Fikstür
ÖNEMLİ DUYURU: Okul Sporları İşlemleri ile İlgili Evraklar Okul Sporları-Okulsportal kısmında tablo halinde paylaşılmıştır.


BASKETBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 20.02.2018 BASKETBOL KÜÇÜK KIZ İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR.pdf 

19.02.2018 

BASKETBOL GENÇ A ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2.TUR
16.02.2018 BASKETBOL GENÇ KIZ A İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2.TUR

16.02.2018 BASKETBOL KÜÇÜK ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1.TUR.pdf

 
15.02.2018
 
BASKETBOL KÜÇÜK KIZ İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR.pdf

13.02.2018 BASKETBOL GENÇ A KIZ İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR.pdf


BASKETBOL GENÇ A ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR.pdf 
REVİZE


06.02.2018  BASKETBOL KÜÇÜK KIZ FİKSTÜR.pdf REVİZE

BASKETBOL KÜÇÜK KIZ İSTANBUL ŞAMPİYONASI.pdf  REVİZE

BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR ELEME FİKSTÜRÜ 9.,10.,11.,12. GRUP MAÇLARI İLE KÜÇÜK KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜRÜNDE  YER VE SAAT DEĞİŞİKLİĞİ YAPILMIŞ VE FİKSTÜRLERDE YAYINLANMIŞTIR.

23.01.2018

BASKETBOL GENÇ A ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI.pdf REVİZE

BASKETBOL GENÇ KIZ A İSTANBUL ŞAMPİYONASI.pdf REVİZE

BASKETBOL GENÇ A ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI VE BASKETBOL GENÇ A KIZ İSTANBUL ŞAPİYONASI  FİKSTÜRLERİNDE U18 GENÇ ERKEK MİLLİ TAKIMI KAMP PROGRAMI SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK YAPILMIŞTIR.

16.01.2018 2017-2018 BASKETBOL GENÇ B ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2.TUR.pdf

16.01.2018  BASKETBOL KÜÇÜK KIZ FİKSTÜR.pdf

BASKETBOL KÜÇÜK KIZ İSTANBUL ŞAMPİYONASI.pdf

BASKETBOL KÜÇÜK ERKEK FİKSTÜR.pdf

BASKETBOL KÜÇÜK ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI.pdf
 
12.01.2018  2017-2018 BASKETBOL GENÇ B ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1.TUR.pdf 

11.01.2018  BASKETBOL GENÇ A ERKEK FİKSTÜR.pdf   REVİZE

BASKETBOL GENÇ ERKEK A KATEGORİSİNDE YAKACIK SPOR SALONUNDA 15.01.2018 VE 16.01.2018 TARİHİNDE OYNANACAK MAÇLAR AYNI TARİH VE SAATTE MALTEPE MEDİHA ENGİZER MTAL SPOR SALONUNDA OYNANACAKTIR.BU TARİHLER DIŞINDAKİ MAÇLAR YAKACIK SPOR SALONUNDA DEVAM EDECEKTİR.

08.01.2018 2017 2018 BASKETBOL YILDIZ KIZ İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2.TUR.pdf

04.01.2018  2017 2018 BASKETBOL YILDIZ ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2.TUR.pdf

02.01.2018 2017 2018 BASKETBOL YILDIZ KIZ İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1.TUR.pdf

26.12.2017 2017 2018 BASKETBOL YILDIZ ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR.pdf

26.12.2017  BASKETBOL GENÇ A ERKEK FİKSTÜRÜ.pdf

25.12.2017
BASKETBOL GENÇ A ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI.pdf

BASKETBOL GENÇ A KIZLAR FİKSTÜR.pdf

BASKETBOL GENÇ A KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI.pdf

GENÇ A OLUR.pdf


 
01.12.2017
 
2017-2018 BASKETBOL GENÇ B ERKEK FİKSTÜRÜ.pdf REVİZE

2017-2018 BASKETBOL GENÇ B ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI.pdf  REVİZE

 30.11.2017 2017 2018 BASKETBOL GENÇ B KIZ FİKSTÜR-İSTANBUL ŞAMPİYONASI.pdf

 27.11.2017 2017 2018 BASKETBOL YILDIZ ERKEK FİKSTÜR.pdf (REVİZE)

2017 2018 BASKETBOL YILDIZ ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI.pdf (REVİZE)

 27.11.2017 2017 2018 BASKETBOL YILDIZ KIZ FİKSTÜR.pdf (REVİZE)

2017 2018 BASKETBOL YILDIZ KIZ İSTANBUL ŞAMPİYONASI.pdf (REVİZE)

 23.11.2017 YILDIZ KIZ-ERKEK BASKETBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI PROGRAMI VE OLURU.pdf


FUTBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

12.02.2018  2017 2018 FUTBOL GENÇ ERKEK FİKSTÜR REVİZE.pdf

30.01.2018  2017 2018 FUTBOL KÜÇÜK ERKEK FİKSTÜR REVİZE (2).pdf 

15.01.2018  
GENÇ ERKEK FUTBOL MÜSABAKALARININ TEHİR EDİLMESİ

İlimiz Bayrampaşa İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden 4 sporcu U-17 Milli Takımının 16 ve 18 Ocak 2018 tarihlerinde Antalya'da oynayacağı Romanya müsabakası aday kadrosuna çağrılması nedeniyle Genç Erkek Futbol müsabakaları durdurularak ileri bir tarihe ertelenmiş olup yeni fikstür yukarıda yayınlanmıştır.

Önemle duyurulur.


09.01.2018  2017 2018 FUTBOL GENÇ KIZ EŞLEŞMELİ İSTANBUL ŞAMPİYONASI REVİZE.pdf 

03.01.2018 2017 2018 FUTBOL KÜÇÜK ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR .pdf

02.01.2018 2017 2018 FUTBOL GENÇ ERKEK FİKSTÜR REVİZE.pdf

26.12.2017  2017 2018 FUTBOL ELEME GENÇ KIZ FİKSTÜR REVİZE.pdf

 24.11.2017 2017 2018 FUTBOL YILDIZ ERKEK FİKSTÜR REVİZE.pdf
 
 21.11.2017
2017 2018 FUTBOL YILDIZ KIZ ELEME FİKSTÜR REVİZE.pdf

 17.11.2017 FUTBOL YILDIZ ERKEK-KIZ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI.pdf
 
 15.11.2017 2017 2018 FUTBOL YILDIZ ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI REVİZE .pdf REVİZE

 15.11.2017 2017 2018 FUTBOL YILDIZ KIZ İSTANBUL ŞAMPİYONASI REVİZE.pdf REVİZE


VOLEYBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

16.02.2018
(DİKKAT SALON ve TARİH DEĞİŞİKLİĞİ YAPILMIŞTIR)

VOLEYBOL YILDIZ ERKEK ELEME TURU SONUÇLARI VE 1.TUR FİKSTÜRÜ.pdf

VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ELEME TURU SONUÇLARI VE 1.TUR FİKSTÜRÜ.pdf
 
09.02.2018  VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER ELEME TURU İLK MAÇ SONUÇLARI ve DEVAM FİKSTÜRÜ.pdf 

05.02.2018  VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER ELEME TURU FİKSTÜRÜ.pdf

01.02.2018  VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ELEME TURU İLK MAÇ SONUÇLARI ve GÜNCEL FİKSTÜRÜ (REVİZE).pdf
 
DİKKAT: SALON VE TARİH GÜNCELLEMELERİ YAPILMIŞTIR.

26.12.2017 VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR 2017-2018 FİKSTÜRÜ (Eleme turu- İlk maçları).pdf

 
19.12.2017


VOLEYBOL MİLLİ TAKIM KAMP VE MÜSABAKA ORGANİZASYONU NEDENİYLE GENÇLER KATEGORİLERİNDE İPTALLLER YAPILMIŞTIR


SARIYER SPOR SALONU.pdf


TVF 50. YIL VOLEYBOL SALONU.pdf

ZEYTİNBURNU UPS HALUK ÜNDEĞER OO SPOR SALONU.pdf


 18.12.2017 VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A KATEGORİSİ İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2.TUR EŞLEŞMELERİ.pdf

 18.12.2017 VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER FİKSTÜRÜ ve İSTANBUL ŞAMPİYONASI FORMATI.pdf 

 15.12.2017 VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER (B) ELEME TURU 1. MAÇ SONUÇLARI ve DEVAM FİKSTÜRÜ.pdf

 15.12.2017 VOLEYBOL GENÇLER KIZLAR (B) İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1.TUR.pdf

 14.12.2017 Voleybol Küçük Kızlar İstanbul Şampiyonası Son 16 Tur Eşleşmeleri.pdf

 08.12.2017 VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER (B) ELEME TURU VE İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜRÜ.pdf

 08.12.2017 VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR ELEME TURU 1. MAÇ SONUÇLARI ve DEVAM FİKSTÜRÜ.pdf

 06.12.2017 VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B ELEME TURU İLK MAÇ SONUÇLARI VE DEVAM FİKSTÜRÜ.pdf
 05.12.2017
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A 1.TUR EŞLEŞMELERİ.pdf

VOLEYBOL GENÇLER ERKEKLER A 1.TUR EŞLEŞMELERİ.pdf


 01.12.2017 VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR ELEME TURU .pdf   REVİZE

VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI.pdf  REVİZE

 30.11.2017 KÜÇÜK KIZLAR VOLEYBOL OLUR.pdf

VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FİKSTÜR AÇILIMI 2018.pdf

 24.11.2017 VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER (A) ELEME TURU GÜNCEL FİKSTÜR.pdf
 
 24.11.2017 VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A ELEME TURU GÜNCEL FİKSTÜR.pdf
 16.11.2017 VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (B) ELEME TURU.pdf

 14.11.2017  VOLEYBOL GENÇ A ERKEKLER ELEME TURU.pdf

VOLEYBOL GENÇ A ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI.pdf

 14.11.2017
VOLEYBOL GENÇ KIZ A ELEME TURU.pdf

VOLEYBOL GENÇ KIZ A İSTANBUL ŞAMPİYONASI.pdf


FUTSAL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

07.02.2018  
U-14 yaş Milli Takımına sporcuların davet edilmeleri nedeniyle tarih ve salon değişiklikleri olmuştur önemle duyurulur.

2017 2018 FUTSAL YILDIZ ERKEK İST. BİR 2. TUR REVİZE (3).pdf

2017 2018 FUTSAL YILDIZ KIZ İST. BİR. 2. TUR REVİZE (3).pdf

08.12.2017 2017 2018 FUTSAL YILDIZ KIZ FİKSTÜR REVİZE.pdf REVİZE

08.12.2017 2017 2018 FUTSAL YILDIZ ERKEK FİKSTÜR REVİZE.pdf REVİZE

04.12.2017 2017 2018 FUTSAL GENÇ ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR Revize 2.pdf

2017 2018 FUTSAL GENÇ KIZ İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR Revize 2.pdf

20.11.2017  2017 2018 FUTSAL GENÇ ERKEK FİKSTÜR ELEME-REVİZE.pdf

09.11.2017 FUTSAL GENÇ ERKEK-KIZ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf

07.11.2017


2017 2018 FUTSAL GENÇ KIZ FİKSTÜR ELEME-REVİZE.pdf


HENTBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

DUYURU ÖNEMLİ DUYURU: Okul Sporları Hentbol Yıldızlar istanbul Şampiyonası Kız-Erkek Finalleri ileri bir tarihe ertelenmiştir.


02.01.2018 2017-2018 İSTANBUL OKULLU YILDIZLAR HENTBOL ŞAMPİYONASI KIZ-ERKEK FİKSTÜRÜ REVİZE.pdf

26.12.2017 2017-2018 İSTANBUL OKULLU YILDIZLAR HENTBOL ŞAMPİYONASI KIZ-ERKEK FİKSTÜRÜ.pdf

07.12.2017 İSTANBUL KÜÇÜKLER HENTBOL ŞAMPİYONASI REVİZE.pdf

(REVİZE)




02.11.2017

İstanbul Okullararası Gençler (Kız-Erkek) Hentbol İl Birinciliği Müsabakaları Fikstürü.pdf

İstanbul Okullararası Gençler (Kız-Erkek) Hentbol İl Birinciliği Müsabakaları Olur.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BADMİNTON

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 06.02.2018 2017-2018 OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK-KÜÇÜK KIZ BADMİNTON İL BİRİNCİLİĞİ TALİMATI.pdf

 06.02.2018 2017-2018 OKUL SPORLARI YILDIZ ERKEK-YILDIZ KIZ BADMİNTON İL BİRİNCİLİĞİ TALİMATI.pdf


14.12.2017
Badminton Gençler Olur (1).pdf

GENÇ ERKEK GENÇ BAYAN İL BİRİNCİLİĞİ BADMİNTON TALİMATI (1).pdf

YÜZME

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 18.01.2018 OKUL SPORLARI GENÇLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ TOPLU SONUÇLAR.pdf 

 16.01.2018 SABAH SEANSI SONUÇLARI.pdf
16.01.2018 OKUL SPORLARI GENÇLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ START LİSTESİ.pdf

15.01.2018 Yüzme Gençler İl Birinciliği müsabaka start listeleri mail atılan adreslere gönderilecektir.

Ayrıca  Yüzme İl Temsilciliği facebook sayfasında yayınlanacaktır.


21.12.2017  GENÇLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ MÜBAKASI REGLAMANI.pdf

Gençler olur.pdf

Katılım Formu.xlsx


ATLETİZM
-
KROS

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

05.02.2018  OKUL SPORLARI GENÇLER A / GENÇLER B İL BİRİNCİLİĞİ
 
Yarışmaları 14 - 15 Şubat 2018 tarihinde Saat:11:00’de Enka Sadi Gülçelik Atletizm Sahasında Yapılacaktır.
 
 Teknik Toplantı Yeri Enka Sadi Gülçelik Atletizm Sahası toplantı odasında 14 Şubat 2018 tarihinde 10:00’da yapılacaktır.

 Son Kayıt Tarihi  12 Şubat 2018 saat:17:00’a kadar ekli kayıt linki üzerinden yapılacaktır.


20.12.2017

2017-2018 ATLETİZM BRANŞ TALİMATI.pdf

2017-2018 KROS BRANŞ TALİMATI .pdf

OKUL SPORLARI ATLETİZM VE KROS YARIŞMALARI OLUR.pdf

 

 

 

 

 

 

 





FİZİKSEL ETKİNLİKLER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

15.11.2017

(1)YAŞ GRUPLARI.xlsx

(6)FİZİKSEL ETKİNLİKLER TANITIMI (1).pptx

 

 

 

 

 

 

 



GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 04.12.2017
   REVİZE
(1)YAŞ GURUPLARI VE YARIŞMA TAKVİMİ.xlsx

(2)YARIŞMA FORMATI.docx

15.11.2017

(3)2018 SEKSEK OYUNU VE KURALLARI (1).doc

(4)2018 MENDİL KAPMACA OYUNU VE KURALLARI.docx

(5)2018 YAKAN TOP OYUNU VE KURALLARI-YENİ DÜZENLEME.docx

 

 

 

 

 

 

 



GÜREŞ

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ




14.11.2017


GÜREŞ GENÇLER-YILDIZLAR-KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf

GÜREŞ GENÇLER-YILDIZLAR-KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA TALİMATI-MÜSABAKA TARİHİ VE YERİ.pdf


 

 

 

 

 

 

 

 

 



MASA TENİSİ

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

05.01.2018 
Önemli Duyuru!

Ertelenen Okul Sporları Masa Tenisi müsabakaları aşağıda belirtilen tarihlerde daha önce yayınlanan talimatlar doğrultusunda yapılacaktır.

Küçükler  12-16 Şubat 2018 tarihleri arasında
Yıldızlar    19-23 Şubat 2018 tarihleri arasında?
 
 




18.12.2017
 
MASA TENİSİ ÖNEMLİ DUYURU !

18-22 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacağı duyurulan Okul Sporları Masa Tenisi Küçükler İl Birinciliği müsabakaları ve 25-29 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacağı duyurulan Okul Sporları Yıldızlar İl Birinciliği müsabakaları ileri bir tarihe ertelenmiştir. (18.12.2017)


06.12.2017

OKUL SPORLARI MASA TENİSİ PROGRAM VE OLUR REVİZE.pdf

 

 

 

 

 

 

 



SATRANÇ

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

17.01.2018 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKULLARARASI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ - 3.GRUP MÜSABAKALARI GENÇLER KATEGORİSİ TURNUVASI 17-18 OCAK 2018 TARİHLERİNDE ESENYURT TORIUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ SATRANÇ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ SALONU'NDA YAPILACAKTIR.

08.12.2017 2017-2018 OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ-2. BÖLGE VE 3. BÖLGE GRUBU TURNUVALARI OLUR'U VE TURNUVA YÖNERGELERİ.pdf

16.11.2017

2017-2018 OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ - 1.BÖLGE GRUP TURNUVASI.pdf

 

 

 

 

 

 

 



ATICILIK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BEDENSEL ENGELLİLER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BİSİKLET

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BOCCE

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BOKS

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

02.01.2018

2017-2018 OKUL SPORLARI BOKS GENÇLER (A)-GENÇLER (B) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI.pdf

2017-2018 OKUL SPORLARI BOKS GENÇLER (A)-GENÇLER (B) İL BİRİNCİLİĞİ OLUR.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



CİMNASTİK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

12.02.2018

ÖNEMLİ DUYURU
02 MART 2018 TARİHİNDE MALTEPE SPOR SALONUNDA YAPILMASI PLANLANAN OKUL SPORLARI STEP AEOROBİK VE AEROBİK YARIŞMALARI 01 MART 2018 TARİHİNDE SAAT 09.00-12.00 SAATLERİ ARASINDA KARTAL CİMNASTİK SPOR SALONUNDA AEORBİK YARIŞMALARI, STEP AEROBİK YARIŞMALARI İSE 01 MART 2018 TARİHİNDE SAAT 14.30-17.30 SAATLERİ ARASINDA KARTAL YAKACIK İTO SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTILARDA HERHANGİ BİR TARİH, YER VE SAAT DEĞİŞİKLİĞİ YOKTUR.

ÖNEMLİ DUYURU 17-18 ocak 2018  tarihlerinde BURHAN FELEK'te yapılması gereken RİTMİK CİMNASTİK yarışmaları aynı tarihlerde KARTAL CİMNASTİK Salonunda yapılacaktır.

Toplantı tarihinde herhangi bir değişiklik yapılmamış olup, 16 Ocak 2018 tarihinde Burhan Felek Milli Takımlar Kamp Merkezi Konferans Salonunda saat 13.30-15.30 saatleri arasında yapılacaktır.

03.01.2018

CİMNASTİK okul sporları 2017-2018 takvimi REVİZE.pdf


NOT: 04 Ocak 2018 saat 17:00'den sonra katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.


DART

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



ESKRİM

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

25.12.2017

OKULLAR ARASI ESKRİM GENÇLER YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA REGLAMANI.pdf

OKULLAR ARASI ESKRİM GENÇLER YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ OLUR.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



GÖRME ENGELLİLER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

11.12.2017

Görme Engelliler Yüzme İl Birinciliği.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



HALK OYUNLARI

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

08.02.2018 OKULLAR ARASI HALK OYUNLARI GENÇLER, YILDIZLAR, MİNİKLER (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA REGLAMANI.pdf   (YENİ)

08.02.2018 HALK OYUNLARI ÖNEMLİ DUYURU: Okullar Arası Halk Oyunları Gençler Yıldızlar Minikler (Kız-Erkek) İl Birinciliği Yarışmaları, aynı tarihlerde Maltepe Müzahir Sille Spor Salonu’nda yapılacaktır. (08.02.2018)

 

 

 

 

 

 

 



HALTER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

05.01.2018

OKULLARARASI HALTER İL BİRİNCİLİĞİ YILDIZ GENÇ (BAY-BAYAN).pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



HOKEY

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



İŞİTME ENGELLİLER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

13.12.2017

İşitme Engelliler Müsabakalar Oluru.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



JUDO

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

13.02.2018 Okul sporları Küçükler (kız- Erkek ) judo il birinciliği 02 Mart 2018 tarihinden 01 mart 2018 tarihine alınmıştır.

09.02.2018
 
OKUL SPORLARI JUDO İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLURU VE REGLAMANI.pdf
 
22.01.2018 OKUL SPORLARI JUDO YILDIZLAR BAY - BAYAN İL SEÇMELERİ.pdf
 
19.01.2018 8 ŞUBAT 2018 TARİHİNDE SULTANBEYLİ SPOR SALONUNDA YAPILACAĞI DUYURULAN OKUL SPORLARI YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 05 ŞUBAT 2018 TARİHİNDE AYNI SALONDA YAPILACAKTIR.

11.01.2018

OKUL SPORLARI JUDO YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf

 

 

 

 

 



KANO

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



KARATE

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

13.02.2018 Okul Sporları Minikler, Küçükler, Yıldızlar (Kız-Erkek) Karate İl Birinciliği Müsabakaları Reglamanı.pdf

Okul Sporları Minikler, Küçükler, Yıldızlar (Kız-Erkek) Karate İl Birinciliği Müsabakaları Olur.pdf

12.02.2018 13 - 14 Şubat 2018 Hakem Görevlendirmesi.pdf

18.01.2018 Okullar Arası istanbul İl Seçmeleri Gençler Karate Şampiyonası (13-14 Şubat) Reglaman.pdf

Okulsporları Gençler(A-B)(Kız-Erkek) Karate İl Birinciliği Oluru.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



KAYAK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

21.12.2017 OKUL SPORLARI KAYAK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÖNEMLİ DUYURU.pdf

OKUL SPORLARI KAYAK TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 06-07 OCAK 2018 TARİHLERİNDE BİNGÖL HESAREK KAYAK MERKEZİ'NDE; YARIŞMALARIN TEKNİK TOPLANTISI 05 OCAK 2018 TARİHİNDE BİNGÖL ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU TOPLANTI SALONU'NDA YAPILACAKTIR. 

YARIŞMALARA KATILACAK OKUL MÜDÜRLÜKLERİMİZ İÇİN BİLGİLENDİRME EKTE YAPILMIŞTIR.


21.11.2017

2017-2018 OKUL SPORLARI KAYAK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI OLURU VE BRANŞ TALİMATI.pdf

 

 

 

 

 

 

 



KICK-BOKS

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

30.01.2018 İSTANBUL OKUL SPORLARI GENÇLER-KÜÇÜKLER KİCK BOKS ŞAMPİYONASI REGLAMAN.pdf

İSTANBUL OKUL SPORLARI GENÇLER-KÜÇÜKLER KİCK BOKS ŞAMPİYONASI OLUR.pdf

07.12.2017

2017-2018 OKUL SPORLARI KİCK BOKS YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI REGLAMAN.pdf

2017-2018 OKUL SPORLARI KİCK BOKS YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf

 

 

 

 

 

 

 



KÜREK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



MODERN PENTATLON

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



OKÇULUK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ


ORYANTİRİNG

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 



ÖZEL SPORCULAR

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

11.12.2017 Özel Sporcular Yüzme-Atletizm-Masa Tenisi İl Birinciliği.pdf

TAEKWONDO

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

30.01.2018

İSTANBUL OKUL SPORLARI  2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TAEKWONDO LİSELERARASI İL BİRİNCİLİĞİ REGLAMANI VE HAKEM LİSTESİ

OKUL SPORLARI TAEKWONDO REGLAMANI.pdf

TAEKWONDO OKUL SPORLARI HAKEM LİSTESİ.pdf

 

 

 

 

 

 

 



TENİS

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 21.02.2018 OKULLARARASI YILDIZLAR ERKEK - KIZ TENİS MÜSABAKALARI 

 


19.02.2018




21 ŞUBAT 2018 KÜÇÜKLER MÜSABAKA PROGRAMI

22 ŞUBAT 2018 KÜÇÜKLER MÜSABAKA PROGRAMI

23 ŞUBAT 2018 KÜÇÜKLER MÜSABAKA PROGRAMI



16.02.2018
OKULLARARASI KÜÇÜKLER ERKEK-KIZ TENİS MÜSABAKA GRUPLARI

19.02.2018 MÜSABAKA PROGRAMI

 
20.02.2018 MÜSABAKA PROGRAMI

12.02.2018 TENİS YILDIZLAR-KÜÇÜKLER(ERKEK-KIZ) İL BİRİNCİLİĞİ TEKNİK TOPLANTI DUYURUSU.pdf

09.02.2018 


Tenis Küçükler-Yıldızlar İl Birinciliği Müsabakaları Olur ve Reglamanı.pdf 
09.01.2018 OKUL SPORLARI TENİS GENÇLER (ERKEK-KIZ) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf


WUSHU

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

04.01.2018

Wushu Minikler-Yıldızlar-Gençler İl Birinciliği Müsabakaları.pdf

İSTANBUL OKULLAR ARASI MİNİKLER YILDIZLAR GENÇLER (BAY-BAYAN) WUSHU (TAOLU) ŞAMPİYONASI TALİMATI (REGLAMAN).pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



YELKEN

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



























































BASKETBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ