ANTRENÖRLERİMİZE ANTRENMAN TAKİP MODÜLÜ EĞİTİMİ VERİLDİ

  İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesinde görev yapan antrenörlerimize yönelik düzenlenen Antrenman Takip Modülü Eğitimi, İstanbul İl Bilgi İşlem Koordinatör V. Cem Yeşilova koordinesinde yapıldı.

  Haberi Oku

  “Yaz Spor Okullarından Yeni Şampiyonlar Çıkmasını İstiyoruz”

  İstanbul Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü yetkilileri, İl Müdürlüğümüzü ziyaret ederek, İl Müdürümüz Dr. Cemil Bağlama ile İstanbul'da gerçekleşen sportif faaliyetler ve yapılan çalışmalar hakkında bir röportaj gerçekleştirdi.

  Haberi Oku

  BADMİNTONDA GAZİOSMANPAŞA RÜZGARI

  02-04 Temmuz 2019 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen 19 Yaş Altı Balkan Badminton Şampiyonası’nda Gaziosmanpaşalı Badmintoncularımız başarılarına bir yenilerini daha ekledi.

  Haberi Oku

  ÜSKÜDARLI KARATECİLER GAZİANTEP'TEN MADALYALARLA DÖNDÜ

  27-30 Haziran 2019 tarihleri arasında Gaziantep Şahinbey Spor Salonunda düzenlenen Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonasında Üsküdar İlçe Müdürlüğümüz sporcuları önemli başarılara imza attı.

  Haberi Oku

  2. AVRUPA OYUNLARINDA ÜLKEMİZİ TEMSİL EDEN MİLLİ TAKIM KAFİLEMİZ YURDA DÖNDÜ

  21-30 Haziran 2019 tarihleri arasında Belarus'un Minsk kentinde düzenlenen 2. Avrupa Oyunları’nda Ülkemizi temsil eden Milli Takım Kafilemiz yurda dönüşünde İl Müdürlüğümüz tarafından İstanbul Havalimanında çiçeklerle karşılandı.

  Haberi Oku

  İSTANBUL'DA YAZ SPOR OKULLARI COŞKUSU BAŞLADI

  İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından her yıl düzenli olarak organize edilen İl Spor Merkezleri ve Engelliler İl Spor Merkezleri’nin açılışı bu yıl da görkemli bir törenle yapıldı.

  Haberi Oku

  İSTANBUL'DA CİMNASTİK ŞÖLENİ

  İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen 11. Uluslararası Ritmik Cimnastik İstanbul Turnuvası Üsküdar Burhan Felek 50.Yıl Spor Salonunda devam ediyor.

  Haberi Oku

  YILDIZ JUDOKAMIZ ELİF BEYZA AKDOĞAN BALKAN ÜÇÜNCÜSÜ

  Üsküdar İlçe Müdürlüğümüz bünyesinde judo çalışmalarını sürdüren Milli sporcumuz Elif Beyza Akdoğan, Üsküp’te düzenlenen Yıldızlar Balkan Judo Şampiyonasında Bronz madalya kazandı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, YAZ SPOR OKULU AÇILIŞINDA GENÇLERLE BULUŞTU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı'nda düzenlenen Gençlik ve Spor Bakanlığı Yaz Spor Okulu açılışına katıldı.

  Haberi Oku

  MİLLİ KARATECİLER TOKYO 2020 İÇİN KANADA’DA PUAN ARAYACAK

  Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları kota müsabakaları arasında yer alan Karate 1 A Serisi’nde sezonun üçüncü etabı, 21-23 Haziran tarihlerinde Kanada’nın Montreal kentinde yapılacak.

  Haberi Oku

  BU YAZ MUTLAKA SPORA BAŞLAMALISIN

  Çocuk, gençlerimiz ve engelli bireylerimizi spora yönlendirmek, spor kulüplerine sporcu kaynağı oluşturmak ve toplumda spor kültürünün yaygınlaşmasına katkı sağlamak amacıyla İl Spor merkezleri projesi kapsamında hayata geçirilen Yaz Spor Okulları faaliyetlerimiz İstanbul'da büyük bir coşkuyla başlıyor.

  Haberi Oku

  YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

  Her yıl düzenli olarak organize edilen yaz spor okullarımız bu yıl İstanbul'un 35 ilçesinde 42 branş ve Engelliler İl Spor Merkezleri projesi kapsamında 12 branşta gerçekleştirilecek.

  Haberi Oku

  “AMACIMIZ, ÖNCE SPORU TABANA YAYMAK SONRASINDA DA ELİT SPORCU HAVUZUNU GELİŞTİRMEK”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yenileme çalışmaları devam eden Burhan Felek Spor Kompleksi'nde incelemelerde bulundu.

  Haberi Oku

  DÜNYA KARATESİNİN YILDIZLARI İSTANBUL’DA BULUŞACAK

  Dünya Karate Şampiyonası’nın ardından en yoğun katılımlı organizasyonlar arasında yer alan Karate 1 A Serisi’nde sezonun ikinci etabı İstanbul’da yapılacak.

  Haberi Oku

  İSTANBUL'DA GENÇLİK HAFTASI COŞKUSU

  15-19 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Gençlik Haftası, İstanbul'da çelenk sunumu ile başladı. İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Dr. Cemil Bağlama, Taksim Cumhuriyet Anıtı’na çelenk bıraktı. Tören, saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşı’nın okunmasıyla sona erdi.

  Haberi Oku

  19 GÜNDE 19 MAYIS 2019

  19 Mayıs 2019 Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun’a çıkışının 100. yılı onuruna düzenlenen “19 Günde 19 Mayıs 2019” etkinliği kapsamında 15 Dragon Bot sporcusu İstanbul’dan Samsun’a ulaşmak için bugün (30 Nisan 2019) Karaköy’den yola çıktılar.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER