Fikstür

BASKETBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 12.04.2017 OKUL SPORLARI BASKETBOL MİNİKLER (KARMA) KATEGORİSİ AÇIKLAMALARI
 04.04.2017 2016-2017 BASKETBOL MİNİKLER FİSKTÜRÜ İSTANBUL ŞAMPİYONASI.pdf

2016-2017 BASKETBOL MİNİKLER FİSKTÜRÜ 1. BÖLGE.pdf

2016-2017 BASKETBOL MİNİKLER FİSKTÜRÜ 2. BÖLGE.pdf

2016-2017 BASKETBOL MİNİKLER FİSKTÜRÜ 3. BÖLGE.pdf
 20.02.2017 GENÇLER B ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR.pdf
 
 15.02.2017 BASKETBOL GENÇLER B ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR.pdf

BASKETBOL GENÇLER B KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI .pdf

 13.02.2017 KÜÇÜK ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR.pdf

KÜÇÜK KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR.pdf

 08.02.2017 BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR.pdf

BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR.pdf

 19.01.2017 2016-2017 BASKETBOL GENÇ ERKEK B 1. BÖLGE.pdf

2016-2017 BASKETBOL GENÇ ERKEK B 2. BÖLGE.pdf

2016-2017 BASKETBOL GENÇ ERKEK B 3. BÖLGE.pdf

2016-2017 BASKETBOL GENÇ ERKEK B İSTANBUL ŞAMPİYONASI.pdf

2016-2017 BASKETBOL GENÇ KIZ B İSTANBUL ŞAMPİYONASI.pdf

 13.01.2017 BASKETBOL KÜÇÜKLER REVİZE 2

2016-2017 BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER 1. BÖLGE YENİ.pdf

2016-2017 BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER 2. BÖLGE YENİ.pdf

2016-2017 BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER 3. BÖLGE YENİ.pdf

2016-2017 BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER İSTANBUL YENİ.pdf

2016-2017 BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR 1. BÖLGE YENİ.pdf

2016-2017 BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR 2. BÖLGE YENİ.pdf

2016-2017 BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR 3. BÖLGE YENİ.pdf

2016-2017 BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR İSTANBUL YENİ.pdf


 

FUTBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

30.01.2017 1.Bölge Küçük Erkek Futbol Fikstür

1. Bölge Olur

2.Bölge Küçük Erkek Futbol Fikstür

2. Bölge Olur

3.Bölge Küçük Erkek Futbol Fikstür

3.Bölge Olur

İst.şamp.Küçük Erkek Futbol Fikstür

23.01.2017 GENÇ ERKEK FUTBOL İL BİRİNCİLİĞİ REVİZE.pdf
12.01.2017
* KAR TATİLİ REVİZE

KAR TATİLİ 1.BÖLGE FUTBOL YILDIZ ERKEK REVİZE.pdf

KAR TATİLİ 1.BÖLGE FUTBOL YILDIZ KIZ REVİZE.pdf

KAR TATİLİ 2.BÖLGE FUTBOL YILDIZ ERKEK REVİZE.pdf

KAR TATİLİ 2.BÖLGE FUTBOL YILDIZ KIZ REVİZE.pdf

KAR TATİLİ 3.BÖLGE FUTBOL YILDIZ ERKEK REVİZE.pdf

KAR TATİLİ 3.BÖLGE FUTBOL YILDIZ KIZ REVİZE.pdf

KAR TATİLİ FUTBOL YILDIZ ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI REVİZE.pdf

KAR TATİLİ FUTBOL YILDIZ KIZ İSTANBUL ŞAMPİYONASI REVİZE.pdf


 

 

 

 

 



VOLEYBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 19.04.2017  Voleybol Deplasmanlı Lig Katılım.pdf
 14.04.2017  VOLEYBOL MİNİKLER (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI
 31.01.2017 REVİZE

Voleybol Genç Erkek A İst. Şampiyonası REVİZE

Voleybol Genç Kız A İst. Şampiyonası REVİZE


 15.01.2017 REVİZE

VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER İST FİNALİ revize.xlsx

VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEK 1.blg revize.pdf

VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEK 2.blg revize.pdf

VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEK 3.blg revize.pdf

2016-17 VOLEYBOL KÜÇÜK KIZ 1.blg revize.pdf

2016-17 VOLEYBOL KÜÇÜK KIZ 2.blg revize.pdf

2016-17 VOLEYBOL KÜÇÜK KIZ 3.blg revize.pdf

2016-17 VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR İST FİNALİ FİKSTÜRÜ.xlsx

 

 


FUTSAL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 11.04.2017 Futsal Küçük Erkek-Kız müsabakalarının tarih değişikliği
 14.03.2017
ÖNEMLİ DUYURU

K.Çekmece Osman Solakoğlu Spor Salonunda 29 Mart 2017 tarihinde oynanacak olan Küçük Erkek-Kız Futsal 
müsabakaları aynı gün aynı saatlerde Avcılar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonunda oynanacaktır.


 07.03.2017 1.Bölge FUTSAL Küçük Erkek FİKSTÜR.pdf

1.Bölge FUTSAL Küçük Kız FİKSTÜR.pdf (Revize)

2.Bölge FUTSAL Küçük Erkek FİKSTÜR.pdf

2.Bölge FUTSAL Küçük Kızlar FİKSTÜR.pdf

3.Bölge FUTSAL Küçük Erkek FİKSTÜR.pdf

3.Bölge FUTSAL Küçük Kız FİKSTÜR.pdf (Revize)

KÜÇÜKLER 1. BÖLGE OLUR.pdf

KÜÇÜKLER 2. BÖLGE OLUR.pdf

KÜÇÜKLER 3. BÖLGE OLUR.pdf

İst.Şampiyonası FUTSAL Küçük Erkek FİKSTÜR.pdf

İst.Şampiyonası FUTSAL Küçük Kız FİKSTÜR.pdf

23.01.2017

FUTSAL Genç Erkek istanbul Şamp..

FUTSAL Genç Kızlarda İstanbul Şamp.

 

 

 

 

 

 

 



HENTBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

15.02.2017  Yıldızlar (Kız-Erkek) Hentbol İl Birinciliği

30.01.2017 OKULLAR ARASI KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) HENTBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI REVİZE
17.01.2017
KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) HENTBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ERTELEME YAZISI.pdf

İstanbul Okul Sporları Şehit Ömer Halisdemir Sezonu Okullar Arası Küçükler (Kız-Erkek) Hentbol İl Birinciliği Müsabakaları 18-19 Ocak 2017 tarihlerinde yapılması gereken maçlar 7 Şubat 2017 tarihinde başlayacaktır. Yeni program fikstürler bölümünde yayınlanacaktır. Tüm Okullarımıza ve Beden Eğitimi Öğretmenlerimize önemle duyurulur.

11.01.2017 OKULLAR ARASI KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) HENTBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI.pdf
23.12.2016 Hentbol Genç Kızlar Müsabaka Programı Revize.xlsx

05.12.2016

Hentbol Genç Erkek Müsabaka Programı (REVİZE)


 

 

 

 

 

 

 

 

 



BADMİNTON

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 03.04.2017 BADMİNTON MİNİKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI
 30.01.2017 BADMİNTON KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ

BADMİNTON YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ
10.01.2017 GENÇLER (ERKEK – KIZ) BADMİNTON İL BİRİNCİLİĞİ REGLAMANI REVİZE.pdf
10.01.2017



ÖNEMLİ DUYURU
 
09-10-11-12-13 Ocak 2017 tarihlerinde Bakırköy Belediyesi Atatürk Spor Ve Yaşam Köyü Kapalı Spor Salonunda yapılacak olan Okullararası Gençler Kız-Erkek İl Birinciliği Badminton müsabakaları, olumsuz hava koşulları nedeniyle İstanbul Valiliği tarafından eğitime verilen ara dolayısıyla 16-17-18-19 Ocak 2017 tarihinde aynı yerde yenilenen reglemana göre yapılacaktır. Tüm Okullarımıza ve Beden Eğitimi Öğretmenlerimize önemle duyurulur.


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 



YÜZME

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 18.04.2017 okullar arası minikler yüzme il birinciliği.pdf

katılım formu YENİ.xlsx

 15.03.2017 Yüzme Küçükler regleman.docx

Okullar Arası Küçükler Yüzme Olur.pdf

 08.03.2017  Küçükler Yüzme Müsabakaları.pdf

 01.03.2017 Küçükler Katılım Formu.xlsx  (07.03.2017 tarihine kadar doldurulması gerekmektedir)

 28.02.2017 Okullararası Yıldızlar Yüzme Müsabakaları.pdf  (03.03.2017 tarihine kadar doldurulması gerekmektedir)

Katılım Formu

 23.02.2017 Okullar arası küçükler (kız-erkek) Yüzme müsabakaları teknik toplantısı 27 Şubat 2017 tarihinde saat : 14.00 te Burhan Felek Milli Takımlar Kamp Merkezi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Okullar arası Küçükler Yüzme Müsabakası.pdf


09.01.2017

ÖNEMLİ DUYURU
10-11 Ocak 2017 tarihlerinde Tozkoparan Yüzme Havuzunda yapılacak olan Okullararası Gençler İl Birinciliği Yüzme Yarışları, olumsuz hava koşulları nedeniyle İstanbul Valiliği tarafından eğitime verilen ara dolayısıyla 16-17 Ocak 2017 tarihinde aynı havuzda yapılacaktır. Tüm Okullarımıza ve Beden Eğitimi Öğretmenlerimize önemle duyurulur.

27.12.2016

MEB OKULLAR GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YÜZME MÜSABAKASI REGLAMANI REVİZE.pdf

21.12.2016

OKULLAR ARASI GENÇLER YÜZME MÜSABAKA OLURU.pdf

27.12.2016

OKUL SPORLARI YÜZME KATILIM FORMU YENİ.xlsx

 

 

 

 

 



ATLETİZM

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 04.04.2017  Yıldızlar (Kız–Erkek) Atletizm İl Birinciliği yarışmaları.pdf

16.03.2017

Gençler (A-B),Küçükler (Kız–Erkek) Atletizm İl Birinciliği yarışmaları.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



KROS

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

09.01.2016

REVİZE OKULLAR ARASI GENÇLER (A-B),YILDIZLAR, KÜÇÜKLER (KIZ –ERKEK) KROS İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI PROGRAMI

17.01.2017

Gençler (A-B),Yıldızlar, Küçükler (Kız –Erkek)Kros İl Birinciliği Yarışmaları

 

 

 

 

 

 

 




FİZİKSEL ETKİNLİKLER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 17.02.2017  İlkokul Fiziksel Etkinlikler Faaliyetleri.pdf

19.12.2016

FİZİKSEL ETKİNLİKLER TANITIM

 

 

 

 

 

 

 

 

 



GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 28.04.2017 3. BÖLGE Geleneksel Çocuk Oyunları Yakan Top Düzenlenmiş Yeni Program

Geleneksel Çocuk Oyunları Yakan Top Düzenlenmiş Yeni program 
yer değişikliği olmuştur.

Beylikdüzü 75. Yıl Cumhuriyet MTAL
Beylikdüzü Koç Ortaokulu

 18.04.2017 GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI 2. BÖLGE FİNALLERİ
 14.04.2017 MENDİL KAPMACA 2. BÖLGE

KALELİ YAKAN TOP 2. BÖLGE

SEK SEK- MAS. 2. BÖLGE

 06.04.2017 Geleneksel Çocuk Oyunları 1.Bölge Finalleri.pdf

Revize Edilen Kurallar

 17.02.2017 Geleneksel Çocuk Oyunları Faaliyetleri.pdf

19.12.2016

2017 MENDİL KAPMACA OYUNU VE KURALLARI

2017 SEKSEK OYUNU VE KURALLARI

2017 YAKAN TOP OYUNU VE KURALLARI-YENİ DÜZENLEME

MAS GÜREŞİ

YARIŞMA FORMATI

YAŞ GRUPLARI

 

 

 

 

 

 

 

 

 



GÜREŞ

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

21.12.2016 OKULLAR ARASI GÜREŞ GENÇLER (GREKO-ROMEN SERBEST) TARİH DEĞİŞİKLİĞİ.pdf
 

10.11.2016

OKULLAR ARASI GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



MASA TENİSİ

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 01.03.2017 Masa Tenisi Minikler (Kız-Erkek) İl Birinciliği

07.12.2016

Gençler-Yıldızlar-Küçükler (Kız –Erkek) Masa Tenisi Bölge ve İl Birinciliği

 

 

 

 

 

 

 

 

 



SATRANÇ

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

05.01.2017



ÖNEMLİ
DUYURU
2016-2017 İSTANBUL OKUL SPORLARI SEHİT ÖMER HALİSDEMİR SEZONU SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI YÖNERGESİ.pdf

Satranç İl Birinciliği Yönergesinde değişiklik olmuştur. Her Bölgeden Genel Kategorilerde ilk 6’ya giren takımlar, İstabul Finallerine katılma hakkı elde ederler.
Kayıtlar http://istanbultsf.org/okulspor2017/online-kayit sayfasından yapılacaktır.



16.12.2016

Gençler, Yıldızlar, Küçükler, Minikler (Kız-Erkek) Satranç İl Birinciliği

 

 

 

 

 

 

 

 

 



ATICILIK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BEDENSEL ENGELLİLER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

31.03.2017

Gençler,Yıldızlar(Kız-Erkek) Bedensel Engelliler Yüzme İl Birinciliği

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BİSİKLET

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

20.03.2017

Minikler-Küçükler-Yıldızlar-Gençler (A-B) (Kız-Erkek) İl Birinciliği.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BOCCE

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

10.04.2017

Bocce İl Birinciliği müsabaka programı

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BOKS

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

18.01.2017

BOKS (GENÇLER A) – (GENÇLER B) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI PROGRAMI

 

 

 

 

 

 

 

 

 



CİMNASTİK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 29.03.2017
14 Nisan 2017 tarihinde Burhan Felek Kubbe Spor Salonunda yapılması gereken Step Aeorobik Cimnastik Müsabakaları 
10.00-15.00 saatleri arasında İl Müdürlüğümüz Maltepe Spor Salonunda  yapılacaktır.
31.01.2017  Anaokulları İl Birinciliği Müsabakaları

27.01.2017

Cimnastik İl Birinciliği Müsabakaları

 

 

 

 

 

 

 

 

 



DART

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

29.03.2017

Okul Sporları Dart İl Birinciliği müsabaka programı.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



ESKRİM

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

19.01.2017

Eskrim Genç-Yıldız Kız-Erkek Müsabakaları

 

 

 

 

 

 

 

 

 



GÖRME ENGELLİLER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

31.03.2017

Gençler,Yıldızlar(Kız-Erkek) Görme Engelliler Yüzme İl Birinciliği

 

 

 

 

 

 

 

 

 



HALK OYUNLARI

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 30.01.2017  Gençler, Yıldızlar, Minikler (Kız–Erkek) Halk Oyunları İl Birinciliği

13.01.2017

Halkoyunları İl Birinciliği Yarışmaları Teknik Toplantısı

 

 

 

 

 

 

 

 

 



HALTER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

10.01.2017

Halter Gençler-Yıldızlar (Kız –Erkek) İl Birinciliği Müsabaka Programı.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



HOKEY

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 16.03.2017 Yıldız (Kız-Erkek)  Hokey İl Birinciliği Müsabakaları.pdf

09.02.2017

Genç (Kız-Erkek) Hokey İl Birinciliği

 

 

 

 

 

 

 

 

 



İŞİTME ENGELLİLER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

09.01.2017

Okullararası Gençler Yıldızlar (Kız-Erkek) İşitme Engelliler İl Birinciliği Müsabakaları

 

 

 

 

 

 

 

 

 



JUDO

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

21.03.2017  Küçükler (Kız–Erkek) Judo İl Birinciliği müsabakaları.pdf
06.02.2017  Yıldızlar (Kız-Erkek) Judo İl Birinciliği.pdf

14.11.2016

JUDO GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



KANO

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



KARATE

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 03.02.2017  Gençler (A-B) Karete İl Birinciliği.pdf

Minikler-Küçükler(Kız-Erkek) Karate İl Birinciliği.pdf


Yıldızllar Karete İl mBirinciliği.pdf

10.01.2017 KARATE İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ERTELEME YAZISI.pdf

23.12.2016

Gençler Karate Müsabakaları

Minikler-Küçükler Karate Müsabaka

Yıldızkar Karate Müsabaka

 

 

 

 

 

 

 

 

 



KAYAK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

29.12.2016 KAYAK GENÇLER-YILDIZLAR-KÜÇÜKLER (ERKEK-KIZ) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKLARI OLUR.pdf

27.12.2016

KAYAK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI.docx

 

 

 

 

 

 

 

 

 



KICK-BOKS

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

09.02.2017   Kick Boks Gençler (Kız-Erkek) İl Birinciliği.pdf

03.01.2017 KİCK BOKS YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA REGLAMANI.pdf

01.12.2016

Küçükler (Kız –Erkek) Kick Boks İl Birinciliği Müsabaka Programı

 

 

 

 

 

 

 

 

 



KÜREK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



MODERN PENTATLON

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

15.02.2017

MODERN PENTATLON KATILIM FORMU.xls

Modern Pentatlon İl Birinciliği

 

 

 

 

 

 

 

 

 



OKÇULUK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 07.04.2017 10-14 Nisan 2017 tarihleri arasında okmeydanı okçular tekkesinde yapılacak okullar arası genç-yıldız-küçük-minik bay bayan okul ve sporcu listesi ektedir.

Turkiye Okculuk Fedarasyonu Okullar Arası I·l Katılım Listesi.pdf

 03.04.2017 Okçuluk İl Birinciliği

09.03.2017

OKÇULUK KATILIM DUYURUSU.pdf

OKÇULUK KATILIM FORMU

 

 

 

 

 

 

 

 

 



ORYANTİRİNG

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 29.03.2017 Küçükler, Yıldızlar (Kız –Erkek) Oryantiring İl Birinciliği yarışmaları.pdf
10.01.2017

ÖNEMLİ DUYURU
 ORYANTİRİNG TEKNİK TOPLANTI ERTELEME

Avrupa Yakası’nda yapılacak Teknik Toplantı, 13 Ocak 2017 cuma günü saat:14.00'da Küçükçekmece Şehit Mehmet Güder Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapılacaktır.

09.01.2017

GENÇLER (A-B) (KIZ-ERKEK) ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



ÖZEL SPORCULAR

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 28.02.2017  ÖZEL SPORCULAR ATLETİZM VE YÜZME MÜSABAKALARI İL BİRİNCİLİĞİ.pdf

Özel Sporcular Atletizm ve Yüzme müsabakalarına katılacak okullar müsabaka tarihlerinden önce katılacak öğrenci sayısı ve öğrencilerin engel kategorisini nbrelts@hotmail.com adresine bildirmeleri gerekmektedir.


 16.02.2017 Özel Sporcular İl Birinciliği Masa Tenisi Revize.pdf

15.02.2017

Gençler,Yıldızlar(Kız-Erkek) Özel Sporcular İl Birinciliği.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



TAEKWONDO

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 23.03.2017  Yıldızlar (Kız–Erkek) Taekwondo İl Birinciliği.pdf

15.02.2017

Gençler (Kız–Erkek) Taekwondo İl Birinciliği müsabakaları.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



TENİS

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

27.02.2017 TENİS KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) GRUPLARI.pdf

TENİS YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) GRUPLARI.pdf

TENİS YILDIZLAR- KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) MAÇ PROGRAMI 2017.pdf


15.02.2016 YILDIZLAR - KÜÇÜKLER (KIZ –ERKEK) TENİS İL BİRİNCİLİĞİ.pdf

23.11.2016

OKULLARARASI GENÇ KIZLAR TENİS İL BİRİNCİLİĞİ PROGRAMI.pdf

23.11.2016

OKULLARARASI GENÇ ERKEKLER TENİS İL BİRİNCİLİĞİ PROGRAMI.pdf

 

 

 

 

 

 

 



WUSHU

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

18.11.2016

OKULLAR ARASI WUSHU TAOLU İSTANBUL ŞAMPİYONASI.pdf (Tozkoparan Spor Salonu)

 

 

 

 

 

 

 

 

 



YELKEN

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

26.04.2017

Yelken Laser İl Birinciliği.pdf