Maç Sonuçları


BASKETBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

02.03.2018


2017 - 2018 BASKETBOL GENÇLER A İSTANBUL İL BİRİNCİLİĞİ SIRALAMASI.pdf

2017 - 2018 BASKETBOL GENÇLER B İSTANBUL İL BİRİNCİLİĞİ SIRALAMASI.pdf

2017-2018 BASKETBOL KÜÇÜKLER İSTANBUL İL BİRİNCİLİĞİ SIRALAMASI.pdf


2017-2018 BASKETBOL YILDIZLAR İSTANBUL İL BİRİNCİLİĞİ SIRALAMASI.pdf


 

 

 

 

 

 

 



FUTBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 
27.03.2018

 
Genç Erkek Futbol Sonuçları.pdf
14.03.2018  KÜÇÜKLER FUTBOL İL BİRİNCİLİĞİ SIRALAMASI.pdf 

 
09.03.2018

 
Okul Sporları Futbol Yıldız Erkek-Kız Sonuçları.pdf

14.02.2018



Genç Kızlar Futbol İl Birinciliği Sonuçları.pdf

 

 

 

 

 



VOLEYBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



FUTSAL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 
07.05.2018


Futsal Küçükler Kız-Erkek Sonuçlar
 
 

21.02.2018


 
Futsal Yıldız Erkek Müsabaka Sonuçları


Futsal Yıldız Kız Müsabaka Sonuçları


12.12.2017 


12.12.2017 Futsal Sonuç.pdf

 

 

 

 

 

 


HENTBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 



BADMİNTON

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



YÜZME

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

24.05.2018  MİNİKLER AVRUPA TOPLU SONUÇLAR.pdf


11.05.2018
 
OKULLAR ARASI YÜZME MİNİKLER İL BİRİNCİLİĞİ SONUÇLARI REVİZE.pdf

27.03.2018

Okul Sporları Küçükler Yüzme Sonuçları.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



ATLETİZM

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



KROS

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 




FİZİKSEL ETKİNLİKLER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



GÜREŞ

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



MASA TENİSİ

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 



SATRANÇ

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



ATICILIK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BEDENSEL ENGELLİLER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BİLEK GÜREŞİ

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ


27.04.2018


Bilek Güreşi İl Birinciliği Kesin Sonuçlar REVİZE

 

 

 

 

 

 

 

 

 




BİSİKLET

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BOCCE

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BOKS

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

08.03.2018

GENÇLER A ERKEK.pdf

GENÇLER B ERKEK.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



CİMNASTİK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ


07.05.2018
 
CİMNASTİK 2018 ANA SINIFLARI SONUÇ.pdf







17.04.2018



CİMNASTİK TRAMPOLİN MİNİK A (ERKEK) SONUÇLARI.pdf

CİMNASTİK TRAMPOLİN MİNİK A (KIZ) SONUÇLARI.pdf

CİMNASTİK TRAMPOLİN KÜÇÜKLER (ERKEK) SONUÇLARI.pdf

CİMNASTİK TRAMPOLİN KÜÇÜKLER (KIZ) SONUÇLARI.pdf

CİMNASTİK TRAMPOLİN YILDIZLAR (ERKEK) SONUÇLARI.pdf

CİMNASTİK TRAMPOLİN YILDIZLAR (KIZ) SONUÇLARI.pdf


02.03.2018 AEROBİK CİMNASTİK İSTANBUL İL YARIŞMASI SONUÇLARI.pdf

STEP AEROBİK CİMNASTİK İSTANBUL İL YARIŞMASI SONUÇLARI.pdf





















 22.01.2018
Artistik:

2017- 2018 Sezonu Artistik Cimnastik Erkekler Bireysel Sonuçlar (Minik A - Minik B).pdf

2017- 2018 Sezonu Artistik Cimnastik Erkekler Bireysel Sonuçlar (Yıldızlar - Gençler).pdf

2017- 2018 Sezonu Artistik Cimnastik Erkekler Takım Sonuçları.pdf

2017- 2018 Sezonu Artistik Cimnastik Kızlar Bireysel Sonuçlar (Minik A - Minik B).pdf

2017 - 2018 Sezonu Artistik Cimnastik Kızlar Bireysel Sonuçlar (Yıldızlar - Gençler).pdf

2017- 2018 Sezonu Artistik Cimnastik Kızlar Takım Sonuçları.pdf

Ritmik:

2017-2018 Sezonu Ritmik Cimnastik GENÇLER Ferdi Sonuçlar.pdf

2017-2018 Sezonu Ritmik Cimnastik KÜÇÜKLER Ferdi Sonuçlar.pdf

2017-2018 Sezonu Ritmik Cimnastik KÜÇÜKLER Takım Sonuçları.pdf

2017-2018 Sezonu Ritmik Cimnastik MİNİKLER A Ferdi Sonuçlar.pdf

2017-2018 Sezonu Ritmik Cimnastik MİNİKLER A Takım Sonuçları.pdf

2017-2018 Sezonu Ritmik Cimnastik MİNİKLER B Ferdi Sonuçlar.pdf

2017-2018 Sezonu Ritmik Cimnastik MİNİKLER B Takım Sonuçları.pdf

2017-2018 Sezonu Ritmik Cimnastik YILDIZLAR Ferdi Sonuçlar.pdf

2017-2018 Sezonu Ritmik Cimnastik YILDIZLAR Takım Sonuçları.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



DART

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ


19.03.2018

DART GENÇLER A (KIZ-ERKEK) SONUÇLAR

DART YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) SONUÇLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 



ESKRİM

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ



15.02.2018

ESKRİM EPE

ESKRİM FLÖRE


ESKRİM KILIÇ

 

 

 

 

 

 

 

 

 



GÖRME ENGELLİLER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

27.02.2018

GÖRME ENGELLİLER OKUL SONUÇ.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



HALK OYUNLARI

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

23.02.2018


HALK OYUNLARI 2018 SONUÇ LİSTESİ.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



HALTER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



HOKEY

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



İŞİTME ENGELLİLER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



JUDO

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 



KANO

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

08.05.2018

KANO OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ SONUÇLARI.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



KARATE

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

01.03.2018



küçük erkek kata.pdf

küçük kız kata.pdf

minik erkek kata.pdf

minik kız kata.pdf

yıldız erkek -kız kata.pdf

yıldız erkek kumite.pdf

yıldız kız kumite.pdf

 




16.02.2018


Okulsporları Gençler (A-B) Karate Kata Sonuçları

GENÇ A ERKEK KUMİTE

GENÇ A KIZ KUMİTE 

GENÇ B ERKEK KUMİTE

GENÇ B KIZ KUMİTE


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



KAYAK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



KICK-BOKS

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

08.03.2018

kick boks gençler a erkek.pdf

kick boks gençler a kız.pdf

kick boks küçük erkek.pdf


kick boks küçükler kız.pdf

kick boks yıldız erkek.pdf

kick boks yıldızlar kız.pdf

 

 

 

 

 

 

 



KÜREK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



MODERN PENTATLON

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

11.04.2018

MODERN PENTATLON OKUL SPORLARI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ SONUÇLARI.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



MUAY THAI

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

15.05.2018

genç a erkek.pdf

genç a kız.pdf

genç b erkek.pdf

genç b kız.pdf

yıldız erkek.pdf

yıldız kız 1.pdf

küçük erkek.pdf

küçük kız.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



OKÇULUK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



ORYANTİRİNG

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

21.03.2018

ORYANTİRİNG OKUL SONUÇ LİSTELERİ.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



ÖZEL SPORCULAR

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

27.02.2018

ÖZEL SPORCULAR ATLETİZM SONUÇLAR (DOWN SENDROMLULAR).pdf

ÖZEL SPORCULAR ATLETİZM SONUÇLAR (MENTAL).pdf


ÖZEL SPORCULAR ATLETİZM SONUÇLAR (OTİZM).pdf

ÖZEL SPORCULAR MASA TENİSİ SONUÇLAR (DOWN SENDROMLULAR).pdf


ÖZEL SPORCULAR MASA TENİSİ SONUÇLAR (MENTAL).pdf

ÖZEL SPORCULAR MASA TENİSİ SONUÇLAR (OTİZM).pdf

ÖZEL SPORCULAR YÜZME SONUÇLAR (DOWN SENDROMULULAR).pdf

ÖZEL SPORCULAR YÜZME SONUÇLAR (MENTAL).pdf

ÖZEL SPORCULAR YÜZME SONUÇLAR (OTİZM).pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



TAEKWONDO

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

23.03.2018


Okul Sporları Yıldızlar Taekwondo İl Seçmesi.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



TENİS

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



WUSHU

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

13.03.2018  minikler wushu.pdf


08.03.2018

wushu gençler a erkek.pdf

wushu gençler a kız.pdf

wushu yıldızlar erkek.pdf

wushu yıldızlar kız.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



YELKEN

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 19.04.2018   yelken gençler sonuçlar.pdf
 
  yelken yıldızlar sonuçlar.pdf




11.04.2018

yelken küçükler sonuçlar.pdf