Fikstür
ÖNEMLİ DUYURU: Okul Sporları İşlemleri ile İlgili Evraklar Okul Sporları-Okulsportal kısmında tablo halinde paylaşılmıştır.


BASKETBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 10.01.2019


 BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER FİNAL TURU EŞLEŞMELERİ.pdf
 09.01.2019


BASKETBOL YILDIZ KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR EŞLEŞMELERİ.pdf
 07.01.2019 BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR EŞLEŞMELERİ 
 
BASKETBOL YILDIZ KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜRÜ (REVİZE) (1).pdf

 
28.12.2018

_BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR EŞLEŞMELERİ
 
28.12.2018

BASKETBOL YILDIZ KIZLAR ELEME TURU DEVAM FİKSTÜRÜ.pdf
 20.12.2018

BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER ELEME TURU DEVAM FİKSTÜRÜ.pdf
 17.12.2018




BASKETBOL YILDIZ KIZLAR ELEME TURU FİKSTÜRÜ.pdf

BASKETBOL YILDIZ KIZLARİSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR FORMATI.pdf


 12.12.2018 BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER ELEME TURU FİKSTÜRÜ

BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR FORMATI 


 12.12.2018 YILDIZ (ERKEK) BASKETBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLURU

 
 07.12.2018 BASKETBOL GENÇ KIZLAR A İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR EŞLEŞMELERİ.pdf (REVİZE)

 07.12.2018 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR EŞLEŞMELERİ.pdf (REVİZE)

 03.12.2018 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR EŞLEŞMELERİ

BASKETBOL GENÇ KIZLAR A İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR EŞLEŞMELERİ

 26.11.2018  BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A ELEME TURU DEVAM MAÇLARI

23.11.2018

BASKETBOL GENÇ KIZLAR A ELEME TURU DEVAM MAÇLARI.pdf

13.11.2018 Genç A ( Kız - Erkek) İl Birinciliği Müsabakaları  (OLUR)  

BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A ELEME TURU BİRİNCİ MAÇLARI.pdf

BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR FORMATI

BASKETBOL GENÇ KIZLAR A ELEME TURU 1 MAÇLAR

BASKETBOL GENÇ KIZLAR A İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR FORMATI.pdf




FUTBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 22.01.2019


YILDIZ KIZ 2018 2019 FUTBOL İSTANBUL ŞAMPİYONASI REVİZE.pdf
 17.01.2019


2018 2019 FUTBOL YILDIZ ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI REVİZE.pdf
 28.12.2018 2018 2019 FUTBOL YILDIZ KIZ FİKSTÜR REVİZE  


 21.12.2018




 

revize 2018 2019 FUTBOL YILDIZ ERKEK FİKSTÜR.pdf
17.12.2018

FUTBOL YILDIZ (ERKEK-KIZ) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf

 07.12.2018  2018 2019 FUTBOL GENÇ ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR REVİZE
28.11.2018

2018 2019 FUTBOL GENÇ KIZ İSTANBUL ŞAMPİYONASI EŞLEŞMELİ.pdf

09.11.2018 2018 2019 FUTBOL GENÇ ERKEK FİKSTÜR REVİZE 2.pdf



2018 2019 FUTBOL GENÇ KIZ FİKSTÜR REVİZE.pdf



VOLEYBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

04.02.2019


VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİNAL GRUBU EŞLEŞMELERİ.pdf
11.01.2019


VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜRÜ (REVİZE).pdf
10.01.2019


VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER ELEME TURU DEVAM FİKSTÜRÜ.pdf
10.01.2019


VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜRÜ (GÜNCEL).pdf
10.01.2019


VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR EŞLEŞMELERİ.pdf
 31.12.2018

VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR FORMATI.pdf

VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLERELEME TURU FİKSTÜRÜ.pdf


 28.12.2018

 VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ELEME TURU DEVAM FİKSTÜRÜ.pdf
 20.12.2018 VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ELEME TURU İLK MAÇLAR FİKSTÜRÜ (REVİZE).pdf

 17.12.2018  VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ELEME TURU FİKSTÜRÜ   

VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR FORMATI

17.12.2018

VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR EŞLEŞMELERİ.pdf

12.12.2018 VOLEYBOL GK (A) İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR EŞLEŞMELERİ.pdf

10.12.2018

VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A ELEME TURU DEVAM FİSKTÜRÜ.pdf

03.12.2018

VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) ELEME TURU DEVAM MAÇLARI.pdf

29.11.2018 VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR FORMATI.pdf

 
29.11.2018


 Okullararası Voleybol A Genç Erkekler İl Birinciliği Oluru

Voleybol Genç Erkekler A Eleme Turu Fikstürü.pdf
21.11.2018
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) ELEME TURU İLK MAÇLARI 1.pdf

VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSÜR FORMATI.pdf

OKULLAR ARASI VOLEYBOL A GENÇ KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf




FUTSAL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 
18.02.2019

 
FUTSAL KÜÇÜKLER ÖNMLİ DUYURU .doc


2018-2019 FUTSAL KÜÇÜKLER MÜSABAKA KATILIM FORMU .xls
08.02.2019






 2018 2019 FUTSAL YILDIZ KIZ FİKSTÜR REVİZE.pdf

2018 2019 FUTSAL YILDIZ KIZ İST. ŞAMPİYONASI.pdf

2018 2019 FUTSAL YILDIZ ERKEK FİKSTÜR REVİZE .pdf

2018 2019 FUTSAL YILDIZ ERKEK İST. ŞAMPİYONASI.pdf

 17.01.2019 2018 2019 FUTSAL GENÇ KIZ İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR REVİZE.pdf 

10.01.2019


 2018 2019 FUTSAL GENÇ ERKEK 2. TUR REVİZE.pdf

 (İSTANBUL ŞAMPİYONASI)


04.01.2019



 
EŞLEŞMELİ 2018 2019 FUTSAL GENÇ ERKEK İST. ŞAMPİYONASI .pdf

EŞLEŞMELİ 2018 2019 FUTSAL GENÇ KIZ İST. ŞAMPİYONASI .pdf


21.12.2018

 REVİZE 2018 2019 FUTSAL GENÇ ERKEK FİKSTÜR.pdf
12.12.2018 

 
FUTSAL 2018 2019 FUTSAL GENÇ KIZ FİKSTÜR REVİZE2.pdf





HENTBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

15.01.2019




 2018 2019 HENTBOL YILDIZ KIZ FİKSTÜR (REVİZE).pdf

2018 2019 HENTBOL YILDIZ ERKEK FİKSTÜR (REVİZE).pdf
 09.01.2019 Okullararası Hentbol Yıldız Kız-Erkek İl Birinciliği Oluru.pdf 

2018 2019 HENTBOL YILDIZ KIZ İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜRÜ .pdf


2018 2019 HENTBOL YILDIZ ERKEK FİKSTÜR İSTANBUL ŞAMPİYONASI .pdf


21.12.2018 OKULLARARASI HENTBOL GENÇ ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜRÜ.xlsx

OKULLARARASI HENTBOL GENÇ KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜRÜ.xls






BADMİNTON

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 20.12.2018 BADMİNTON GENÇLER (A) OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ MÜASABAKA OLURU 

BADMİNTON GENÇLER (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ TALİMATI
   13.02.2019
BADMİNTON OKUL SPORLARI YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI HK.pdf

BADMİNTON YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ .pdf



YÜZME

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

07.02.2019





Okul Sporları Yıldızlar Yüzme İl Birinciliği Yarışması Reglaman.docx

Okul Sporları Yıldızlar Yüzme İl Birinciliği Yarışması Olur.pdf

MÜSABAKA KATILIM FORMU.xlsx

NOT: Okul Sporları Yıldızlar Yüzme İl Birinciliği müsabakaları ekteki talimatlar doğrultusunda 26-28 Şubat 2019 tarihleri arasında Burhan Felek Yüzme Havuzunda yapılacak olup, müsabaka reglamanı ve katılım formu ektedir.


07.01.2019


İSTANBUL OKUL SPORLARI YÜZME GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ START LİSTESİ.pdf

10.12.2018

 04.01.2019

OKULLARARASI YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ GİRİŞ KONTROL LİSTESİ 
 


 






ATLETİZM
-
KROS

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

05.02.2019





 
Okul Sporları Gençler Atletizm İl Birinciliği Müsabakaları Olur.pdf

NOT: Okullararası Gençler Atletizm İl Birinciliği müsabakaları ekteki talimatname doğrultusunda 12-13 Şubat 2019 tarihlerinde Enka Atletizm Pistinde yapılacaktır. Saat 09:00'da pistte hazır olunması gerekmektedir. göğüs numarası olmayan okulların Atletizm İl Temsilcisi Ömür Ümit Sukat ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Ömür Ümit Sukat Tel: 0541 464 91 19


08.11.2018 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPOR FAALİYETLERİ KROS BRANŞ TALİMATI.pdf

OKUL SPORLARI KROS İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf

Okullar arası Kros İl Birinciliği müsabakaları 14 Kasım 2018 tarihi saat 10.00'da Florya Atatürk Ormanında ekteki talimatlar doğrultusunda yapılacaktır.


 

 

 

 

 

 

 





FİZİKSEL ETKİNLİKLER






 

 

 

 

 

 


GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 18.12.2018


1-SEKSEK OYUNU VE KURALLARI 2019.doc

2-MENDİL KAPMACA OYUNU VE KUALLARI 2019.docx

3-YAKAN TOP OYUNU VE KURALLARI 2019.docx

4-KATEGORİLER.xlsx

5-YARIŞMA FORMATI.docx

6-MAÇ KAĞIDI.xlsx

7-İLÇELER KATILIM ÇİZELGESİ.xlsx


 


 

 




 

 

 



GÜREŞ

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

19.11.2018

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPOR FAALİYETLERİ GÜREŞ İL MÜSABAKALARI TALİMATI.pdf

 

 

 

 

 

 

 



MASA TENİSİ

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 
28.01.2019

OKUL SPORLARI MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf

Okullararası Masa Tenisi İl Birinciliği müsabakaları ekteki faaliyet programı doğrultusunda yapılacaktır.

Müsabaka günü saat 09:00'da hazır olunması gerekmektedir. Pazartesi günü erkekler, salı günü bayanlar katılım göstereceklerdir.

19.11.2018 2018-2019 MASA TENİSİ BRANŞ TALİMATI.pdf

OKUL SPORLARI MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf

OKUL SPORLARI İL TEMSİLCİLİĞİMİZ 2018 YILI FAALİYET PROGRAMINDA YER ALAN OKULLAR ARASI GENÇLER MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 26-30 KASIM 2018 TARİHLERİ ARASINDA TOZKOPARAN SPOR SALONUNDA EKTEKİ TALİMATLAR DOĞRULTUSUNDA  YAPILACAKTIR.

ÖNEMLİ NOT: 26 KASIM 2018 GÜNÜ SADECE ERKEKLER, 27 KASIM 2018 GÜNÜ SADECE BAYANLAR MÜSABAKALARI YAPILACAKTIR.

NOT: Müsabakalar saat 10:00'da başlayacaktır. En geç saat 09:00'da salonda olunması gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 



   
05.02.2019

 
2018-2019 OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI REVİZE.pdf


 

ÖNEMLİ DUYURU


 

11.01.2019
 
14-17 OCAK 2019 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN 2018-2019 OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GÖRÜLEN LÜZUM ÜZERİNE İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR.

(1. VE 2. BÖLGE TURNUVALARI DEVAM EDECEKTİR)

SATRANÇ

04.01.2019
2018 - 2019 OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1.2.3. BÖLGE YÖNERGELERİ

İSTANBUL 1. BÖLGE OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMA YÖNERGESİ

İSTANBUL 2. BÖLGE OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMA YÖNERGESİ 

İSTANBUL 3.BÖLGE OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMA YÖNERGESİ 






 

 

 

 


ATICILIK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BEDENSEL ENGELLİLER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BİLARDO


 

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


BİLEK GÜREŞİ


 

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

22.01.2019

İSTANBUL OKULLAR ARASI BİLEK GÜREŞİ İL ŞAMPİYONASI YARIŞMA REGLAMANI.pdf

 


BİSİKLET

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BOCCE

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 05.12.2018

DART VE BOCCE OKULLAR ARASI YILDIZ-GENÇ (KIZ-ERKEK) YARIŞLARI İL BİRİNCİLİĞİ REGLAMANI.pdf

Bocce-Dart Okul Sporları İl Birinciliği Olur.pdf

ÖNEMLİ NOT: Başvurular 31 Aralık 2018 tarihine kadar yapılmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BOKS

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ


14.01.2019


OKUL SPORLARI BOKS GENÇLER (A) - GENÇLER (B) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI REGLAMANI.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



CİMNASTİK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 12.12.2018 OKUL SPORLARI CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI REVİZE OLUR.pdf

 12.12.2018
OKUL SPORLARI CİMNASTİK İL FAALİYET PROGRAMI REVİZE

 



CURLİNG

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ


07.02.2019 FLOOR CURLİNG DUYURU.docx

 

 

 


DAĞCILIK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ







DART

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

05.12.2018

DART VE BOCCE OKULLAR ARASI YILDIZ-GENÇ (KIZ-ERKEK) YARIŞLARI İL BİRİNCİLİĞİ REGLAMANI.pdf

Bocce-Dart Okul Sporları İl Birinciliği Olur.pdf

ÖNEMLİ NOT: Başvurular 31 Aralık 2018 tarihine kadar yapılmalıdır.

 

 


ESKRİM

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ




 

 

 

 


GÖRME ENGELLİLER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

13.12.2018

GÖRME ENGELLİLER OKUL SPORLARI YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ OLUR.pdf

GÖRME ENGELLİLER YILDIZ-GENÇ (KIZ-ERKEK) OKULLARARASI YÜZME YARIŞLARI REGLAMANI.docx

NOT: Son başvuru tarihi 31 Aralık 2018

 

 


HALK OYUNLARI

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 05.02.2019



HALK OYUNLARI OKUL SPORLARI DUYURU

OKUL SPORLARI HALK OYUNLARI MAHALLİ YARIŞLARI TEKNİK TOPLANTI VE KURA ÇEKİMİ 12 ŞUBAT 2019 TARİHİNDE SAAT : 12:00'DA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ 1. KAT TFF OĞUZ UĞURLU KONFERANS SALONUNDA YAPILACAKTIR OKULLARIN KATILIMI MECBURİDİR.

15.01.2019


HALK OYUNLARI MİNİK-KÜÇÜK-YILDIZ-GENÇ (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf

HALK OYUNLARI MİNİK-KÜÇÜK-YILDIZ-GENÇ (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI REGLAMAN.pdf

 

 

 

 


HALTER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

18.12.2018 2018-2019 OKUL SPORLARI HALTER YILDIZ GENÇ (KIZ-ERKEK) REGLAMAN


 


HOKEY

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ







 

 

 

 

 

 


İŞİTME ENGELLİLER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

13.02.2019

2018-2019 İŞİTME ENGELLİLER BRANŞ TALİMATI.pdf

İŞİTME ENGELLİLER OKUL SPORLARI MÜSABAKALARI OLUR.pdf

MÜSABAKA FİKSTÜR.xlsx

 

 

 

 

 

 

 

 

 



JUDO

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 18.02.2019  REVİZE JUDO YILDIZ KIZ -ERKEK 

Okul Sporları İl Tertip Komitesince düzenlenen 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları Judo Yıldız Kız-Erkek İl Birinciliği Müsabakaları görülen lüzum üzerine 21 Şubat 2019 Perşembe günü Sultanbeyli Spor Salonun'da yapılacaktır. 


 25.12.2018
JUDO OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ OLURU 


JUDO OKUL SPORLARI YILDIZLAR (BAY-BAYAN) İL SEÇMESİ
 19.11.2018  
REVİZE 
JUDO GENÇLER (A)
07 Aralık 2018 tarihinde Sultanbeyli Spor Salonunda yapılması planlanan Okul Sporları Gençler (A) Kız-Erkek İl Birinciliği Müsabakaları gerekli görülen lüzum üzerine 05 Aralık 2018  Çarşamba günü aynı salonda yapılacaktır.




09.11.2018

JUDO GENÇLER (A) OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA OLURU.pdf

JUDO GENÇLER (A) OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA TALİMATI.pdf

 

 

 



KANO

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 



KARATE


14.12.2018



OKUL SPORLARI KARATE GENÇLER (A-B) (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf

OKULLAR ARASI İSTANBUL İL SEÇMELERİ GENÇLER (A-B) KARATE ŞAMPİYONASI.pdf  REGLAMAN

06.02.2019

OKUL SPORLARI KARATE MİNİKLER- KÜÇÜKLER- YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLURU.pdf

OKULLAR ARASI İSTANBUL MİNİKLER- KÜÇÜKLER-YILDIZLAR KARATE ŞAMPİYONASI.pdf

 



KAYAK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

14.12.2018 İSTANBUL KAYAK İL BİRİNCİLİĞİ VE OKUL SPORLARI KAYAK İL BİRİNCİLİĞİ HAKKINDA

Kayak Yarışması.pdf

Kayak 2018-2019 Yarışma Talimatı.pdf

 


 

 

 

 

 

 

 



KICK-BOKS

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

14.12.2018

İSTANBUL OKUL SPORLARI GENÇLER-YILDIZLAR KİCK BOKS ŞAMPİYONASI REGLAMANI.pdf

 



KORFBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ





 

 

 

 

 

 




KÜREK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ









 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



MODERN PENTATLON

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 
19.02.2019

 
MODERN PENTATLON GENÇLER-YILDIZLAR-KÜÇÜKLER-MİNİKLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA REGLAMANI.pdf

MODERN PENTATLON GENÇLER-YILDIZLAR-KÜÇÜKLER-MİNİKLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA OLURU.pdf

MODERN PENTATLON KATILIM FORMU.xlsx

 



 

 


MUAY THAI

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

25.01.2019



MUAY THAİ OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER- YILDIZLAR BAY-BAYAN İSTANBUL ŞAMPİYONASI REGLAMANI 2019 (2).pdf

 



OKÇULUK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ


 






ORYANTİRİNG

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

29.01.2019 OKUL SPORLARI ORYANTIRING GENÇLER A-B KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI.pdf

* Başvuru tarihinin son günü 05 Şubat 2019

 

 

 

 

 



ÖZEL SPORCULAR

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

12.12.2018

ÖNEMLİ NOT: Başvurular 31 Aralık 2018 tarihine kadar yapılmalıdır.

ÖZEL SPORCULAR(OTİZM-DOWN-MENTAL) YILDIZ-GENÇ (KIZ-ERKEK) OKULLARARASI İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞLARI.docx



TAEKWONDO

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

03.01.2019 OKUL SPORLARI TAEKWONDO YILDIZLAR KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR REVİZE.pdf

OKUL SPORLARI TAEKWONDO YILDIZLAR KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI REGLAMAN REVİZE.pdf

14.02.2019

OKUL SPORLARI TAEKWONDO GENÇLER(KIZ-ERKEK ) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLURU.pdf


OKUL SPORLARI TAEKWONDO GENÇLER(KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI REGLAMANI.pdf

 

 

 

 

 

 

 



TENİS

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 28.01.2019


Tenis Okul Sporları Küçükler İl Birinciliği Müsabakaları.xlsx
09.01.2019



TENİS OKUL SPORLARI YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI.xlsx
 31.12.2018

TENİS OKUL SPORLARI GENÇLER ( KIZLAR - ERKEKLER ) MÜSABAKA FİKSTÜRÜ.pdf

TENİS OKUL SPORLARI GENÇLER ( KIZLAR - ERKEKLER ) MÜSABAKA GRUPLAR.pdf



 25.12.2018 TENİS (ERKEK-KIZ) İL BİRİNCİLİĞİ TOPLANTI DUYURUSU.pdf


11.12.2018 Tenis Okul Sporları Müsabaka Oluru


 






















WUSHU

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 



YELKEN

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



























































BASKETBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

DAĞCILIK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ





DAĞCILIK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ