017-2018 Basketbol Genç B Erkek İstanbul Şampiyonası Fikstürü, Revize edilmiştir. (01.12.2017)

VOLEYBOL: Voleybol Küçük Kızlar Eleme ve İstanbul Şampiyonası Fikstürleri, Revize edilmiştir. (01.12.2017)

VOLEYBOL: Voleybol Küçük Kızlar Eleme ve İstanbul Şampiyonası Fikstürleri ile Olur ve Fikstür açılımı, Okul Sporları-Fikstür-Voleybol Sekmesinde yayınlanmıştır. (30.11.2017)

BASKETBOL: 2017 2018 Basketbol Genç B Kız Fikstür-İstanbul Şampiyonası Fikstürü ile 2017-2018 Basketbol Genç B Erkek Fikstürü ve 2017-2018 Basketbol Genç B Erkek İstanbul Şampiyonası Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Basketbol sekmesinde yayınlanmıştır. (30.11.2017)

CİMNASTİK: Cimnastik Okul Sporları 2017-2018 Takvimi, Okul Sporları-Fikstür-Cimnastik Sekmesinde yayınlanmıştır. (28.11.2017)

BASKETBOL: 2017 2018 Basketbol Yıldız Kız-Erkek Eleme ve İstanbul Şampiyonası Fikstürleri, Revize edilmiştir. (27.11.2017)

VOLEYBOL: Voleybol Genç Erkekler (A) Eleme Turu Güncel Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Voleybol Sekmesinde yayınlanmıştır. (24.11.2017)

FUTBOL: 2017-2018 Futbol Genç Kız-Erkek Eleme ve İstanbul Şampiyonası Fikstürleri ile Programı ve Olur'u Okul Sporları-Fikstür-Futbol sekmesinde yayınlanmıştır. (24.11.2017)

FUTBOL: 2017 2018 Futbol Yıldız Erkek Eleme Fikstürü Revize edilmiştir. (24.11.2017)

VOLEYBOL: Voleybol Genç Kızlar A Eleme Turu Güncel Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Voleybol Sekmesinde yayınlanmıştır. (24.11.2017)

MASA TENİSİ: Okul Sporları Masa Tenisi Programı ve Olur'u Revize edilmiştir. (23.11.2017)

BASKETBOL: Yıldız Kız-Erkek Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları Programı ve Olur'u ile 2017 2018 Basketbol Yıldız Kız-Erkek Eleme ve İstanbul Şampiyonası Fikstürleri, Okul Sporları-Fikstür- Basketbol Sekmesinde yayınlanmıştır. (23.11.2017)

KAYAK: 2017-2018 Okul Sporları Kayak İl Birinciliği Yarışmaları Olur'u ve Branş Talimatı, Okul Sporları-Fikstür- Kayak sekmesinde yayınlanmıştır. (21.11.2017)

FUTBOL: 2017 2018 Futbol Yıldız Kız-Erkek Eleme Fikstürleri Revize edilmiştir. (21.11.2017)

MASA TENİSİ: Okul Sporları Masa Tenisi Programı ve Olur'u , Okul Sporları-Fikstür- Masa Tenisi sekmesinde yayınlanmıştır. (21.11.2017)

FUTSAL: 2017-2018 Futsal Genç Erkek Eleme Fikstürü Revize edilmiştir. (20.11.2017)

FUTBOL: Futbol Yıldız Erkek-Kız İl Birinciliği Müsabakaları, Okul Sporları-Fikstür-Futbol sekmesinde yayınlanmıştır. (17.11.2017)

VOLEYBOL: Voleybol Genç Kızlar (B) Eleme Turu Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Voleybol Sekmesinde yayınlanmıştır. (16.11.2017)

SATRANÇ: 2017-2018 Okul Sporları Satranç İl Birinciliği - 1.Bölge Grup Turnuvası Olur'u ve Yönergesi, Okul Sporları-Fikstür-Satranç sekmesinde yayınlanmıştır. (16.11.2017)

FİZİKSEL ETKİNLİKLER-GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI: GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI-İLKOKUL FİZİKSEL ETKİNLİKLER 2017-2018 TALİMATNEMESİ, OKUL SPORLARI-FİKSTÜR-FİZİKSEL ETKİNLİKLER-GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI SEKMELERİNDE YAYINLANMIŞTIR. (15.11.2017)

FUTBOL: 2017-2018 Futbol Yıldız Kız-Erkek Eleme ve İstanbul Şampiyonası Fikstürleri, Okul Sporları-Fikstür-Futbol sekmesinde yayınlanmıştır. (15.11.2017)

VOLEYBOL: VOLEYBOL GENÇ KIZLAR- ERKEKLER (A) ELEME TURU FİKSTÜRLERİ İLE VOLEYBOL GENÇ KIZLAR-ERKEKLER (A) İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR  FİKSTÜRLERİ, OKUL SPORLARI-FİKSTÜR-VOLEYBOL SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (14.11.2017)

GÜREŞ: Güreş Gençler-Yıldızlar-Küçükler İl Birinciliği Müsabakaları Olur'u ve Yarışma Talimatı-Müsabaka Tarihi ve Yeri, Okul Sporları-Fikstür-Güreş sekmesinde yayınlanmıştır. (14.11.2017)

FUTSAL: 2017-2018 Futsal Genç Kız-Erkek Eleme Fikstürleri Revize edilmiştir. (13.11.2017)


FUTSAL: 2017-2018 Futsal Genç Kız-Erkek Eleme ve İstanbul Şampiyonası Fikstürleri, Okul Sporları-Fikstür-Futsal sekmesinde yayınlanmıştır. (07.11.2017)

HENTBOL: İstanbul Okullararası Gençler (Kız-Erkek) Hentbol İl Birinciliği Müsabakaları Fikstürü, Okul Sporları-Fikstür-Hentbol sekmesinde yayınlanmıştır. (02.11.2017)


2017-2018 OKUL SPORLARI FAALİYETLERİ İLE İLGİLİ TEMEL BİLGİLER FORMU