Yönetim




İSTANBUL VALİSİ

ALİ YERLİKAYA


11.10.1968 tarihinde Konya'da doğdu.

İlk, orta ve lise eğitimini aynı şehirde tamamladıktan sonra 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi "Kamu Yönetimi" bölümünden mezun oldu.

1990 yılında İçişleri Bakanlığı Kaymakam adaylığı görevine başladı.
1993 yılında Kayseri İli Felahiye İlçesi Kaymakamlığına atandı.
Sırasıyla; Hilva( Şanlıurfa ) ve Sarıkaya (Yozgat) ilçelerinde Kaymakam olarak görev yaptı.

29.05.2003 tarihinde İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşavirliğine, 09.02.2004 tarihinde Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü görevine atandı.

13.12.2007 - 17.05.2010 tarihleri arasında Şırnak Valisi, 23.05.2010 - 09.08.2012 tarihleri arasında Ağrı Valisi,
17.08.2013 - 03.03.2015 tarihleri arasında Tekirdağ Valisi, 05.03.2015 - 03.11.2018 tarihleri arasında Gaziantep Valisi olarak görev yaptı.

26 Ekim 2018 tarih ve 2018/202 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile İstanbul Valiliği görevine atanan Vali Yerlikaya, Hatice Nur Hanım ile evli dört çocuk babasıdır.



İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü

Dr. Cemil BAĞLAMA



SPOR FAALİYETLERİ ŞUBE MÜDÜRÜ

KUBİLAY KALAYCIOĞLU

PERSONEL VE EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ

ERCAN GÜNDOĞDU

 GENÇLİK MERKEZLERİ KOORDİNATÖR MÜDÜRÜ

RAMAZAN AYDOĞDU

 TESİSLER ŞUBE MÜDÜRÜ

GÜLTEKİN ÖRTEŞ 

 İŞLETMELER ŞUBE MÜDÜRÜ

 MAHMUT MULGAN

MALİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRÜ 

SAVAŞ GÖKMEN 

 ÖZEL SPOR SALONLARI ŞUBE MÜDÜRÜ

ÇAĞATAY AKALIN

İHALE VE SATIN ALMA ŞUBE MÜDÜRÜ 

KEMAL ZEMHER 


EMLAK VE KAMULAŞTIRMA ŞUBE MÜDÜRÜ
 
ADNAN KUZU 
 
SİCİL LİSANS ŞUBE MÜDÜRÜ

SITKI DEMİR 


BİLGİ İŞLEM ŞUBE MÜDÜRÜ
 

YASEMİN USLU

DESTEK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRÜ

HÜSAMETTİN YURDAER 


BAKIM VE ONARIM ŞUBE MÜDÜRÜ 

MUAMMER AYDIN 

İSTANBUL GENÇLİK MERKEZLERİ

AVCILAR GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ


TOLGAHAN ÇİNİCİ

ÇATALCA GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ 
AYDIN GÜREL

MALTEPE GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ  
KORHAN DEMİRKOL 

SULTANBEYLİ GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ  
SAMİ KUŞCU


VEFA GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ
 
EŞREF GÜRSÜL

OKMEYDANI GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ
 
RAMAZAN AYDOĞDU