Fikstür
ÖNEMLİ DUYURU: Okul Sporları İşlemleri ile İlgili Evraklar Okul Sporları-Okulsportal kısmında tablo halinde paylaşılmıştır.


BASKETBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 17.12.2018




BASKETBOL YILDIZ KIZLAR ELEME TURU FİKSTÜRÜ.pdf

BASKETBOL YILDIZ KIZLARİSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR FORMATI.pdf


 12.12.2018 BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER ELEME TURU FİKSTÜRÜ

BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR FORMATI 


 12.12.2018 YILDIZ (ERKEK) BASKETBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLURU

 
 07.12.2018 BASKETBOL GENÇ KIZLAR A İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR EŞLEŞMELERİ.pdf (REVİZE)

 07.12.2018 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR EŞLEŞMELERİ.pdf (REVİZE)

 03.12.2018 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR EŞLEŞMELERİ

BASKETBOL GENÇ KIZLAR A İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR EŞLEŞMELERİ

 26.11.2018  BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A ELEME TURU DEVAM MAÇLARI

23.11.2018

BASKETBOL GENÇ KIZLAR A ELEME TURU DEVAM MAÇLARI.pdf

13.11.2018 Genç A ( Kız - Erkek) İl Birinciliği Müsabakaları  (OLUR)  

BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A ELEME TURU BİRİNCİ MAÇLARI.pdf

BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR FORMATI

BASKETBOL GENÇ KIZLAR A ELEME TURU 1 MAÇLAR

BASKETBOL GENÇ KIZLAR A İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR FORMATI.pdf




FUTBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

17.12.2018

FUTBOL YILDIZ (ERKEK-KIZ) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf

12.12.2018  2018 2019 FUTBOL YILDIZ KIZ ELEME FİKSTÜR (3).pdf

2018 2019 FUTBOL YILDIZ KIZ İST. ŞAMPİYONASI-.pdf

 12.12.2018  
2018 2019 FUTBOL YILDIZ ERKEK ELEME FİKSTÜR (3).pdf

2018 2019 FUTBOL YILDIZ ERKEK İST. ŞAMPİYONASI FİKSTÜR (3).pdf

 07.12.2018  2018 2019 FUTBOL GENÇ ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR REVİZE
28.11.2018

2018 2019 FUTBOL GENÇ KIZ İSTANBUL ŞAMPİYONASI EŞLEŞMELİ.pdf

09.11.2018 2018 2019 FUTBOL GENÇ ERKEK FİKSTÜR REVİZE 2.pdf



2018 2019 FUTBOL GENÇ KIZ FİKSTÜR REVİZE.pdf



VOLEYBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 17.12.2018  VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ELEME TURU FİKSTÜRÜ   

VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR FORMATI

17.12.2018

VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR EŞLEŞMELERİ.pdf

12.12.2018 VOLEYBOL GK (A) İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR EŞLEŞMELERİ.pdf

10.12.2018

VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A ELEME TURU DEVAM FİSKTÜRÜ.pdf

03.12.2018

VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) ELEME TURU DEVAM MAÇLARI.pdf

29.11.2018 VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR FORMATI.pdf

 
29.11.2018


 Okullararası Voleybol A Genç Erkekler İl Birinciliği Oluru

Voleybol Genç Erkekler A Eleme Turu Fikstürü.pdf
21.11.2018
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) ELEME TURU İLK MAÇLARI 1.pdf

VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSÜR FORMATI.pdf

OKULLAR ARASI VOLEYBOL A GENÇ KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf




FUTSAL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

12.12.2018 

 
FUTSAL 2018 2019 FUTSAL GENÇ KIZ FİKSTÜR REVİZE2.pdf

FUTSAL 2018 2019 FUTSAL GENÇ KIZ İST. ŞAMPİYONASI REVİZE.pdf


12.12.2018


FUTSAL 2018 2019 GENÇ ERKEK FİKSTÜR REVİZE.pdf

FUTSAL 2018 2019 GENÇ ERKEK İST. ŞAMPİYONASI REVİZE.pdf


HENTBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

30.11.2018 HENTBOL GENÇ ERKEK A ELEME TURU FİKSTÜRÜ

HENTBOL GENÇ ERKEK A İSTANBUL ŞAMPİYONASI

30.11.2018
HENTBOL GENÇ KIZ A ELEME TURU FİKSTÜRÜ

HENTBOL GENÇ KIZ A İSTANBUL ŞAMPİYONASI


BADMİNTON

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

        

YÜZME

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ


10.12.2018

 

 


 






ATLETİZM
-
KROS

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

08.11.2018 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPOR FAALİYETLERİ KROS BRANŞ TALİMATI.pdf

OKUL SPORLARI KROS İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf

Okullar arası Kros İl Birinciliği müsabakaları 14 Kasım 2018 tarihi saat 10.00'da Florya Atatürk Ormanında ekteki talimatlar doğrultusunda yapılacaktır.


 

 

 

 

 

 

 





FİZİKSEL ETKİNLİKLER






 

 

 

 

 

 


GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 18.12.2018


1-SEKSEK OYUNU VE KURALLARI 2019.doc

2-MENDİL KAPMACA OYUNU VE KUALLARI 2019.docx

3-YAKAN TOP OYUNU VE KURALLARI 2019.docx

4-KATEGORİLER.xlsx

5-YARIŞMA FORMATI.docx

6-MAÇ KAĞIDI.xlsx

7-İLÇELER KATILIM ÇİZELGESİ.xlsx


 


 

 




 

 

 



GÜREŞ

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

19.11.2018

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPOR FAALİYETLERİ GÜREŞ İL MÜSABAKALARI TALİMATI.pdf

 

 

 

 

 

 

 



MASA TENİSİ

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

19.11.2018 2018-2019 MASA TENİSİ BRANŞ TALİMATI.pdf

OKUL SPORLARI MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf

OKUL SPORLARI İL TEMSİLCİLİĞİMİZ 2018 YILI FAALİYET PROGRAMINDA YER ALAN OKULLAR ARASI GENÇLER MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 26-30 KASIM 2018 TARİHLERİ ARASINDA TOZKOPARAN SPOR SALONUNDA EKTEKİ TALİMATLAR DOĞRULTUSUNDA  YAPILACAKTIR.

ÖNEMLİ NOT: 26 KASIM 2018 GÜNÜ SADECE ERKEKLER, 27 KASIM 2018 GÜNÜ SADECE BAYANLAR MÜSABAKALARI YAPILACAKTIR.

NOT: Müsabakalar saat 10:00'da başlayacaktır. En geç saat 09:00'da salonda olunması gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 



SATRANÇ


 

 

 

 


ATICILIK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BEDENSEL ENGELLİLER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BİLARDO


 

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


BİLEK GÜREŞİ


 

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 


BİSİKLET

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BOCCE

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 05.12.2018

DART VE BOCCE OKULLAR ARASI YILDIZ-GENÇ (KIZ-ERKEK) YARIŞLARI İL BİRİNCİLİĞİ REGLAMANI.pdf

Bocce-Dart Okul Sporları İl Birinciliği Olur.pdf

ÖNEMLİ NOT: Başvurular 31 Aralık 2018 tarihine kadar yapılmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BOKS

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 



CİMNASTİK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 12.12.2018 OKUL SPORLARI CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI REVİZE OLUR.pdf

 12.12.2018
OKUL SPORLARI CİMNASTİK İL FAALİYET PROGRAMI REVİZE

 



DAĞCILIK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ







DART

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

05.12.2018

DART VE BOCCE OKULLAR ARASI YILDIZ-GENÇ (KIZ-ERKEK) YARIŞLARI İL BİRİNCİLİĞİ REGLAMANI.pdf

Bocce-Dart Okul Sporları İl Birinciliği Olur.pdf

ÖNEMLİ NOT: Başvurular 31 Aralık 2018 tarihine kadar yapılmalıdır.

 

 


ESKRİM

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ




 

 

 

 


GÖRME ENGELLİLER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

13.12.2018

GÖRME ENGELLİLER OKUL SPORLARI YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ OLUR.pdf

GÖRME ENGELLİLER YILDIZ-GENÇ (KIZ-ERKEK) OKULLARARASI YÜZME YARIŞLARI REGLAMANI.docx

NOT: Son başvuru tarihi 31 Aralık 2018

 

 


HALK OYUNLARI

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ





 

 

 

 


HALTER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

18.12.2018 2018-2019 OKUL SPORLARI HALTER YILDIZ GENÇ (KIZ-ERKEK) REGLAMAN


 


HOKEY

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ







 

 

 

 

 

 


İŞİTME ENGELLİLER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 



JUDO

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 19.11.2018  
REVİZE 
JUDO GENÇLER (A)
07 Aralık 2018 tarihinde Sultanbeyli Spor Salonunda yapılması planlanan Okul Sporları Gençler (A) Kız-Erkek İl Birinciliği Müsabakaları gerekli görülen lüzum üzerine 05 Aralık 2018  Çarşamba günü aynı salonda yapılacaktır.




09.11.2018

JUDO GENÇLER (A) OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA OLURU.pdf

JUDO GENÇLER (A) OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA TALİMATI.pdf

 

 

 



KANO

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 



KARATE


14.12.2018



OKUL SPORLARI KARATE GENÇLER (A-B) (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf

OKULLAR ARASI İSTANBUL İL SEÇMELERİ GENÇLER (A-B) KARATE ŞAMPİYONASI.pdf  REGLAMAN

 

 

 



KAYAK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

14.12.2018 İSTANBUL KAYAK İL BİRİNCİLİĞİ VE OKUL SPORLARI KAYAK İL BİRİNCİLİĞİ HAKKINDA

Kayak Yarışması.pdf

Kayak 2018-2019 Yarışma Talimatı.pdf

 


 

 

 

 

 

 

 



KICK-BOKS

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

14.12.2018

İSTANBUL OKUL SPORLARI GENÇLER-YILDIZLAR KİCK BOKS ŞAMPİYONASI REGLAMANI.pdf

 



KORFBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ





 

 

 

 

 

 




KÜREK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ









 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



MODERN PENTATLON

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 


 


 



 

 


MUAY THAI

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ




 



OKÇULUK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ


 






ORYANTİRİNG

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ




 

 

 

 

 



ÖZEL SPORCULAR

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

12.12.2018

ÖNEMLİ NOT: Başvurular 31 Aralık 2018 tarihine kadar yapılmalıdır.

ÖZEL SPORCULAR(OTİZM-DOWN-MENTAL) YILDIZ-GENÇ (KIZ-ERKEK) OKULLARARASI İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞLARI.docx



TAEKWONDO

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



TENİS

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

11.12.2018 Tenis Okul Sporları Müsabaka Oluru


 






















WUSHU

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 



YELKEN

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



























































BASKETBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ