Duyurular


FUTSAL (13.03.2020)

2019 2020 FUTSAL YILDIZ KIZLAR SIRALAMA 1. TUR REVİZE.pdf


FUTSAL (11.03.2020)

2019 2020 FUTSAL YILDIZ ERKEKLER SIRALAMA 1. TUR REVİZE.pdf



HOKEY (11.03.2020)

OKULLAR ARASI HOKEY İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI DUYURUSU.docx

2019-2020 HOKEY SPOR DALI UYGULAMA ESASLARI.pdf


MASA TENİSİ (10.03.2020)

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Küçükler Masa Tenisi İl Birinciliği Müsabakaları Olur.pdf


TAEKWONDO (10.03.2020)

20-22 MART 2020 TARİHLERİ ARASINDA DÜZCE'DE DÜZENLENECEK OLAN TAEKWONDO YILDIZLAR GRUP YARIŞMALARINA KATILACAK SPORCULARIN DİKKATİNE!

EVRAKLAR 16 MART 2020 PAZARTESİ GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR BRANŞ SORUMLUSUNA ELDEN TESLİM EDİLECEKTİR. EVRAKLARI TESLİM ETMEYENLER KAFİLE LİSTESİNDE YER ALAMAYACAKTIR.

HUZURUNDA İMZA ATILAN GÖREVLİNİN KISMINA OKUL MÜDÜR YA DA MÜDÜR YRD. TARAFINDAN DOLDURULUP MÜHÜR-İMZA

İLETİŞİM: 0216 651 62 62 
DAHİLİ: 107

VOLKAN ŞİMŞEK
BRANŞ SORUMLUSU



KARATE (10.03.2020)

Karate Gençler Kategorisi Türkiye Birinciliği Yarışmaları Balıkesir.pdf


YÜZME (10.03.2020)

MEB KÜÇÜKLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ REGLAMANI 17-19 MART REVİZE (GÜNCEL).pdf

CİMNASTİK (09.03.2020)

2019-2020 TRAMPOLİN CİMNASTİK SPOR DALI UYGULAMA ESASLARI.pdf

Trampolin Cimnastik Olur.pdf

OKULLARARASI TRAMPOLİN CİMNASTİK (MİNİK-KÜÇÜK-YILDIZ-GENÇ) 2020 REGLAMAN.docx



FERDİ BRANŞ (06.03.2020)

OKUL 9-13 MART 2020 VE DEPLASMAN MAÇLARI.pdf

FUTSAL (06.03.2020)

OKUL FUTSAL 09-13 MART 2020.pdf

ÖZEL FUTSAL,BASKETBOL ve VOLEYBOL (06.03.2020)

ÖZEL FUTSAL TURNUVASI 09-13 MART 2020.pdf

ÖZEL BASKETBOL TURNUVASI 09-13 MART 2020.pdf

ÖZEL VOLEYBOL TURNUVASI 09-13 MART 2020.pdf

RİTMİK CİMNASTİK (06.03.2020)

RİTMİK CİMNASTİK GENÇLER YARIŞMA SIRALAMASI.pdf

RİTMİK CİMNASTİK KÜÇÜKLER YARIŞMA SIRALAMASI.pdf

RİTMİK CİMNASTİK YILDIZLAR YARIŞMA SIRALAMASI.pdf


ÖNEMLİ DUYURU (06.03.2020)

İkinci Küme Faaliyet Düzenleme Talimatı.pdf


KORFBOL (06.03.2020)

Okul Spor Faaliyetleri Korfbol Gençler-Yıldızlar İl Birinciliği Müsabakaları Olur.pdf

KORFBOL LİSE FİKSTÜR.pdf

KORFBOL ORTAOKUL FİKSTÜR.pdf



AEROBİK CİMNASTİK (04.03.2020)


2019-2020 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI AEROBIC BRANŞI TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARINA KATILACAK SPORCULARIN LİSTESİ.pdf

2019-18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER İÇİN VELİ İZİN BELGESİ.docx


OKUL SPORLARI AEROBİK CİMNASTİK KÜÇÜK-YILDIZ-GENÇ GRUP BİRİNCİLİĞİ  MÜSABAKALARINDA İSTENİLEN EVRAKLAR

NOT:

1- HUZURUNDA İMZA ATILAN GÖREVLİNİN KISMINA OKUL MÜDÜR YA DA MÜDÜR YRD. TARAFINDAN DOLDURULUP MÜHÜR-İMZA

2- EVRAKLAR 09 MART 2020 PAZARTESİ GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR CİMNASTİK İL TEMSİLCİSİNE  ELDEN TESLİM EDİLECEKTİR. EVRAKLARI TESLİM ETMEYENLER KAFİLE LİSTESİNDE YER ALAMAYACAKTIR.


3- ESAME LİSTELERİNİN SİSTEM ÜZERİNDEN OLUŞTURULMASI.

4-MÜSABAKALARA UÇAK VE OTOBÜS İLE GİDECEKLER BİLETLERİNİ, KENDİ ARAÇLARIYLA GİDECEK KİŞİLER ARAÇ EHLİYET, RUHSAT FOTOKOPİSİ VE DİLEKÇELERİYLE BERABER GETİRECEKLERDİR.

5-VELİ İZİN BELGELERİ 2 ADET( KENDİ İMKANLARIYLA SEYAHAT EDECEK OLAN VE KAFİLE İLE BERABER SEYAHAT EDECEK OLAN) DOLDURULUP GETİRİLECEK

İLETİŞİM: 0216 651 62 62                              CİMNASTİK İL TEMSİLCİSİ
DAHİLİ : 269                                                                ADEM ÖZER 
                                                                            İLETİŞİM:0533 470 80 96

RAMAZAN DEMİR
BRANŞ SORUMLUSU




YÜZME (04.03.2020)

OKUL SPORLARI YÜZME KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf


KARATE (04.03.2020)

2019-2020 KARATE GENÇLER A-B (ERKEK-KIZ) TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİNE KATILACAK SPORCU ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ.pdf

2019-2020 KARATE GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ AÇIKLAMALARI.pdf

2019-2020 KARATE GENÇLER A-B (ERKEK-KIZ) TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA PROGRAMI.pdf


KARATE (03.03.2020)

18 YAŞINDAN BÜYÜKLER TAKIM TAAHHÜTNAME (3).docx

18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER TAKIM TAAHHÜTNAME (3).docx

OKUL SPORLARI KARATE GENÇLER(A-B) TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ  MÜSABAKALARINDA İSTENİLEN EVRAKLAR

NOT:

1- HUZURUNDA İMZA ATILAN GÖREVLİNİN KISMINA OKUL MÜDÜR YA DA MÜDÜR YRD. TARAFINDAN DOLDURULUP MÜHÜR-İMZA

2- EVRAKLAR 09 MART 2020 PAZARTESİ GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR BRANŞ SORUMLUSUNA  ELDEN TESLİM EDİLECEKTİR. EVRAKLARI TESLİM ETMEYENLER KAFİLE LİSTESİNDE YER ALAMAYACAKTIR.

3- ESAME LİSTELERİNİN SİSTEM ÜZERİNDEN OLUŞTURULMASI.

İLETİŞİM: 0216 651 62 62 

DAHİLİ : 192


FİKRET DEMİR

BRANŞ SORUMLUSU


ORYANTİRİNG (03.03.2020)

OKUL SPORLARI ORYANTIRING KÜÇÜK-YILDIZ (KIZ-ERKEK) OKULLARARASI YARIŞLARI OLUR.pdf

OKUL SPORLARI ORYANTIRING KÜÇÜK-YILDIZ (KIZ-ERKEK) OKULLARARASI YARIŞLARI REGLAMAN.docx


HALK OYUNLARI (02.03.2020)

HALK OYUNLARI OKUL SPORLARI TEKNİK TOPLANTISI VE KURA ÇEKİMİ 11 MART 2020 TARİHİNDE SAAT 15:00'DA MALTEPE MÜZAHİR SİLLE KONFERANS SALONUNDA YAPILACAKTIR. KATILIM ZORUNLUDUR. GELMEYEN OKULLAR YARIŞMAYA KATILAMAYACAKLARDIR.



FUTSAL (02.03.2020)

OKUL SPORLARI FUTSAL 02-06 MART 2020.pdf


CURLİNG (02.03.2020)

OKULLAR ARASI FLOOR CURLİNG MÜSABAKALARI DUYURUSU.docx

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Curling (Floor) Spor Dalı Uygulama Esasları.pdf



CİMNASTİK (02.03.2020)

2019-2020 Okul Sporları Ritmik Cimnastik İl Birinciliği Müsabakaları Olur.pdf

OKULLARARASI RİTMİK CİMNASTİK (KÜÇÜK-YILDIZ-GENÇ) 2020 REGLAMAN.docx

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Ritmik Cimnastik Spor Dalı Uygulama Esasları.pdf


WUSHU (28.02.2020)

Wushu Sanda Reglaman.pdf

Wushu Taolu Reglaman.pdf

Okul Sporları Wushu İl Birinciliği Müsabakaları Olur.pdf

2019 – 2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Wushu (Sanda ) Spor Dalı Uygulama Esasları.pdf

2019 – 2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Wushu (Sanda ) Spor Dalı Uygulama Esasları.pdf


BASKETBOL - FUTBOL (28.02.2020)

OKUL BASKETBOL 02-06 MART 2020.pdf

OKUL FUTBOL 02-06 MART 2020.pdf


ÖZEL TURNUVA BASKETBOL-VOLEYBOL (28.02.2020)

ÖZEL BASKETBOL TURNUVASI 02-06 MART 2020.pdf

ÖZEL VOLEYBOL TURNUVASI 02-06 MART 2020.pdf



OKUL FERDİ BÜLTEN-HENTBOL (28.02.2020)

OKUL FERDİ BÜLTEN 02-06 MART 2020 VE DEPLASMAN MAÇLARI.pdf

OKUL HENTBOL 02-06 MART 2020.pdf


JUDO (27.02.2020)

Okul Sporları Küçükler Judo İl Birinciliği Müsabakaları Olur.pdf

Okul Sporları Küçükler Judo İl Birinciliği Müsabakaları Reglaman.pdf


BADMİNTON (27.02.2020)

OKUL SPORLARI BADMİNTON KÜÇÜK ERKEKLER REGLAMAN.pdf

OKUL SPORLARI BADMİNTON KÜÇÜK KIZLAR REGLAMAN.pdf

Okul Sporları Küçükler Badminton İl Birinciliği Müsabakaları Olur.pdf



HENTBOL (27.02.2020)

Okullararası minikler hentbol müsabakaları fikstürü (revize).pdf



FUTSAL (27.02.2020)

2019-2020 FUTSAL YILDIZ KIZ FİKSTÜR.pdf

2019 2020 FUTSAL YK SIRALAMA 2. TUR.pdf

2019 2020 FUTSAL YE BÖLGE FİKSTÜRLERİ.pdf

2019 2020 FUTSAL YE SIRALAMA 2. TUR.pdf



GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI (26.02.2020)

2019-2020 Sek Sek Oyun Kuralları Revize.docx


GÜREŞ (26.02.2020)


ÖNEMLİ DUYURU

"18-19 Mart 2020 tarihlerinde yapılması planlanan Okul Sporları Güreş Küçükler Grekoromen İl Birinciliği müsabakaları 14-15 Nisan 2020 tarihlerine ertelenmiştir."



CİMNASTİK (25.02.2020)

2020 CİMNASTİK İL FAALİYET PROGRAMI REVİZE (GÜNCEL).docx


TAEKWONDO (24.02.2020)

OKUL SPORLARI TAEKWONDO GENÇLER(A-B) BARTIN GRUP  MÜSABAKALARINDA İSTENİLEN EVRAKLAR

NOT:

1- HUZURUNDA İMZA ATILAN GÖREVLİNİN KISMINA OKUL MÜDÜR YA DA MÜDÜR YRD. TARAFINDAN DOLDURULUP MÜHÜR-İMZA

2- EVRAKLAR 28 ŞUBAT 2020 CUMA GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR BRANŞ SORUMLUSUNA  ELDEN TESLİM EDİLECEKTİR. EVRAKLARI TESLİM ETMEYENLER KAFİLE LİSTESİNDE YER ALAMAYACAKTIR.


İLETİŞİM: 0216 651 62 62 

DAHİLİ : 107


VOLKAN ŞİMŞEK

BRANŞ SORUMLUSU



SPOR TIRMANIŞI (DAĞCILIK) (24.02.2020)

26 Şubat 2020 Çarşamba Saat:09:00 Yıldızlar-Büyükler A- Büyükler B
27 Şubat 2020 Perşembe Saat:09:00 Minikler ve Küçükler Kategorileri yarışacaktır.


FUTBOL (24.02.2020)

2019 2020 FUTBOL YILDIZ ERKEKLER SIRALAMA 2. TUR REVİZE.pdf


FERDİ BRANŞ (21.02.2020)

OKUL SPORLARI 24-28 ŞUBAT 2020 VE DEPLASMAN MAÇLARI.pdf


HENTBOL (21.02.2020)

OKUL SPORLARI HENTBOL 24-28 ŞUBAT 2019.pdf


ÖZEL TURNUVA BASKETBOL-VOLEYBOL (21.02.2020)

ÖZEL BASKETBOL TURNUVASI 24-28 ŞUBAT 2020.pdf

ÖZEL VOLEYBOL TURNUVASI 24-28 ŞUBAT 2020.pdf


BASKETBOL-FUTBOL-FUTSAL (21.02.2020)

OKUL BASKETBOL 24-28 ŞUBAT 2020.pdf

OKUL FUTBOL 24-28 ŞUBAT 2020.pdf

OKUL FUTSAL 24-28 ŞUBAT 2020.pdf


BASKETBOL (21.02.2020)

2019 2020 BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER SIRALAMA TURLARI FİKSTÜR FORMATI.pdf

2019 2020 BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR SIRALAMA TURLARI FİKSTÜR FORMATI.pdf


MODERN PENTATLON (20.02.2020)

MODERN PENTATLON OKUL SPORLARI KONTROL LİSTELERİ

2019-2020 Modern Pentatlon Okul Yarışları (Yaş Grupları).xls

LİSTELERDE OKUL İSMİ YAŞ KATEGORİ V.B HATALARI 20 ŞUBAT 2020 TARİHİNE KADAR os34.modernpentatlon@gmail.com mail adresine bildiriniz.


BOCCE (18.02.2020)

OKULLAR ARASI BOCCE YILDIZLAR-GENÇLER (KIZ-ERKEK) YARIŞMALARI TEKNİK TALİMAT VE YARIŞMA PROGRAMI.pdf


YÜZME (18.02.2020)

MEB Küçükler İl Birinciliği Müsabaka Katılım Formu.xlsx


FUTBOL (18.02.2020)

2019 2020 FUTBOL YILDIZ ERKEK SIRALAMA 1. TUR REVİZE.pdf

2019 2020 FUTBOL YILDIZ KIZ SIRALAMA 2. TUR REVİZE.pdf

BASKETBOL (17.02.2020)

OKUL SPORLARI BASKETBOL 17-21 ŞUBAT 2020 (REVİZE).pdf


MUAY THAI (17.02.2020)

Okul Sporları Muay Thai İl Birinciliği Müsabakaları Oluru.pdf

Okul Sporları Muay Thai İl Birinciliği Müsabakaları Reglamanı.pdf

2019 - 2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Muay Thai Spor Dalı Uygulama Esasları.pdf


BASKETBOL (14.02.2020)

ÖZEL BASKETBOL TURNUVASI 17-21 ŞUBAT 2020.pdf



CİMNASTİK (14.02.2020)

2019 - 2020 Eğitim Öğretim yılı Okul Spor faaliyetleri kapsamında Cimnastik branşında Okullararası müsabakalarına katılacak sporcu öğrencilerin, yanlarında gelecek idareci, antrenör ve öğretmenlerin yarışmalara okul adına katıldıklarına dair Okul Müdürü tarafından mühürlü/tasdikli görevlendirme belgesi getirmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde yarışmalara katılmalarına İl Tertip Komitesince izin verilmeyecektir. Yarışmalarda derece aldığı taktirde ise kesinlikle dikkate alınmayacak ve ulusal müsabakalarda yarışmalara katılamayacaktır.



GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI (14.02.2020)

İSTANBUL GÇO SEK SEK İL FİNALİ TARİHLERİ.pdf


VOLEYBOL-FUTSAL (14.02.2020)

ÖZEL VOLEYBOL TURNUVASI 17-21 ŞUBAT 2020.pdf

OKUL FUTSAL 17-21 ŞUBAT 2020.pdf


FERDİ BRANŞ BÜLTEN-FUTBOL-BASKETBOL (14.02.2020)

OKUL 17-21 ŞUBAT 2020 VE DEPLASMAN MAÇLARI.pdf

OKUL FUTBOL 17-21 ŞUBAT 2020.pdf


BASKETBOL (13.02.2020)

2019 2020 BASKETBOL KÜÇÜKLER KIZ 1. BÖLGE FİKSTÜRÜ.pdf

2019 2020 BASKETBOL KÜÇÜKLER KIZ 2. BÖLGE FİKSTÜRÜ.pdf

2019 2020 BASKETBOL KÜÇÜKLER KIZ 3. BÖLGE FİKSTÜRÜ.pdf

2019 2020 BASKETBOL KÜÇÜKLER KIZ 4. BÖLGE FİKSTÜRÜ.pdf

2019 2020 BASKETBOL KÜÇÜKLER ERKEK 1. BÖLGE FİKSTÜRÜ.pdf

2019 2020 BASKETBOL KÜÇÜKLER ERKEK 2. BÖLGE FİKSTÜRÜ.pdf

2019 2020 BASKETBOL KÜÇÜKLER ERKEK3. BÖLGE FİKSTÜRÜ.pdf

2019 2020 BASKETBOL KÜÇÜKLER ERKEK 4. BÖLGE FİKSTÜRÜ.pdf


TAEKWONDO (13.02.2020)

2019-2020 Taekwondo Gençler Okul Faaliyet Programı Oluru.pdf


FUTBOL (11.02.2020)

2019 2020 FUTBOL YILDIZ KIZ BÖLGE FİKSTÜRLERİ REVİZE GÜNCEL.pdf

2019-2020 FUTBOL YILDIZ ERKEK SIRALAMA 1. TUR REVİZE.pdf


FUTBOL (10.02.2020)

OKUL FUTBOL10-14 ŞUBAT 2020.pdf


FUTSAL (07.02.2020)

OKUL FUTSAL 10-14 ŞUBAT 2020.pdf


FERDİ BRANŞ BÜLTEN (07.02.2020)

OKUL 10-14 ŞUBAT 2020 VE DEPLASMAN MAÇLARI.pdf


BASKETBOL (07.02.2020)

OKUL BASKETBOL 10-14 ŞUBAT 2020.pdf


BADMİNTON (06.02.2020)

ÖNEMLİ DUYURU
10-12 ŞUBAT 2020 TARİHİNDE İBB FATİH SPOR SALONUNDA YAPILMASI PLANLANAN OKUL SPORLARI BADMİNTON YILDIZ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI AYNI SALONDA  11-13 ŞUBAT 2020 TARİHİNE  ERTELENMİŞTİR.

BADMİNTON YILDIZ ERKEKLER İL MÜSABAKASI REGLAMAN REVİZE (GÜNCEL).pdf


HENTBOL (05.02.2020)

OKUL SPORLARI HENTBOL 10-14 ŞUBAT 2020.pdf


BİLEK GÜREŞİ (05.02.2020)

Okul Sporları Bilek Güreşi İl Birinciliği Müsabakaları Olur.pdf

Not: Müsabakalar saat 09:00'da başlayacaktır.


KARATE (04.02.2020)

Karate Grup Müsabakaları (Gençler A-B).pdf



FUTBOL (04.02.2020)


2019 2020 FUTBOL YILDIZ KIZ BÖLGE FİKSTÜRLERİ REVİZE.pdf


TAEKWONDO (04.02.2020)

OKUL SPORLARI YILDIZLAR TAEKWONDO İL SEÇMESİ MÜSABAKASI OLURU.pdf

OKUL SPORLARI YILDIZLAR TAEKWONDO İL SEÇMESİ MÜSABAKASI REGLAMAN.pdf


YÜZME (03.02.2020)

OKULLAR ARASI YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ START LİSTESİ.pdf


KARATE (03.02.2020)

2019-2020 KARATE GENÇLER A-B (ERKEK-KIZ) GRUP MERKEZLERİ VE İL DAĞILIMI.pdf

2019-2020 KARATE GENÇLER A-B (ERKEK-KIZ) GRUP MERKEZLERİNE KATILACAK ÖĞRENCİ SPORCU LİSTESİ.pdf

2019-2020 KARATE GENÇLER A-B (ERKEK-KIZ) YARIŞMA PROGRAMI.pdf


KARATE (03.02.2020)

OKUL SPORLARI KARATE GENÇLER(A-B) BURSA GRUP  MÜSABAKALARINDA İSTENİLEN EVRAKLAR

NOT:

1- HUZURUNDA İMZA ATILAN GÖREVLİNİN KISMINA OKUL MÜDÜR YA DA MÜDÜR YRD. TARAFINDAN DOLDURULUP MÜHÜR-İMZA

2- EVRAKLAR 12 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR BRANŞ SORUMLUSUNA  ELDEN TESLİM EDİLECEKTİR. EVRAKLARI TESLİM ETMEYENLER KAFİLE LİSTESİNDE YER ALAMAYACAKTIR.

İLETİŞİM: 0216 651 62 62 
DAHİLİ : 192

FİKRET DEMİR
BRANŞ SORUMLUSU

18 YAŞINDAN BÜYÜKLER TAKIM TAAHHÜTNAME.docx

18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER TAKIM TAAHHÜTNAME.docx


İŞİTME ENGELLİLER FUTBOL (03.02.2020)

2019-2020 OKUL SPORLARI İŞİTME ENGELLİLER SPOR DALI TALİMATI HK..pdf

OKUL SPORLARI İŞİTME ENGELLİLER FUTBOL OLUR.pdf

İşitme Engelliler Futbol Reglaman.docx



HENTBOL, FUTSAL, BASKETBOL (31.01.2020)

OKUL SPORLARI HENTBOL 3-7 ŞUBAT 2020.pdf

OKUL SPORLARI FUTSAL 3-7 ŞUBAT 2020.pdf

OKUL SPORLARI BASKETBOL 3-7 ŞUBAT 2020.pdf



OKUL FERDİ BRANŞ BÜLTEN (31.01.2020)

OKUL 03-07 ŞUBAT 2020 VE DEPLASMAN MAÇLARI.pdf


YÜZME (30.01.2020)

YILDIZLAR GİRİŞ KONTROL LİSTESİ.pdf

FUTBOL (30.01.2020)

OKUL SPORLARI FUTBOL 3-7 ŞUBAT 2020.pdf


VOLEYBOL (30.01.2020)

OKUL SPORLARI VOLEYBOL 3-7 ŞUBAT 2020.pdf


SATRANÇ (29.01.2020)

2019–2020 ÖĞRETİM YILI İSTANBUL OKULLAR ARASI MAHALLİ KÜÇÜKLER -YILDIZLAR -GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI (REVİZE).pdf


MODERN PENTATLON (29.01.2020)

OKUL SPORLARI MODERN PENTATLON KATILIM FORMU.xlsx


HENTBOL (27.01.2020)

 


2019-2020 OKUL HENTBOL YILDIZ FİKSTÜRÜ (REVİZE - GÜNCEL ).pdf


BADMİNTON (27.01.2020)

OKUL SPORLARI YILDIZ KIZLAR BADMİNTON İSTANBUL ŞAMPİYONASI REGLAMANI.pdf

Okul Sporları Yıldızlar Badminton İl Birinciliği Müsabakaları Oluru.pdf

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Badminton Spor Dalı Uygulama Esasları.pdf



SATRANÇ (27.01.2020)

2019–2020 ÖĞRETİM YILI OKULLARARASI MAHALLİ İSTANBUL KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ FİNAL YARIŞMA YÖNERGESİ.pdf



FUTBOL (23.01.2020)

2019 2020 FUTBOL YILDIZ KIZ BÖLGE FİKSTÜRLERİ.pdf

2019 2020 FUTBOL YILDIZ ERKEK BÖLGE FİKSTÜRLERİ.pdf

2019-2020 FUTBOL YILDIZ ERKEK SIRALAMA 1. TUR.pdf

2019-2020 FUTBOL YILDIZ ERKEK SIRALAMA 2. TUR.pdf




STEP AEROBİK (22.01.2020)

OKULLARARASI STEP AEROBİK 2020 REGLAMAN.docx

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı İl Okul Sporları Küçükler-Yıldızlar ve Gençler (kız-erkek) Step Aerobik Cimnastik İl Birinciliği Müsabakaları Oluru.pdf

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Step Aerobik Cimnastik Spor Dalı Uygulama Esasları.pdf



ARTİSTİK CİMNASTİK (22.01.2020)

OKULLARARASI ARTİSTİK CİMNASTİK (KÜÇÜK-YILDIZ-GENÇ) 2020 REGLAMAN.docx

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı İl Okul Sporları Küçükler-Yıldızlar ve Gençler Artistik Cimnastik İl Birinciliği Müsabakaları Oluru.pdf

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Artistik Cimnastik Spor Dalı Uygulama Esasları.pdf



HALK OYUNLARI (21.01.2020)

OKUL SPORLARI HALK OYUNLARI REGLAMAN 2020.pdf

OKUL SPORLARI HALK OYUNLARI İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI HAKKINDA.pdf (OLUR)

GÜREŞ ÖNEMLİ DUYURU (20.01.2020)


6-7 Şubat 2020 tarihlerinde yapılması planlanan ''Okul Sporları Genç B Greko-Romen İl Birinciliği'' müsabakaları, aynı yaş grubunun Kulüpler Grup Müsabakaları olması nedeniyle  4-5 Şubat 2020 tarihlerinde yapılacaktır.

YÜZME: (17.01.2020)

MEB Yıldızlar Yüzme İl Birinciliği Müsabakaları Reglamanı (REVİZE-GÜNCEL).pdf

Yıldızlar Katılım Formu.xlsx


BİLEK GÜREŞİ (16.01.2020)

İSTANBUL OKULLAR ARASI BİLEK GÜREŞİ İL ŞAMPİYONASI YARIŞMA REGLAMANI.pdf


DAĞCILIK/SPOR TIRMANIŞI (16.01.2020)

OKUL SPORLARI SPOR TIRMANIŞI GENÇLER(A-B) YILDIZLAR-KÜÇÜKLER-MİNİKLER (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA REGLAMANI.pdf

Okul Sporları Dağcılık(SporTırmanışı) İl Birinciliği Müsabakaları Olur.pdf


YÜZME (13.01.2020)

MEB GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ START LİSTESİ.pdf

VOLEYBOL REVİZE (13.01.2020)


OKUL VOLEYBOL 13-17 OCAK 2020 REVİZE.pdf



BASKETBOL REVİZE (13.01.2020)

OKUL BASKETBOL 13-17 OCAK 2020 REVİZE.pdf


OKUL SPORLARI FERDİ BRANŞ BÜLTENİ (10.01.2020)

OKUL SPORLARI FERDİ BRANŞ BÜLTENİ 13 - 17 OCAK 2020.pdf



VOLEYBOL (10.01.2020)

OKUL VOLEYBOL 13-17 OCAK 2020 (YENİ).pdf



FUTSAL (09.01.2020)

OKUL FUTSAL 13-17 OCAK 2020.pdf


FUTBOL (09.01.2020)

OKUL FUTBOL 13-17 OCAK 2020.pdf



JUDO (09.01.2020)

Okul Sporları Yıldızlar Judo İl Birinciliği Müsabakaları Reglaman.docx (Revize)

ÖNEMLİ DUYURU
15 OCAK 2020 TARİHİNDE SULTANBEYLİ SPOR SALONUNDA YAPILMASI PLANLANAN OKUL SPORLARI JUDO YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI AYNI SALONDA 17 OCAK 2020 TARİHİNE  ERTELENMİŞTİR.




SATRANÇ (09.01.2020)

OKUL SPORLARI İSTANBUL 2. BÖLGE SATRANÇ YARIŞMA YÖNERGESİ (REVİZE).pdf


YÜZME (09.01.2020)


İSTANBUL OKUL SPORLARI GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ GİRİŞ KONTROL LİSTESİ.pdf


YÜZME (09.01.2020)

MEB YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ REGLAMANI.pdf


FUTSAL (08.01.2020)

2019 - 2020 FUTSAL GENÇ ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR (REVİZE).pdf


HENTBOL (08.01.2020)

OKUL HENTBOL 13-17 OCAK 2020.pdf



YÜZME REVİZE (07.01.2020)

MEB GENÇLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ REGLAMANI REVİZE.pdf




HALTER: (07.01.2020)

2019-2020 Okul Sporları Gençler A-B Halter İl Birinciliği Müsabakaları Olur.pdf

2019-2020 Okul Sporları Gençler A-B Halter İl Birinciliği Müsabakaları Reglaman.doc



FUTBOL REVİZE (06.01.2020)

2019-2020 FUTBOL KÜÇÜK ERKEK BÖLGE FİKSTÜRLERİ (REVİZE).pdf


BASKETBOL REVİZE (06.01.2020)


OKUL BASKETBOL REVİZE 6-10 OCAK 2020.pdf


FUTBOL REVİZE (06.01.2020)


OKUL FUTBOL REVİZE 06-10 OCAK 2020.pdf


TENİS: (06.01.2020)

OKUL SPORLARI İSTANBUL KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER (KIZ-ERKEK) TENİS İL MÜSABAKA PROGRAMLARI.xlsx



ESKRİM: (06.01.2020)

OKUL SPORLARI ESKRİM GENÇLER-YILDIZLAR-KÜÇÜKLER(KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA REGLAMANI.pdf

Okul Sporları Eskrim İl Birinciliği Müsabakaları Olur.pdf



FUTSAL: (06.01.2020)

2019 2020 FUTSAL GK SIRALAMA 2. TUR REVİZE.pdf


JUDO: (03.01.2020)

OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER BURSA GRUP MÜSABAKALARI.pdf

2019-18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER İÇİN VELİ İZİN BELGESİ (2).docx


OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER BURSA GRUP  MÜSABAKALARINDA İSTENİLEN EVRAKLAR

NOT:

1- HUZURUNDA İMZA ATILAN GÖREVLİNİN KISMINA OKUL MÜDÜR YA DA MÜDÜR YRD. TARAFINDAN DOLDURULUP MÜHÜR-İMZA

2- EVRAKLAR 08 OCAK 2020 ÇARŞAMBA GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR BRANŞ SORUMLUSUNA  ELDEN TESLİM EDİLECEKTİR. EVRAKLARI TESLİM ETMEYENLER KAFİLE LİSTESİNDE YER ALAMAYACAKTIR.

İLETİŞİM: 0216 651 62 62 
DAHİLİ : 113

YÜKSEL EROĞLU
BRANŞ SORUMLUSU



KARATE: (03.01.2020)

OKULLAR ARASI İSTANBUL MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR KARATE ŞAMPİYONASI REGLAMAN.pdf

Okul Sporları Karate Minikler-Küçükler-Yıldızlar İl Birinciliği Müsabakaları Oluru.pdf

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Karate Spor Dalı Uygulama Esasları.pdf


FUTSAL: (03.01.2020)

OKUL FUTSAL 06-10 OCAK 2020.pdf


VOLEYBOL: (03.01.2020)

OKUL VOLEYBOL 6-10 OCAK 2020.pdf

OKUL SPORLARI FERDİ BÜLTEN: (03.01.2020)

İL OKUL SPOR FAALİYETLERİ FERDİ BRANŞ BÜLTENİ (06-10 OCAK 2020).pdf

SATRANÇ: (03.01.2020)

2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılı Okul Sporları Satranç İl Birinciliği Müsabakaları Oluru.pdf

OKUL SPORLARI İSTANBUL 1. BÖLGE SATRANÇ YARIŞMA YÖNERGESİ.pdf

OKUL SPORLARI İSTANBUL 3. BÖLGE SATRANÇ YARIŞMA YÖNERGESİ.pdf


BASKETBOL: (03.01.2020)

2019 2020 BASKETBOL GENÇLER (B) ERKEK SIRALAMA TURU FİKSTÜR FORMATI.pdf

2019 2020 BASKETBOL GENÇLER (B) KIZ SIRALAMA TURU FİKSTÜR FORMATI.pdf



HENTBOL: (02.01.2020)

OKUL HENTBOL 06-10 OCAK 2020.pdf

CİMNASTİK: (02.01.2020)

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Aerobik Cimnastik Spor Dalı Uygulama Esasları.pdf

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı İl Okul Sporları Minik ( A )-Küçükler-Yıldızlar ve Gençler (kız-erkek) Aerobik Cimnastik İl Birinciliği Müsabakaları Oluru.pdf

İSTANBUL 2019-2020 OKUL SPORLARI AEROBİK CİMNASTİK OKULLARARASI YARIŞLARI İL BİRİNCİLİĞİ REGLAMAN.docx


VOLEYBOL: 2019 2020 VOLEYBOL KÜÇÜKLER KATEGORİSİ ERKEK - KIZ  1-2-3-4. BÖLGE FİKSTÜRLERİ REVİZE EDİLMİŞ OLUP, YENİ FİKSTÜRLER OKUL SPORLARI - FİKSTÜR – VOLEYBOL SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (02.01.2020)



BASKETBOL: 2019 2020 BASKETBOL YILDIZLAR ERKEK - KIZ  1-2-3-4. BÖLGE FİKSTÜRLERİ REVİZE EDİLMİŞ OLUP, YENİ FİKSTÜRLER OKUL SPORLARI - FİKSTÜR – BASKETBOL SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (31.12.2019)


VOLEYBOL: (30.12.2019) OKUL SPORLARI VOLEYBOL 30 ARALIK 2019-03 OCAK 2020 MÜSABAKA PROGRAMI EK BÜLTEN.pdf (REVİZE)


BADMİNTON: Okul Sporları Gençler Badminton İl Birinciliği Müsabakaları Olur’u ve Reglamanı, Okul Sporları - Fikstür – Badminton sekmesinde yayınlanmıştır. (30.12.2019)


HENTBOL: (30.12.2019)

2019-2020 OKUL HENTBOL GENÇLER (LİSELER) FİKSTÜRÜ REVİZE.pdf

2019-2020 OKUL HENTBOL YILDIZ FİKSTÜRÜ REVİZE.pdf




BASKETBOL-FUTBOL-FUTSAL-VOLEYBOL-HENTBOL: 30 Aralık 2019-03 Ocak 2020 Basketbol, Voleybol, Futbol, Futsal ve 27 Aralık 2019-03 Ocak 2020 Hentbol Müsabaka Programları, Okul Sporları-Fikstür-Branş sekmelerinde ve Kurumsal-Faaliyetler-Okul Sporları tablosunda yayınlanmıştır. (27.12.2019)


VOLEYBOL: 2019 2020 VOLEYBOL YILDIZLAR ERKEK - KIZ  1-2-3-4. BÖLGE FİKSTÜRLERİ, OKUL SPORLARI - FİKSTÜR – VOLEYBOL SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (27.12.2019)



BASKETBOL: 2019 2020 BASKETBOL YILDIZLAR ERKEK - KIZ  1-2-3-4. BÖLGE FİKSTÜRLERİ, OKUL SPORLARI - FİKSTÜR – BASKETBOL SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (27.12.2019)


BASKETBOL: 2019-2020 BASKETBOL GENÇLER (B) ERKEK 1-2-3-4. BÖLGE FİKSTÜRLERİ, 

 

OKUL SPORLARI - FİKSTÜR – BASKETBOL SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (27.12.2019)

 

VOLEYBOL: 2019-2020 Voleybol Küçük Kızlar 1-2-3-4. Bölge Fikstürleri, Okul Sporları - Fikstür – Voleybol sekmesinde yayınlanmıştır. (27.12.2019)


KARATE: OKULLAR ARASI 2020 TÜRKİYE İL SEÇMELERİ GENÇLER (A-B) KARATE ŞAMPİYONASINDA GÖREVLİ HAKEMLER BAĞCILAR KAPALI SPOR SALONU 30 - 31 ARALIK 2019.pdf (27.12.2019)



MODERN PENTATLON: Okul Sporları Modern Pentatlon Gençler, Yıldızlar, Küçükler, Minikler (Kız-Erkek) İl Birinciliği Yarışma Reglamanı, Okul Sporları - Fikstür - Modern Pentatlon sekmesinde yayınlanmıştır. (27.12.2019)


 

FUTBOL: 2019 2020 FUTBOL GENÇ KIZLAR SIRALAMA 2. TUR.pdf (Yeni Fikstür) 26.12.2019

FUTBOL: 2019 - 2020 FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER SIRALAMA 1. ve 2. TUR FİKSTÜRLERİ, Okul Sporları - Fikstür - Futbol sekmesinde yayınlanmıştır. (26.12.2019)

FUTSAL: 2019-2020 Futsal Genç Kızlar Sıralama 1. Tur Fikstürü revize edilmiş olup, yeni fikstür 

Okul Sporları - Fikstür - Futsal sekmesinde yayınlanmıştır. (26.12.2019)

FUTBOL: 2019-2020 Futbol Küçük Erkek Bölge Fikstürleri, Okul Sporları - Fikstür - Futbol sekmesinde yayınlanmıştır. (26.12.2019)


ÖZEL SPORCULAR: Okul Sporları Özel Sporcular Atletizm İl Birinciliği Müsabakaları Hakkında (REVİZE) ve İstanbul 2019-2020 Okul Sporları İl Tertip Komitesince Düzenlenen Özel Sporcular Yıldız-Genç Kız-Erkek Okullar arası Yarışları İl Birinciliği Faaliyet Programı (REVİZE), Okul Sporları - Fikstür - Özel Sporcular sekmesinde yayınlanmıştır. (26.12.2019)

İŞİTME ENGELLİLER: (26.12.2019)
ÖNEMLİ DUYURU:
REVİZE
Okul Sporları İl Tertip Komitesinin  6 Ocak 2020 tarihinde yapılması planlanan İşitme Engelliler  Atletizm Yıldız Kız-Erkek İl birinciliği müsabakalarının gerek görüldüğü lüzum üzerine 10 Mart 2020 tarihinde yapılması planlanmıştır.

İşitme Engelliler Yıldızlar Okul Sporları İl Birinciliği Müsabaka Oluru.pdf

İSTANBUL 2019-2020 OKUL SPORLARI İL TERTİP KOMİTESİNCE DÜZENLENEN İŞİTME ENGELLİLER YILDIZLAR OKULLARARASI YARIŞLARI İL BİRİNCİLİĞİ REGLAMAN.docx

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri İşitme Engelliler Spor Dalı Uygulama Esasları.pdf



ÖNEMLİ DUYURU 26.12.2019: 23-27 Aralık 2019 tarihli voleybol haftalık bültende yayınlanan Genç Kızlar B ( GK B ) müsabakaları Sehven bültene eklenmiştir. Genç Kız B müsabakaları Basketbol branşına aittir. 


ATLETİZM: (25.12.2019)
Okul Sporları Atletizm İl Birinciliği Müsabakaları Olur.pdf

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Atletizm Spor Dalı Uygulama Esasları.pdf

FUTBOL: 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI FUTBOL GENÇ KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR (REVİZE) Okul Sporları - Fikstür - Futbol sekmesinde yayınlanmıştır. (25.12.2019)

BASKETBOL: 2019-2020 Basketbol Genç Kızlar (B) 1-2-3-4. Bölge Fikstürleri, Okul Sporları - Fikstür – Basketbol sekmesinde yayınlanmıştır. (25.12.2019)

VOLEYBOL: 2019-2020 Voleybol Küçük Erkekler 1-2-3-4. Bölge Fikstürleri, Okul Sporları - Fikstür – Voleybol sekmesinde yayınlanmıştır. (25.12.2019)


MASA TENİSİ: (25.12.2019)
2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Yıldızlar-Küçükler-Minikler Masa Tenisi İl Birinciliği Müsabakaları Olur.pdf

HENTBOL REVİZE: (25.12.2019)
2019 2020 OKUL HENTBOL GENÇLER FİKSTÜRÜ (REVİZE).pdf
2019-2020 OKUL HENTBOL YILDIZ FİKSTÜRÜ (REVİZE).pdf

JUDO: Okul Sporları Yıldızlar Judo İl Birinciliği Müsabakaları Olur.pdf
Okul Sporları Yıldızlar Judo İl Birinciliği Müsabakaları Reglaman.pdf (24.12.2019)
YÜZME: MEB Gençler Yüzme İl Birinciliği Reglamanı.pdf (24.12.2019)
Meb Yüzme Gençler İl Birinciliği Katılım Formu.xlsx
TENİS: Okul Sporları Tenis İl Birinciliği Müsabakaları Olur.pdf
2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Tenis Spor Dalı Uygulama Esasları.pdf (24.12.2019)
VOLEYBOL: OKUL VOLEYBOL 23-27 ARALIK 2019 YENİ FİKSTÜR.pdf (24.12.2019)
FUTBOL: OKUL FUTBOL 23-27 ARALIK 2019 YENİ FİKSTÜR.pdf (24.12.2019)
FUTSAL: OKUL FUTSAL 23-27 ARALIK 2019 (yeni fikstür).pdf (24.12.2019)

FUTSAL: 2019 - 2020 FUTSAL GENÇ ERKEKLER SIRALAMA 1. TUR REVİZE EDİLMİŞ HALİ, Okul Sporları - Fikstür - Futsal sekmesinde yayınlanmıştır. (23.12.2019)

HENTBOL: 2019-2020 İstanbul Hentbol Sezonu Gençler Okul Müsabakaları Fikstürü ve 2019-2020 İstanbul Hentbol Sezonu Okullar Arası Küçükler Kategorisi İl Birinciliği Müsabakaları Fikstürü Revize edilmiş olup yeni fikstürler, Okul Sporları - Fikstür - Hentbol sekmesinde yayınlanmıştır. (23.12.2019)


BASKETBOL-FUTBOL-FUTSAL-VOLEYBOL-HENTBOL: 23-27 Aralık 2019 Basketbol, Voleybol, Futbol, Futsal ve 23-26 Aralık 2019 Hentbol Müsabaka Programları, Okul Sporları-Fikstür-Branş sekmelerinde ve Kurumsal-Faaliyetler-Okul Sporları tablosunda yayınlanmıştır. (20.12.2019)

BASKETBOL: Basketbol Gençler (A) Kız/Erkek İstanbul Sıralaması Fikstür Formatı ve Kız/Erkek 1-2-3-4. bölge fikstürleri, Okul Sporları - Fikstür - Basketbol sekmesinde yayınlanmıştır. (20.12.2019)

FUTBOL: OKUL SPORLARI FUTBOL GENÇ ERKEKLER (A)İSTANBUL SIRALAMASI 1. TUR FİKSTÜRÜ REVİZE EDİLMİŞ OLUP, YENİ FİKSTÜR OKUL SPORLARI-FİKSTÜR-FUTBOL SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (20.12.2019)

HENTBOL: 2019-2020 İstanbul Hentbol Sezonu Okullar Arası Küçükler Kategorisi İl Birinciliği Müsabakaları Fikstürü, Okul Sporları - Fikstür - Hentbol sekmesinde yayınlanmıştır. (20.12.2019)

TENİS: İSTANBUL OKUL SPORLARI TENİS KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ DUYURUSU, Okul Sporları - Fikstür - Tenis sekmesinde yayınlanmıştır. (20.12.2019)

KARATE: (Yayınlanma Tarihi 19.12.2019)
Okul Sporları Karate Gençler (A-B) İl Birinciliği Müsabakaları Reglaman.pdf
Okul Sporları Karate Gençler (A-B) İl Birinciliği Müsabakaları Olur.pdf
2019-2020 Okul Spor Faaliyetleri Karate Spor Dalı Uygulama Esasları.pdf

HALTER: 2019-2020 Okul Sporları Yıldızlar Halter İl Birinciliği Olur'u ve Reglamanı, Okul Sporları - Fikstür - Halter sekmesinde yayınlanmıştır. (19.12.2019)

GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI: 1. Bölge Sek Sek Bölge Finalleri Fikstürü, Okul Sporları - Fikstür - Geleneksel Çocuk Oyunları sekmesinde yayınlanmıştır. (19.12.2019)

HENTBOL: 2019-2020 İstanbul Hentbol Sezonu Yıldızlar ve Gençler Okul Müsabakaları Fikstürleri, Okul Sporları - Fikstür - Hentbol sekmesinde yayınlanmıştır. (18.12.2019)

TAEKWONDO: Okul Sporları Taekwondo Gençler İl Müsabakaları Reglemanı, Okul Sporları - Fikstür - Taekwondo sekmesinde yayınlanmıştır. (18.12.2019)

GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI - İFET: İstanbul Okul Sporları 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Geleneksel Çocuk Oyunları İFET Yarışma Kategori Tablosu, Güncel hali ile, Okul Sporları - Fikstür - Fiziksel Etkinlikler ve Geleneksel Çocuk Oyunları sekmesinde yayınlanmıştır. (17.12.2019)

VOLEYBOL: 16-20 Aralık 2019 Okul Sporları Voleybol Fikstürü Revize edilmiştir. (16.12.2019)
VOLEYBOL: 2019 2020 Voleybol Gençler (A) Erkek-Kız İstanbul Sıralama Turu Fikstürleri, Okul Sporları-Fikstür-Voleybol sekmesinde yayınlanmıştır. (13.12.2019)

DUYURU: 16-20 Aralık 2019 Okul Sporları Basketbol, Hentbol, Futbol ve Voleybol Fikstürleri, Okul Sporları-Fikstür-ilgili branş sekmelerinde ve Kurumsal-Faaliyetler-Okul Sporları Tablosu'nda yayınlanmıştır. (13.12.2019)

GÖRME ENGELLİLER: Görme Engelliler Spor Dalı Uygulama Esasları ve Okul Sporları Görme Engelliler ve Özel Sporcular Yüzme İl Birinciliği Müsabakaları Olur’u, Okul Sporları-Fikstür-Görme Engelliler sekmesinde yayınlanmıştır. (10.12.2019)

Duyuru: Voleybol-Futbol-Basketbol 09-13 Aralık 2019 Ek Müsabaka Programı Tek Dosya halinde Okul Sporları-Fikstür-ilgili branş sekmelerinde ve Kurumsal-Faaliyetler-Okul Sporları Tablosu'nda yayınlanmıştır. (10.12.2019)

BASKETBOL: 09-13 Aralık 2019 Okul Sporları Basketbol Programı Revize edilmiş olup, yeni program Okul Sporları-Fikstür-Basketbol sekmesinde ve Kurumsal-Faaliyetler-Okul Sporları Tablosu'nda yayınlanmıştır. (10.12.2019)

FUTSAL: Okul Sporları Futsal Genç Erkekler-Genç Kızlar kategorileri fikstürleri, Okul Sporları-Fikstür-Futsal sekmesinde yayınlanmıştır. (10.12.2019)

FUTBOL: 2019-2020 Futbol Genç Erkekler-Kızlar Bölge Fikstürleri Revize edilmiş olup, yeni fikstürler Okul Sporları-Fikstür-Futbol sekmesinde yayınlanmıştır. (09.12.2019)

GÜREŞ: Okullararası Kadınlar Genç A ve Genç B Güreş İl Birinciliği Müsabakaları, 20 Aralık 2019 tarihinde Bağcılar Olimpik Spor Salonunda yapılacaktır. (09.12.2019)

BASKETBOL-FUTBOL-VOLEYBOL-HENTBOL: 2-6/9-13 Aralık 2019 Basketbol, Voleybol, Futbol ve 9-13 Aralık 2019 Hentbol Müsabaka Programları, Okul Sporları-Fikstür-Branş sekmelerinde ve Kurumsal-Faaliyetler-Okul Sporları tablosunda yayınlanmıştır. (09.12.2019)

HENTBOL: 2019-2020 Okul Sporları Hentbol Küçükler Fikstürü ,Okul Sporları-Hentbol- Fikstür sekmesinde yayınlanmıştır. (06.12.2019)

KAYAK: Kayak İl Birinciliği Müsabakaları Olur.pdf (05.12.2019)

FUTBOL: 2019-2020 FUTBOL GENÇ KIZLAR ve GENÇ ERKEKLER BÖLGE FİKSTÜRLERİ ile GENÇ KIZLAR 2. TUR SIRALAMA, GENÇ ERKEKLER 1. ve 2. TUR SIRALAMA BÖLGE FİKSTÜRLERİ, Okul Sporları-Fikstür-Futbol sekmesinde yayınlanmıştır.  (04.12.2019)

BOCCE-DART: İstanbul 2019-2020 Okul Sporları İl Tertip Komitesince Düzenlenen Dart ve Bocce Okullararası Yıldız-Genç (Kız – Erkek) İl Birinciliği Yarışları Faaliyet Programı, Okul Sporları-Fikstür-Bocce/Dart sekmelerinde yayınlanmıştır. (02.12.2019)

VOLEYBOL: 2019-2020 VOLEYBOL GENÇLER (A) ERKEK 1.2.3.4. BÖLGE - VOLEYBOL GENÇLER (A) KIZLAR 1.2.3 BÖLGE FİKSTÜRÜ ve KIZLAR- ERKEKLER (A) SIRALAMA TURU FİKSTÜR FORMATI ile GENÇLER ERKEKLER - KIZLAR (A) FİKSTÜRÜ yayınlanmıştır. (02.12.2019)

BASKETBOL: 25- 29 Kasım 2019 Okul Sporları ,Basketbol Müsabaka Programı , Okul Sporları-Fikstür ve Kurumsal Faaliyetler sekmelerinde  yayınlanmıştır. (29.11.2019)
 MASA TENİSİ: Okul Sporları  Masa Tenisi İl Birinciliği Müsabaka Olur'u ve Masa Tenisi Spor Dalı Uygulama Esasları , Okul Sporları-Fikstür-Masa Tenisi sekmesinde yayınlanmıştır. (29.11.2019)

 KROS: Okul Sporları Kros İl Birinciliği Müsabaka Programı ve Uygulama Esasları, Okul Sporları - Fikstür - Atletizm-Kros sekmesinde yayınlanmıştır. (27.11.2019)

GÜREŞ: Okul Sporları Güreş  İl Müsabakaları Talimatı, Okul Sporları-Fikstür-Güreş sekmesinde yayınlanmıştır. (26.11.2019)

KICK BOKS: 2019 - 2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Kick Boks Spor Dalı Uygulama Esasları ve İstanbul Okul Sporları Kick Boks Şampiyonası Reglamanı, Okul Sporları-Fikstür-Kick Boks sekmesinde yayınlanmıştır. (26.11.2019)

BOKS: OKUL SPORLARI BOKS GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ (A-B) MÜSABAKA PROGRAMI VE UYGULAMA ESASLARI, OKUL SPORLARI FİKSTÜR BOKS SEKMESİNDE YAYINLANMIŞTIR. (26.11.2019)
GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI-İLKOKUL FİZİKSEL ETKİNLİKLER (25.11.2019)
2019—2020 EĞİTİM YILI İSTANBUL OKUL SPORLARI GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI YARIŞMA FORMATI.docx
GÇO-İFET YARIŞMA AÇIKLAMALARI.pdf
GÇO-İFET YARIŞMA KATEGORİ TABOSU.pdf
MENDİL KAPMACA OYUN KURALLARI.pdf
SEK SEK OYUN KURALLARI.pdf
YAKAN TOP OYUN KURALLARI.pdf

FUTBOL, BASKETBOL, VOLEYBOL, FUTSAL: 25- 29 Kasım 2019 Okul Sporları Futbol,Futsal,Basketbol,Voleybol Müsabaka Programları , Okul Sporları-Fikstür ve Kurumsal Faaliyetler sekmelerinde  yayınlanmıştır. (22.11.2019)

OKUL SPOR FAALİYETLERİ YÖNETMELİĞİ ve SPOR BİLGİ SİSTEMİ OKUL SPORLARI MODÜLÜ KULLANIM KILAVUZU: Okul Sporları - Mevzuat ve Yönetmelikler sekmesinde yayınlanmıştır. (12.11.2019)
FUTBOL, BASKETBOL, VOLEYBOL, FUTSAL: 11- 15 Kasım 2019 Okul Sporları Futbol,Futsal,Basketbol,Voleybol Müsabaka Programları , Okul Sporları-Fikstür ve Kurumsal Faaliyetler sekmelerinde  yayınlanmıştır. (08.11.2019) FUTBOL, BASKETBOL, VOLEYBOL, FUTSAL: 28 Ekim - 8 Kasım 2019 Okul Sporları Futbol,Futsal,Basketbol,Voleybol Müsabaka Programları güncel haliyle, Okul Sporları-Fikstür ve Kurumsal Faaliyetler sekmelerinde  yayınlanmıştır. (01.11.2019)

FUTSAL: 21-25 EKİM 2019 Okul Sporları Futsal Müsabaka Programı, Okul Sporları-Fikstür ve Kurumsal -Faaliyetler sekmelerinde yayınlanmıştır. (18.10.2019)
FUTBOL: 21-25 EKİM 2019 Okul Sporları Futbol  Müsabaka Programı, Okul Sporları-Fikstür ve Kurumsal -Faaliyetler sekmelerinde yayınlanmıştır. (18.10.2019)

ÖNEMLİ DUYURU! 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları İl Faaliyetleri Hakkında.pdf (25.09.2019)

2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İTİBARİYLE UYGULANACAK OKUL SPORLARI YENİ YARIŞMA FORMATI.pdf (23.09.2019)

MUSABAKA BASVURU FORMU.xlsx  (23.09.2019)