Fikstür


ÖNEMLİ DUYURU:
 Okul Sporları İşlemleri ile İlgili Evraklar Okul Sporları-Okulsportal kısmında tablo halinde paylaşılmıştır.



BASKETBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 
14.05.2019


 
BASKETBOL GENÇ KIZLAR B DEVAM FİKSTÜRÜ.pdf
 
14.05.2019


 
BASKETBOL GENÇ ERKEKLER B İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR EŞLEŞMELERİ.pdf
 10.05.2019  
BASKETBOL GENÇ KIZLAR B FİKSTÜR REVİZE.pdf

 07.05.2019  
GENÇ B (KIZ) BASKETBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA OLURU .pdf


BASKETBOL GENÇ KIZLAR B FİKSTÜRÜ.pdf

 29.04.2019  
BASKETBOL GENÇ ERKEKLER B İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR EŞLEŞMELERİ.pdf

 22.04.2019
BASKETBOL GENÇ ERKEKLER B ELEME TURU DEVAM FİKSTÜRÜ.pdf 



 
12.04.2019

 
BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR EŞLEŞMELERİ.pdf

 
08.04.2019


 
BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI.pdf
 
05.04.2019



 
BASKETBOL GENÇ ERKEKLER B ELEME TURU (REVİZE).pdf

BASKETBOL GENÇ ERKEKLER B İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR FORMATI (REVİZE).pdf

 04.04.2019



GENÇ (B) ERKEK BASKETBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf

 03.04.2019  
BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR EŞLEŞMELERİ .pdf

 03.04.2019  
BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI GÜNCEL FİKSTÜR.pdf

 
01.04.2019

 
BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR ELEME TURU DEVAM FİKSTÜRÜ.pdf

 27.03.2019  
BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜRÜ REVİZE.pdf


 21.03.2019  
OKUL SPORLARI BASKETBOL KÜÇÜK KIZ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLURU.pdf

BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR FORMATI .pdf

BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR ELEME TURU 1. MAÇLAR FİKSTÜRÜ.pdf

 20.03.2019


BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR EŞLEŞMELERİ.pdf
 08.03.2019


BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER ELEME TURU DEVAM FİKSTÜRÜ.pdf
 26.02.2019  
OKUL SPORLARI BASKETBOL KÜÇÜK ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ OLURU.pdf

BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER ELEME TURU 1. MAÇLAR FİKSTÜRÜ.pdf

BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜRÜ.pdf

 10.01.2019


 BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER FİNAL TURU EŞLEŞMELERİ.pdf
 09.01.2019


BASKETBOL YILDIZ KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR EŞLEŞMELERİ.pdf
 07.01.2019 BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR EŞLEŞMELERİ 
 
BASKETBOL YILDIZ KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜRÜ (REVİZE) (1).pdf

 
28.12.2018

_BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR EŞLEŞMELERİ
 
28.12.2018

BASKETBOL YILDIZ KIZLAR ELEME TURU DEVAM FİKSTÜRÜ.pdf
 20.12.2018

BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER ELEME TURU DEVAM FİKSTÜRÜ.pdf
 17.12.2018




BASKETBOL YILDIZ KIZLAR ELEME TURU FİKSTÜRÜ.pdf

BASKETBOL YILDIZ KIZLARİSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR FORMATI.pdf


 12.12.2018 BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER ELEME TURU FİKSTÜRÜ

BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR FORMATI 


 12.12.2018 YILDIZ (ERKEK) BASKETBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLURU

 
 07.12.2018 BASKETBOL GENÇ KIZLAR A İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR EŞLEŞMELERİ.pdf (REVİZE)

 07.12.2018 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR EŞLEŞMELERİ.pdf (REVİZE)

 03.12.2018 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR EŞLEŞMELERİ

BASKETBOL GENÇ KIZLAR A İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR EŞLEŞMELERİ

 26.11.2018  BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A ELEME TURU DEVAM MAÇLARI

23.11.2018

BASKETBOL GENÇ KIZLAR A ELEME TURU DEVAM MAÇLARI.pdf

13.11.2018 Genç A ( Kız - Erkek) İl Birinciliği Müsabakaları  (OLUR)  

BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A ELEME TURU BİRİNCİ MAÇLARI.pdf

BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR FORMATI

BASKETBOL GENÇ KIZLAR A ELEME TURU 1 MAÇLAR

BASKETBOL GENÇ KIZLAR A İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR FORMATI.pdf




FUTBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 
29.03.2019


 
2018 2019 FUTBOL KÜÇÜK ERKEK İST. ŞAMPİYONASI 2. TUR EŞLEŞMELİ FİKSTÜR.pdf
 20.03.2019
2018 2019 FUTBOL KÜÇÜK ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI EŞLEŞMELİ.pdf

 07.03.2019  
FUTBOL KÜÇÜK ERKEK ELEME TURU FİKSTÜR REVİZE.pdf


 28.02.2019




 FUTBOL KÜÇÜK ERKEK ELEME TURU FİKSTÜRÜ.pdf

FUTBOL KÜÇÜK ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜRÜ.pdf
 25.02.2019
 2018 2019 FUTBOL YILDIZ ERKEK İST. ŞAMP. .pdf


2018 2019 FUTBOL YILDIZ KIZ İST. ŞAMP. .pdf

 22.02.2019  
2018 2019 FUTBOL YILDIZ ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR.pdf

 22.01.2019


YILDIZ KIZ 2018 2019 FUTBOL İSTANBUL ŞAMPİYONASI REVİZE.pdf
 28.12.2018 2018 2019 FUTBOL YILDIZ KIZ FİKSTÜR REVİZE  


 21.12.2018




 

revize 2018 2019 FUTBOL YILDIZ ERKEK FİKSTÜR.pdf
17.12.2018

FUTBOL YILDIZ (ERKEK-KIZ) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf

 07.12.2018  2018 2019 FUTBOL GENÇ ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR REVİZE
28.11.2018

2018 2019 FUTBOL GENÇ KIZ İSTANBUL ŞAMPİYONASI EŞLEŞMELİ.pdf

09.11.2018 2018 2019 FUTBOL GENÇ ERKEK FİKSTÜR REVİZE 2.pdf



2018 2019 FUTBOL GENÇ KIZ FİKSTÜR REVİZE.pdf



VOLEYBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 23.05.2019  
OKULLARARASI VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ OLURU.pdf

OKULLLARARASI VOLEYBOL KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ OLURU .pdf

 
21.05.2019

 
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR EŞLEŞMELERİ (REVİZE).pdf

 20.05.2019  
VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER B ELEME TURU DEVAM MAÇLARI FİKSTÜRÜ.pdf


 


  10.05.2019
 

Voleybol Genç Kızlar/Erkekler B Fikstüründe Beylikdüzü Spor Salonunda Oynanması gereken müsabakalar, Beylikdüzü Vali Muammer Güler Sosyal Bilimler Lisesi Spor Salonunda oynanacaktır.

 
 10.05.2019


 
VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER B FİKSTÜR FORMATI.pdf
 
10.05.2019

 
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR EŞLEŞMELERİ.pdf

 30.04.2019  
VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR EŞLEŞMELERİ (REVİZE).pdf

 30.04.2019  
VOLEYBOL GENÇ ELEME TURU DEVAM MAÇLARI.pdf

 
29.04.2019

 
VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER FİKSTÜRÜ REVİZE.pdf
 
29.04.2019


 
VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR EŞLEŞMELERİ (REVİZE).pdf
 18.04.2019  
VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR EŞLEŞMELERİ.pdf

VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER DEVAM FİKSTÜRÜ.pdf

 

16.04.2019



 
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (B) ELEME TURU FİKSTÜRÜ.pdf

VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (B) İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR FORMATI.pdf


 09.04.2019  VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR ELEME TURU DEVAM FİKSTÜRÜ .pdf


 09.04.2019  
VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER ELEME TURU İLK MAÇLARI FİKSTÜRÜ (REVİZE).pdf

 

27.03.2019





 
VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER ELEME TURU İLK MAÇLARI FİKSTÜRÜ.pdf

VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR ELEME TURU İLK MAÇLARI FİKSTÜRÜ.pdf

VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR FORMATI.pdf

04.02.2019


VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİNAL GRUBU EŞLEŞMELERİ.pdf
11.01.2019


VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜRÜ (REVİZE).pdf
10.01.2019


VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER ELEME TURU DEVAM FİKSTÜRÜ.pdf
10.01.2019


VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜRÜ (GÜNCEL).pdf
10.01.2019


VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR EŞLEŞMELERİ.pdf
 31.12.2018

VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR FORMATI.pdf

VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLERELEME TURU FİKSTÜRÜ.pdf


 28.12.2018

 VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ELEME TURU DEVAM FİKSTÜRÜ.pdf
 20.12.2018 VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ELEME TURU İLK MAÇLAR FİKSTÜRÜ (REVİZE).pdf

 17.12.2018  VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ELEME TURU FİKSTÜRÜ   

VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR FORMATI

17.12.2018

VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR EŞLEŞMELERİ.pdf

12.12.2018 VOLEYBOL GK (A) İSTANBUL ŞAMPİYONASI 1. TUR EŞLEŞMELERİ.pdf

10.12.2018

VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A ELEME TURU DEVAM FİSKTÜRÜ.pdf

03.12.2018

VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) ELEME TURU DEVAM MAÇLARI.pdf

29.11.2018 VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜR FORMATI.pdf

 
29.11.2018


 Okullararası Voleybol A Genç Erkekler İl Birinciliği Oluru

Voleybol Genç Erkekler A Eleme Turu Fikstürü.pdf
21.11.2018
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) ELEME TURU İLK MAÇLARI 1.pdf

VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSÜR FORMATI.pdf

OKULLAR ARASI VOLEYBOL A GENÇ KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf




FUTSAL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 26.04.2019  
2018 2019 FUTSAL KÜÇÜK ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI REVİZE .pdf

2018-2019 KÜÇÜK KIZLAR FUTSAL İSTANBUL ŞAMPİYONASI REVİZE .pdf

 08.04.2019  
OKUL SPORLARI FUTSAL KÜÇÜK ERKEK FİKSTÜR REVİZE .pdf

OKUL SPORLARI FUTSAL KÜÇÜK KIZ FİKSTÜR REVİZE .pdf

 
29.03.2019




 
2018 2019 FUTSAL KÜÇÜK KIZ FİKSTÜR.pdf

2018 2019 FUTSAL KÜÇÜK KIZ İST. ŞAMPİYONASI.pdf

2018 2019 FUTSAL KÜÇÜK ERKEK FİKSTÜR.pdf

2018 2019 FUTSAL KÜÇÜK ERKEK İST. ŞAMPİYONASI.pdf

 
05.03.2019


 
FUTSAL KÜÇÜK ERKEK- KIZ KATILIM KONTROL LİSTESİ.xlsx
 28.02.2019


FUTSAL YILDIZ KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR REVİZE.pdf
 28.02.2019

2018 2019 FUTSAL YILDIZ ERKEK İSTANBUL ŞAMPİYONASI REVİZE.pdf

 
18.02.2019

 
FUTSAL KÜÇÜKLER ÖNMLİ DUYURU .doc


2018-2019 FUTSAL KÜÇÜKLER MÜSABAKA KATILIM FORMU .xls
08.02.2019






 

2018 2019 FUTSAL YILDIZ KIZ FİKSTÜR REVİZE.pdf

2018 2019 FUTSAL YILDIZ ERKEK FİKSTÜR REVİZE .pdf



 17.01.2019 2018 2019 FUTSAL GENÇ KIZ İSTANBUL ŞAMPİYONASI 2. TUR REVİZE.pdf 

10.01.2019


 2018 2019 FUTSAL GENÇ ERKEK 2. TUR REVİZE.pdf

 (İSTANBUL ŞAMPİYONASI)


04.01.2019



 
EŞLEŞMELİ 2018 2019 FUTSAL GENÇ ERKEK İST. ŞAMPİYONASI .pdf

EŞLEŞMELİ 2018 2019 FUTSAL GENÇ KIZ İST. ŞAMPİYONASI .pdf


21.12.2018

 REVİZE 2018 2019 FUTSAL GENÇ ERKEK FİKSTÜR.pdf
12.12.2018 

 
FUTSAL 2018 2019 FUTSAL GENÇ KIZ FİKSTÜR REVİZE2.pdf





HENTBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 27.03.2019  
OKULLARARASI HENTBOL KÜÇÜKLER KIZ- ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ.pdf


2018 - 2019 İSTANBUL HENTBOL SEZONU KÜÇÜK OKUL MÜSABAKALARI.pdf

15.01.2019




 2018 2019 HENTBOL YILDIZ KIZ FİKSTÜR (REVİZE).pdf

2018 2019 HENTBOL YILDIZ ERKEK FİKSTÜR (REVİZE).pdf
 09.01.2019 Okullararası Hentbol Yıldız Kız-Erkek İl Birinciliği Oluru.pdf 

2018 2019 HENTBOL YILDIZ KIZ İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜRÜ .pdf


2018 2019 HENTBOL YILDIZ ERKEK FİKSTÜR İSTANBUL ŞAMPİYONASI .pdf


21.12.2018 OKULLARARASI HENTBOL GENÇ ERKEKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜRÜ.xlsx

OKULLARARASI HENTBOL GENÇ KIZLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI FİKSTÜRÜ.xls






BADMİNTON

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 
12.04.2019



 
OKUL SPORLARI BADMİNTON MİNİKLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf

OKUL SPORLARI BADMİNTON MİNİKLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TALİMATNAME.pdf

 12.04.2019  
2018-2019 OKUL SPORLARI BADMİNTON KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ REGLAMANI.docx


 02.04.2019



BADMİNTON OKUL SPORLARI
ÖNEMLİ DUYURU


08-12 NİSAN 2019 TARİHLERİ ARASINDA FATİH SPOR KOMPLEKSİNDE YAPILACAĞI BİLDİRİLEN 
OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK BADMİNTON İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI GÖRÜLEN LÜZUM ÜZERİNE İPTAL EDİLMİŞTİR. 
SÖZ KONUSU MÜSABAKALAR İÇİN TARİH VE YER BELİRLENDİĞİ TAKDİRDE DUYURU YAPILACAKTIR. BİLGİLERİNİZE...
 28.03.2019  
BADMİNTON OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLURU VE REGLAMANI.pdf

 20.12.2018 BADMİNTON GENÇLER (A) OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ MÜASABAKA OLURU 

BADMİNTON GENÇLER (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ TALİMATI
   13.02.2019
BADMİNTON OKUL SPORLARI YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI HK.pdf

BADMİNTON YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ .pdf



YÜZME

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 
13.05.2019


 
KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ START LİSTESİ.pdf
 10.05.2019  
OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ GİRİŞ KONTROL LİSTESİ .pdf

 
06.05.2019


 ANADOLU YAKASI MİNİKLER A GÜNCEL START LİSTESİ.pdf

 İLETİŞİM: Muhammet YAZICI Tel: 0507 605 94 08

 02.05.2019  
OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER KATEGORİSİ YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMASI (50M.) REGLAMANI.pdf

 11.04.2019  
MEB Minikler (A) Kategorisi Anadolu Yakası Reglamanı .pdf  (REVİZE)

 
09.04.2019


 
MEB Minikler (A) Anadolu-2.pdf

Anadolu Yakası Minikler A reglamanı ektedir. 

 
08.04.2019


YÜZME ÖNEMLİ DUYURU: Daha önce 16-17 Nisan 2019 tarihlerinde Beylikdüzü Yüzme Havuzunda yapılacağı bildirilen Okul Sporları Minikler A Anadolu Yüzme müsabakaları, 07-09 Mayıs 2019 tarihleri arasında Burhan Felek Yüzme Havuzunda yapılacaktır.

 25.03.2019


 ANADOLU MİNİKLER B START LİSTESİ.pdf
 22.03.2019
AVRUPA YAKASI MİNİKLER B KATEGORİSİ İL BİRİNCİLİĞİ GİRİŞ KONTROL LİSTESİ.pdf 


ANADOLU YAKASI MİNİKLER B KATEGORİSİ İL BİRİNCİLİĞİ GİRİŞ KONTROL LİSTESİ .pdf

İLETİŞİM: 0507 605 94 08 Muhammed YAZICI
 21.03.2019



Daha önce ertelenmiş olan Anadolu Yakası Minikler A Yüzme müsabakaları 16-17 Nisan 2019 tarihlerinde Beylikdüzü Yüzme Havuzunda yapılacaktır.
 
19.03.2019



 
AVRUPA YAKASI MİNİKLER A START LİSTESİ.pdf
 14.03.2019

ÖNEMLİ DUYURU



Okul Sporları Yüzme Minikler İl Birinciliği

18-19 Mart 2019 tarihlerinde Burhan Felek Yüzme Havuzunda yapılacağı duyurulan Okullararası Minikler A Anadolu Yakası İl Birinciliği müsabakaları yoğun katılım ve havuz şartları da gözönünde bulundurularak ileri bir tarihe ertelenmiştir. Tarih ve havuz bilgisi en kısa sürede duyurulacaktır.

Not: 20-21 Mart 2019 tarihlerinde Beylikdüzünde yapılacak olan Avrupa Yakası Minikler A ,27 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Minikler B müsabakaları ve 26 Mart 2019 tarihinde Burhan Felek Yüzme Havuzunda yapılacak olan Anadolu Yakası Minikler B müsabakalar programında herhangi bir değişiklik yoktur.
   

14.03.2019


 
 MİNİKLER ANADOLU-AVRUPA A GİRİŞ LİSTELERİ EKTEDİR

GİRİŞ KONTROL LİSTESİ ANADOLU MİNİKLER A.pdf

GİRİŞ KONTROL LİSTESİ AVRUPA MİNİKLER A.pdf

 12.03.2019  
Yüzme Teknik Toplantıda alınan kararlar gereği minikler A ve B kategorilerinde yarışma başlama saati Beylikdüzü yüzme havuzunda saat 10'da, Burhan Felek yüzme havuzunda sabah 09.30'da başlayacaktır.

Müsabaka günü çalıştırıcı kartı ve/veya esame listesinde çalıştırıcı ismi bulunmayan okulların takım ve sporcuları yarışamaya alınmayacaktır
.


 06.03.2019




OKUL SPORLARI MİNİKLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI REGLAMANLARI VE KATILIM FORMU

MEB Minikler (A) Anadolu.pdf

MEB Minikler (A) Avrupa.pdf

MEB Minikler (B) Anadolu.pdf

MEB Minikler (B) Avrupa.pdf

MÜSABAKA KATILIM FORMU.xlsx


 25.02.2019  
OKUL SPORLARI YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ START LİSTESİ.pdf

22.02.2019




 GİRİŞ KONTROL LİSTESİ.pdf


26-28 Şubat 2019 tarihleri arasında yapılacak olan Okullar arası Yıldızlar Yüzme il Birinciliği giriş kontrol listeleri ektedir.

07.02.2019





Okul Sporları Yıldızlar Yüzme İl Birinciliği Yarışması Reglaman.docx

Okul Sporları Yıldızlar Yüzme İl Birinciliği Yarışması Olur.pdf

MÜSABAKA KATILIM FORMU.xlsx

NOT: Okul Sporları Yıldızlar Yüzme İl Birinciliği müsabakaları ekteki talimatlar doğrultusunda 26-28 Şubat 2019 tarihleri arasında Burhan Felek Yüzme Havuzunda yapılacak olup, müsabaka reglamanı ve katılım formu ektedir.


07.01.2019


İSTANBUL OKUL SPORLARI YÜZME GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ START LİSTESİ.pdf

10.12.2018

 04.01.2019

OKULLARARASI YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ GİRİŞ KONTROL LİSTESİ 
 


 






ATLETİZM
-
KROS

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 19.04.2019  
OKUL SPORLARI ATLETİZM İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLURU.pdf

2018-2019 OKUL SPORLARI ATLETİZİM BRANŞ TALİMATI.pdf


KAYIT LİNKİ: http://www.tafistanbul.org/

 26.03.2019


27-28 MART YILDIZLAR SAATLİ PROGRAM 1. GÜN.pdf

Okullararası Yıldızlar Atletizm İl Birinciliği saatli programı ektedir.

 26.03.2019  
Okullar arası  Yıldızlar Atletizm İl Birinciliği müsabakaları 27-28 Mart 2019 tarihlerinde ENKA Atletizm Pistinde yapılacaktır.


05.02.2019





 
Okul Sporları Gençler Atletizm İl Birinciliği Müsabakaları Olur.pdf

NOT: Okullararası Gençler Atletizm İl Birinciliği müsabakaları ekteki talimatname doğrultusunda 12-13 Şubat 2019 tarihlerinde Enka Atletizm Pistinde yapılacaktır. Saat 09:00'da pistte hazır olunması gerekmektedir. göğüs numarası olmayan okulların Atletizm İl Temsilcisi Ömür Ümit Sukat ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Ömür Ümit Sukat Tel: 0541 464 91 19


08.11.2018 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPOR FAALİYETLERİ KROS BRANŞ TALİMATI.pdf

OKUL SPORLARI KROS İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf

Okullar arası Kros İl Birinciliği müsabakaları 14 Kasım 2018 tarihi saat 10.00'da Florya Atatürk Ormanında ekteki talimatlar doğrultusunda yapılacaktır.


 

 

 

 

 

 

 





FİZİKSEL ETKİNLİKLER


  05.03.2019

2018-2019 FİZİKSEL ETKİNLİKLER TANITIMI .pptx

 

 

 

 

 

 


GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 18.12.2018


1-SEKSEK OYUNU VE KURALLARI 2019.doc

2-MENDİL KAPMACA OYUNU VE KUALLARI 2019.docx

3-YAKAN TOP OYUNU VE KURALLARI 2019.docx

4-KATEGORİLER.xlsx

5-YARIŞMA FORMATI.docx

6-MAÇ KAĞIDI.xlsx

7-İLÇELER KATILIM ÇİZELGESİ.xlsx


 


 

 




 

 

 



GÜREŞ

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

19.11.2018

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPOR FAALİYETLERİ GÜREŞ İL MÜSABAKALARI TALİMATI.pdf

 

 

 

 

 

 

 



HAVA SPORLARI


 

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

08.05.2019

OKULLAR ARASI HAVA SPORLARI TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ HAKKINDA.pdf

 

 

 

 

 

 




MASA TENİSİ

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 
28.01.2019

OKUL SPORLARI MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf

Okullararası Masa Tenisi İl Birinciliği müsabakaları ekteki faaliyet programı doğrultusunda yapılacaktır.

Müsabaka günü saat 09:00'da hazır olunması gerekmektedir. Pazartesi günü erkekler, salı günü bayanlar katılım göstereceklerdir.

19.11.2018 2018-2019 MASA TENİSİ BRANŞ TALİMATI.pdf

OKUL SPORLARI MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf

OKUL SPORLARI İL TEMSİLCİLİĞİMİZ 2018 YILI FAALİYET PROGRAMINDA YER ALAN OKULLAR ARASI GENÇLER MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 26-30 KASIM 2018 TARİHLERİ ARASINDA TOZKOPARAN SPOR SALONUNDA EKTEKİ TALİMATLAR DOĞRULTUSUNDA  YAPILACAKTIR.

ÖNEMLİ NOT: 26 KASIM 2018 GÜNÜ SADECE ERKEKLER, 27 KASIM 2018 GÜNÜ SADECE BAYANLAR MÜSABAKALARI YAPILACAKTIR.

NOT: Müsabakalar saat 10:00'da başlayacaktır. En geç saat 09:00'da salonda olunması gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 



   
05.02.2019

 
2018-2019 OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI REVİZE.pdf


 

ÖNEMLİ DUYURU


 

11.01.2019
 
14-17 OCAK 2019 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN 2018-2019 OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GÖRÜLEN LÜZUM ÜZERİNE İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR.

(1. VE 2. BÖLGE TURNUVALARI DEVAM EDECEKTİR)

SATRANÇ

04.01.2019
2018 - 2019 OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1.2.3. BÖLGE YÖNERGELERİ

İSTANBUL 1. BÖLGE OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMA YÖNERGESİ

İSTANBUL 2. BÖLGE OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMA YÖNERGESİ 

İSTANBUL 3.BÖLGE OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMA YÖNERGESİ 






 

 

 

 


ATICILIK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BEDENSEL ENGELLİLER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BİLARDO


 

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

04.04.2019

BİLARDO OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA OLURU VE REGLAMANI.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 


BİLEK GÜREŞİ


 

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

22.01.2019

İSTANBUL OKULLAR ARASI BİLEK GÜREŞİ İL ŞAMPİYONASI YARIŞMA REGLAMANI.pdf

 


BİSİKLET

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

22.04.2019

OKULLAR ARASI TÜRKİYE YOL BİSİKLET BİRİNCİLİĞİ REGLAMAN.pdf

OKUL SPORLARI BİSİKLET GENÇLER A-B YILDIZLAR TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ YARIŞLARI.pdf

MİSAFİRHANELER VE OTELLER İLETİŞİM BİLGİLERİ.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BOCCE

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 05.12.2018

DART VE BOCCE OKULLAR ARASI YILDIZ-GENÇ (KIZ-ERKEK) YARIŞLARI İL BİRİNCİLİĞİ REGLAMANI.pdf

Bocce-Dart Okul Sporları İl Birinciliği Olur.pdf

ÖNEMLİ NOT: Başvurular 31 Aralık 2018 tarihine kadar yapılmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



BOKS

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ


14.01.2019


OKUL SPORLARI BOKS GENÇLER (A) - GENÇLER (B) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI REGLAMANI.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 




BOWLİNG

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

07.05.2019

 

İSTANBUL 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI BOWLING GENÇ MAHALLİ MÜSABAKALARI YAPILMAYACAK OLUP KATILMAK İSTEYEN OKULLARIN 13.05.2019 TARİHİNDE SAAT: 11:30 ‘DA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNDE KURA ÇEKİMİ İÇİN HAZIR BULUNMASI GEREKMEKTEDİR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




CİMNASTİK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 
08.03.2019


 
İSTANBUL OKULLAR ARASI 2019 RİTMİK CİMNASTİK YARIŞMA PROGRAMI.pdf
 28.02.2019



2019 OKULLARARASI ARTİSTİK CİMNASTİK YARIŞMALARI PROGRAMI.pdf
 22.02.2019

ÖNEMLİ DUYURU


 "Okul Sporları Cimnastik İl Birinciliği müsabakalarında yarışmalara müracaat eden okullar adına yarışmalara katılacak öğrencilere   okul müdürlüğü tarafından okul sportal üzerinden çalıştırıcı belgesi çıkarılıp onaylanan ve yine okul sportaldan çıkarılacak esame listesinde isimleri yer alan    antrenör ve çalıştırıcıların eşlik etmesi zorunludur. Evrakları eksik olan antrenör ve çalıştırıcılar sahaya alınmayacaktır. Antrenör ve çalıştırıcısı olmayan Okullar okul müdürü tarafından görevlendirilecek, idareci ve öğretmenler eşliğinde yarışmalara katılım sağlayabilecektir. Ayrıca Yarışmalardan önce gerçekleştirilen Teknik Toplantıya geçerli temsilci göndermeyen okullar yarışmalara alınmayacaktır."

 12.12.2018 OKUL SPORLARI CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI REVİZE OLUR.pdf

 12.12.2018
OKUL SPORLARI CİMNASTİK İL FAALİYET PROGRAMI REVİZE

 



CURLİNG

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ


 14.03.2019  
2018-2019 FLOOR CURLİNG BRANŞ TALİMATI.pdf


CURLİNG FİKSTÜR .xlsx


CURLİNG DUYURU .docx

07.02.2019 FLOOR CURLİNG DUYURU.docx

 

 

 


DAĞCILIK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 12.03.2019  
MİNİK-KÜÇÜK-YILDIZ-GENÇ(KIZ-ERKEK) DAĞCILIK İL BİRİNCİLİĞİ OLURU.pdf

OKUL SPORLARI SPOR TIRMANIŞI GENÇLER(A-B), YILDIZLAR, KÜÇÜKLER,MİNİKLER (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA REGLAMANI.pdf

27.02.2019



Okul Sporları 2018-2019 Eğitim- Öğretim yılı Minik-Küçük-Yıldız-Gençler(A-B) (Kız-Erkek) Spor Tırmanışı İl Birinciliği kura çekimi 7 Mart 2019 perşembe günü saat 13:30'da İl Müdürlüğümüz Burhan Felek Kamp Eğitim Merkezinde yapılacaktır. Spor Tırmanışı kura çekimine, okullarımız katılım(esame) listeleri ile katılacaktır.


DART

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

05.12.2018

DART VE BOCCE OKULLAR ARASI YILDIZ-GENÇ (KIZ-ERKEK) YARIŞLARI İL BİRİNCİLİĞİ REGLAMANI.pdf

Bocce-Dart Okul Sporları İl Birinciliği Olur.pdf

ÖNEMLİ NOT: Başvurular 31 Aralık 2018 tarihine kadar yapılmalıdır.

 

 


ESKRİM

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ


 20.05.2019  
OKUL SPORLARI ESKRİM KÜÇÜKLER(KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA REGLAMANI.pdf



25.02.2019 ESKRİM GENÇLER-YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf

ESKRİM GENÇLER-YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA REGLAMANI.pdf


 

 

 

 


GÖRME ENGELLİLER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

13.12.2018

GÖRME ENGELLİLER OKUL SPORLARI YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ OLUR.pdf

GÖRME ENGELLİLER YILDIZ-GENÇ (KIZ-ERKEK) OKULLARARASI YÜZME YARIŞLARI REGLAMANI.docx

NOT: Son başvuru tarihi 31 Aralık 2018

 

 


HALK OYUNLARI

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 05.02.2019



HALK OYUNLARI OKUL SPORLARI DUYURU

OKUL SPORLARI HALK OYUNLARI MAHALLİ YARIŞLARI TEKNİK TOPLANTI VE KURA ÇEKİMİ 12 ŞUBAT 2019 TARİHİNDE SAAT : 12:00'DA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ 1. KAT TFF OĞUZ UĞURLU KONFERANS SALONUNDA YAPILACAKTIR OKULLARIN KATILIMI MECBURİDİR.

15.01.2019


HALK OYUNLARI MİNİK-KÜÇÜK-YILDIZ-GENÇ (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf

HALK OYUNLARI MİNİK-KÜÇÜK-YILDIZ-GENÇ (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI REGLAMAN.pdf

 

 

 

 


HALTER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

18.12.2018 2018-2019 OKUL SPORLARI HALTER YILDIZ GENÇ (KIZ-ERKEK) REGLAMAN


 


HOKEY

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

26.04.2019

OKUL SPORLARI HOKEY GENÇLER GRUP YARIŞMA PROGRAMINA KATILACAKLARIN LİSTESİ .pdf

 

 

 

 


İŞİTME ENGELLİLER

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

13.02.2019

2018-2019 İŞİTME ENGELLİLER BRANŞ TALİMATI.pdf

İŞİTME ENGELLİLER OKUL SPORLARI MÜSABAKALARI OLUR.pdf

MÜSABAKA FİKSTÜR.xlsx

 

 

 

 

 

 

 

 

 



JUDO

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 20.02.2019  
 JUDO OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA OLURU.pdf

JUDO OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER (BAY-BAYAN) İL BİRİNCİLİĞİ TALİMATNAMESİ .pdf

JUDO OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ HK..pdf

 18.02.2019  REVİZE JUDO YILDIZ KIZ -ERKEK 

Okul Sporları İl Tertip Komitesince düzenlenen 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları Judo Yıldız Kız-Erkek İl Birinciliği Müsabakaları görülen lüzum üzerine 21 Şubat 2019 Perşembe günü Sultanbeyli Spor Salonun'da yapılacaktır. 


 25.12.2018
JUDO OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ OLURU 


JUDO OKUL SPORLARI YILDIZLAR (BAY-BAYAN) İL SEÇMESİ
 19.11.2018  
REVİZE 
JUDO GENÇLER (A)
07 Aralık 2018 tarihinde Sultanbeyli Spor Salonunda yapılması planlanan Okul Sporları Gençler (A) Kız-Erkek İl Birinciliği Müsabakaları gerekli görülen lüzum üzerine 05 Aralık 2018  Çarşamba günü aynı salonda yapılacaktır.




09.11.2018

JUDO GENÇLER (A) OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA OLURU.pdf

JUDO GENÇLER (A) OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA TALİMATI.pdf

 

 

 



KANO

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

09.05.2019

OKUL SPORLARI KANO İL BİRİNCİLİĞİ DUYURUSU.pdf

 

 

 

 

 

 

 



KARATE


14.12.2018



OKUL SPORLARI KARATE GENÇLER (A-B) (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR.pdf

OKULLAR ARASI İSTANBUL İL SEÇMELERİ GENÇLER (A-B) KARATE ŞAMPİYONASI.pdf  REGLAMAN

06.02.2019

OKUL SPORLARI KARATE MİNİKLER- KÜÇÜKLER- YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLURU.pdf

OKULLAR ARASI İSTANBUL MİNİKLER- KÜÇÜKLER-YILDIZLAR KARATE ŞAMPİYONASI.pdf

 



KAYAK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

14.12.2018 İSTANBUL KAYAK İL BİRİNCİLİĞİ VE OKUL SPORLARI KAYAK İL BİRİNCİLİĞİ HAKKINDA

Kayak Yarışması.pdf

Kayak 2018-2019 Yarışma Talimatı.pdf

 


 

 

 

 

 

 

 



KICK-BOKS

14.12.2018

İSTANBUL OKUL SPORLARI GENÇLER-YILDIZLAR KİCK BOKS ŞAMPİYONASI REGLAMANI.pdf

 



KORFBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

        02.05.2019
2018-2019 KORFBOL GENC¸LER TU¨RKI·YE BI·RI·NCI·LI·GˆI· MU¨SABAKA AC¸IKLAMALARI.pdf

      22.03.2019       

Okul Sporları Korfbol İl Müsabaka Programı Revize.pdf

İletişim: Pendik Kurtköy Spor Salonu: 0216 378 82 64


 

 

 



KÜREK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

06.05.2019

 

 


MODERN PENTATLON

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

12.03.2019



 
 OKUL SPORLARI MODERN PENTATLON START LİSTELERİ

GENÇ ERKEK A.pdf

GENÇ ERKEK B.pdf

GENÇ KIZ A.pdf

GENÇ KIZ B.pdf

YILDIZ ERKEK.pdf

YILDIZ KIZ.pdf

KÜÇÜK ERKEK.pdf

KÜÇÜK KIZ.pdf

MİNİK ERKEK A.pdf

MİNİK KIZ A.pdf

MİNİK ERKEK B.pdf

MİNİK KIZ B.pdf


05.03.2019




2018 2019 MODERN PENTATLON KATILIM KONTROL LİSTESİ - SIRALI.xls

BAŞVURU YAPAN OKULLARIMIZIN LİSTELERİ KONTROL ETTİKTEN SONRA MÜKERRER YAZILIM, KATEGORİ, YAŞ, CİNSİYET VB. YANLIŞLIKLARI  os34.modernpentatlon@gmail.com MAİL ADRESİNE BİLDİRMELERİ GEREKMEKTEDİR. 
START LİSTELERİ 11.03.2019 TARİHİNDE YAYINLANACAKTIR.


 
19.02.2019

 
MODERN PENTATLON GENÇLER-YILDIZLAR-KÜÇÜKLER-MİNİKLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA REGLAMANI.pdf

MODERN PENTATLON GENÇLER-YILDIZLAR-KÜÇÜKLER-MİNİKLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA OLURU.pdf

MODERN PENTATLON KATILIM FORMU.xlsx

 



 

 


MUAY THAI

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

22.04.2019





 18 Yaşından Büyükler Ferdi Taahhütname.docx

18 Yaşından Büyükler Takım Taahhütname (7).docx

18 Yaşından Küçükler Ferdi Taahhütname.docx

18 Yaşından Küçükler Takım Taahhütname.docx

OKUL SPORLARI MUAY THAİ GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARINDA İSTENİLEN EVRAKLAR

NOT:
1- HUZURUNDA İMZA ATILAN GÖREVLİNİN KISMINA OKUL MÜDÜR YA DA MÜDÜR YRD. TARAFINDAN DOLDURULUP  MÜHÜR-İMZA

2- EVRAKLAR 26 NİSAN 2019 CUMA GÜNÜ  MESAİ BİTİMİNE KADAR ELDEN TESLİM EDİLECEKTİR. TESLİM ETMEYEN KAFİLEDE  YER ALAMAYACAKTIR.

3- KENDİ İMKANKARIYLA GİDECEK OLANLAR İÇİN,SEYAHAT EDİLECEK ARACIN BEYANI (UÇAK BİLETİ, OTOBÜS BİLETİ, ARAÇ KENDİSİNİN VEYA KİRALIK İSE ARACIN RUHSATININ FOTOKOPİSİ)(KENDİ İMKANKARIYLA GİDECEK OLANLAR İŞLEMLERİNİ KENDİLERİ YÜRÜTECEKTİR.)

İLETİŞİM : 0216 651 62 62 DAHİLİ : 308 FEVZİ ÇIRACI



          19.03.2019  
GENÇLER A -GENÇLER B (KADIN-ERKEK) MUAY THAİ OKUL SPORLARI İSTANBUL ŞAMPİYONASI REGLAMANI.pdf


25.01.2019



MUAY THAİ OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER- YILDIZLAR BAY-BAYAN İSTANBUL ŞAMPİYONASI REGLAMANI 2019 (2).pdf

 



OKÇULUK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 01.04.2019  
2018-2019 OKULLAR ARASI OKÇULUK ŞAMPİYONASI KLASİK YAY GENÇ BAYAN SPORCU LİSTESİ.pdf

2018-2019 OKULLAR ARASI OKÇULUK ŞAMPİYONASI KLASİK YAY GENÇ ERKEK SPORCU LİSTESİ.pdf

2018-2019 OKULLAR ARASI OKÇULUK ŞAMPİYONASI KÜÇÜK BAYAN SPORCU LİSTESİ .pdf

2018-2019 OKULLAR ARASI OKÇULUK ŞAMPİYONASI MAKARALI YAY GENÇ BAYAN SPORCU LİSTESİ .pdf

2018-2019 OKULLAR ARASI OKÇULUK ŞAMPİYONASI MAKARALI YAY YILDIZ BAYAN SPORCU LİSTESİ .pdf

2018-2019 OKULLAR ARASI OKÇULUK ŞAMPİYONASI MİNİK BAYAN SPORCU LİSTESİ .pdf


2018-2019 OKULLAR ARASI OKÇULUK ŞAMPİYONASI YAŞ DUYURULARI.pdf

2018-2019 OKULLAR ARASI OKÇULUK ŞAMPİYONASI KLASİK YAY YILDIZ BAYAN.pdf

2018-2019 OKULLAR ARASI İSTANBUL ŞAMPİYONASI KLASİK YAY YILDIZ ERKEK.pdf

2018-2019 OKULLAR ARASI OKÇULUK ŞAMPİYONASIKÜÇÜK ERKEK SPORCU LİSTESİ.pdf

2018-2019 OKULLAR ARASI OKÇULUK ŞAMPİYONASIMAKARALI YAY GENÇ ERKEK SPORCU LİSTESİ.pdf


2018-2019 OKULLAR ARASI OKÇULUK ŞAMPİYONASI MAKARALI YAY YILDIZ ERKEK SPORCU LİSTESİ.pdf

OKULLARARASI OKÇULUK MÜSABAKA YARIŞMA PROGRAM.pdf


2018-2019 OKULLAR ARASI OKÇULUK ŞAMPİYONASI MİNİK ERKEK SPORCU LİSTESİ.pdf


18.03.2019  
OKÇULUK OKUL SPORLARI MÜSABAKA ONAYI.pdf


2018-2019 OKUL SPORLARI OKÇULUK REGLAMANI.pdf

2018-2019 OKUL SPORLARI OKÇULUK ŞAMPİYONASI BAŞVURU FORMU.xlsx






ORYANTİRİNG

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 26.03.2019



Oryantiring Okul Sporları Küçük-Yıldız İl Birinciliği Olur ve Yarışma Bülteni.pdf

2019 Yıldızlar ve Küçükler Okul Sporları Oryantiring Yarışması Kayıt Formu

2019 Yıldızlar Küçükler Okul Sporları Oryantiring Yarışması Kayıt Kontrolü

 25.03.2019

ÖNEMLİ DUYURU



26 Mart 2019 tarihinde yapılması planlanan Oryantiring  Küçük ve Yıldız okul sporları İl birinciliği Göztepe Özgürlük Parkı yarış alanının elverişsizliği sebebi ile ileri bir tarihe ertelenmiştir, yeni yer ve tarih en yakın sürede duyurulacaktır.

29.01.2019 OKUL SPORLARI ORYANTIRING GENÇLER A-B KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI.pdf

* Başvuru tarihinin son günü 05 Şubat 2019

 

 

 

 

 



ÖZEL SPORCULAR

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

27.03.2019


ÖZEL SPORCULAR OKUL SPORLARI KAFİLE SEYAHAT FORMATI.docx
12.12.2018

ÖNEMLİ NOT: Başvurular 31 Aralık 2018 tarihine kadar yapılmalıdır.

ÖZEL SPORCULAR(OTİZM-DOWN-MENTAL) YILDIZ-GENÇ (KIZ-ERKEK) OKULLARARASI İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞLARI.docx



RAGBİ 

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ



10.04.2019

 
OKUL SPORLARI RAGBİ BRANŞINDA KATILACAK OKULLARA ÖNEMLİ DUYURU .docx

05.04.2019


 



TAEKWONDO

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

03.01.2019 OKUL SPORLARI TAEKWONDO YILDIZLAR KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLUR REVİZE.pdf

OKUL SPORLARI TAEKWONDO YILDIZLAR KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI REGLAMAN REVİZE.pdf

14.02.2019

OKUL SPORLARI TAEKWONDO GENÇLER(KIZ-ERKEK ) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI OLURU.pdf


OKUL SPORLARI TAEKWONDO GENÇLER(KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI REGLAMANI.pdf

 

 

 

 

 

 

 



TENİS

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 28.01.2019


Tenis Okul Sporları Küçükler İl Birinciliği Müsabakaları.xlsx
09.01.2019



TENİS OKUL SPORLARI YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI.xlsx
 31.12.2018

TENİS OKUL SPORLARI GENÇLER ( KIZLAR - ERKEKLER ) MÜSABAKA FİKSTÜRÜ.pdf

TENİS OKUL SPORLARI GENÇLER ( KIZLAR - ERKEKLER ) MÜSABAKA GRUPLAR.pdf



 25.12.2018 TENİS (ERKEK-KIZ) İL BİRİNCİLİĞİ TOPLANTI DUYURUSU.pdf


11.12.2018 Tenis Okul Sporları Müsabaka Oluru


 






















WUSHU

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

   26.02.2019


MİNİK YILDIZLAR-GENÇLER WUSHU KUNGFU SANDA OKUL SPORLARI REGLAMANI.pdf


 

 

 

 

 

 

 

 

 



YELKEN

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

28.03.2018 


OKUL SPORLARI YELKEN İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞLARI OLURU.pdf

OKUL SPORLARI YELKEN İSTANBUL ŞAMPİYONASI YARIŞ PROGRAMI.pdf

26.04.2019

OKUL SPORLARI YELKEN TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİNE KATILACAKLARIN LİSTE VE PROGRAMI.pdf

 

 

 

 

 

 

 



























































BASKETBOL

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ

 

DAĞCILIK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ





DAĞCILIK

DUYURU TARİHİ

PROGRAM BİLGİLERİ