Yönetim





İSTANBUL VALİSİ

ALİ YERLİKAYA


11.10.1968 tarihinde Konya'da doğdu.

İlk, orta ve lise eğitimini aynı şehirde tamamladıktan sonra 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi "Kamu Yönetimi" bölümünden mezun oldu.

1990 yılında İçişleri Bakanlığı Kaymakam adaylığı görevine başladı.
1993 yılında Kayseri İli Felahiye İlçesi Kaymakamlığına atandı.
Sırasıyla; Hilva( Şanlıurfa ) ve Sarıkaya (Yozgat) ilçelerinde Kaymakam olarak görev yaptı.

29.05.2003 tarihinde İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşavirliğine, 09.02.2004 tarihinde Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü görevine atandı.

13.12.2007 - 17.05.2010 tarihleri arasında Şırnak Valisi, 23.05.2010 - 09.08.2012 tarihleri arasında Ağrı Valisi,
17.08.2013 - 03.03.2015 tarihleri arasında Tekirdağ Valisi, 05.03.2015 - 03.11.2018 tarihleri arasında Gaziantep Valisi olarak görev yaptı.

26 Ekim 2018 tarih ve 2018/202 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile İstanbul Valiliği görevine atanan Vali Yerlikaya, Hatice Nur Hanım ile evli dört çocuk babasıdır.



İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü

Dr. Cemil BAĞLAMA






 
SPOR HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ 


ÖMER KALKAN
SPOR FAALİYETLERİ BİRİMİ KUBİLAY KALAYCIOĞLU
PERSONEL VE TAHAKKUK BİRİMİ  ERCAN GÜNDOĞDU
GENÇLİK FAALİYETLERİ BİRİMİ  RAMAZAN AYDOĞDU 
YATIRIM VE İNŞAAT BİRİMİ  MUSTAFA SÖYLER  
İŞLETMELER BİRİMİ  SAVAŞ GÖKMEN
MALİ İŞLER BİRİMİ İLHAN UĞUŞ 
ÖZEL SPOR SALONLARI BİRİMİ  ÇAĞATAY AKALIN 
EĞİTİM, SOSYAL VE KÜLTÜREL FAALİYETLER BİRİMİ  KEMAL ZEMHER 
SPORTİF DEĞERLENDİRME VE TAKİP BİRİMİ ADNAN KUZU 
SİCİL LİSANS VE SPOR KULÜPLERİ BİRİMİ  SITKI DEMİR 
DESTEK HİZMETLERİ BİRİMİ MEHMET ERESEN 
OKUL SPORLARI BİRİMİ  GÜLTEKİN ÖRTEŞ 
YURT İDARE BİRİMİ  ŞÜKRÜ EROL 
İSTANBUL GENÇLİK MERKEZLERİ

AVCILAR GENÇLİK MERKEZİ   TOLGAHAN ÇİNİCİ 
ÇATALCA GENÇLİK MERKEZİ  AYDIN GÜREL 
MALTEPE GENÇLİK MERKEZİ KORHAN DEMİRKOL 
SULTANBEYLİ GENÇLİK MERKEZİ   ENİS AYYILDIZ 
VEFA GENÇLİK MERKEZİ  EŞREF GÜRSÜL 
OKMEYDANI GENÇLİK MERKEZİ   SAMET ENGİN 
BEYOĞLU GENÇLİK MERKEZİ RAMAZAN AYDOĞDU



MUSTAFA SÖYLER