Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Programı ''Gaziosmanpaşa İlçemizde Rekor Tarama''

  Gaziosmanpaşa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüzde 19.04.2022 tarihinde tek bir bataryada 893 öğrencinin taranması Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Programı içinde bir rekor olarak kayıtlara geçti.

  Haberi Oku

  “Biz Bir Takımız” Bingöl-İstanbul Bir Birlik ve Kardeşlik Öyküsü

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen "Biz Bir Takımız" projesi kapsamında birbirleriyle eşleşen illerdeki çocuklarımız 14 hafta boyunca haftada 4 saat katılacakları spor ve sosyal uyum eğitimleri görecek.

  Haberi Oku

  21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü Etkinliğimiz

  21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü etkinlikleri kapsamında İstanbul’daki down sendromlu gençlerimiz ve aileleriyle bir araya gelerek spor ve eğlence dolu bir gün geçirdik.

  Haberi Oku

  KYGM İller Arası 34. Erkek Voleybol Marmara Bölge Turnuvası Sonuçlandı

  Düzce ve İstanbul arasında oynanan final maçını 3-2 kazanan Düzce turnuva şampiyonu oldu. İstanbul’un 2 Kocaeli’nin 3. tamamladığı turnuva sportmence sonlandı.

  Haberi Oku

  “Sosyal Medyadan Sosyal Meydana” İstanbul’da Hareket Meydanlara İniyor

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde aktif hayatı desteklemek için gerçekleştirilen Sosyal Medyadan Sosyal Meydana projesiyle gençlerin sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere katılımı hedeflenmiştir.

  Haberi Oku

  6.Tematik Kış Kampları ‘’Uluslararası İlişkiler’’

  Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen “6. Tematik Kış Kampları” 10 ilde 10 farklı tema ile 31 Ocak-4 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirildi. Bu yıl Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş anısına İstanbul’da düzenlenen kış kampının teması Uluslararası İlişkiler oldu.

  Haberi Oku

  Yurtlarımızdan Düzenli Kan Bağışına Tam Destek

  “Kan acil değil sürekli ihtiyaçtır” mottosuyla yola çıkan gençlerimiz yurtlarımızdaki Kızılay kan bağışı kampanyalarına tam destek veriyor.

  Haberi Oku

  FİLTRE DERGİSİ “MERHABA” DEDİ

  Akademi Beyoğlu Gençlik Merkezi öğrencilerinin hazırladığı Filtre Dergisi çıktı. Akademi eğitmenlerinin refakatinde hazırlanan dergi, 3 ayda 1 değişen öğrenci dönemlerinin akabinde çıkmaya devam edecek.

  Haberi Oku

  Boğaz’da Tarih Söyleşileriyle İstanbul’un Tarihine Yolculuk

  Tarih bilincini geliştirmek ve İstanbul’un doğal güzelliklerini tanıtmak için İl Müdürlüğümüzce gerçekleştirilen “Boğazda Tarih Söyleşileri” etkinliğimize katılan gençlerimiz Boğaz'ın nefes kesen manzarası eşliğinde İstanbul'un köklü tarihine doğru yolculuğa çıktı.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI BAŞLIYOR

  OKUL SPORLARI BAŞLIYOR

  Haberi Oku

  İstanbul’da Spor Her Yerde Rüzgârı!

  Gençlik ve spor faaliyetlerini halkla buluşturmak için İl Müdürlüğümüzce gerçekleştirilen “Spor Her Yerde” projesiyle İstanbul’un çeşitli meydanlarında gerçekleştirilen etkinliklerle gençlerimizle buluştuk.

  Haberi Oku

  BAŞARILI SPORCU BURSU DUYURUSU

  BAŞARILI SPORCU BURSU DUYURUSU

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARI AÇILIYOR

  İstanbul’un tüm ilçelerinde 59 spor branşından verilecek eğitimlerle devam edecek olan GSB spor okulları ile gençlerimiz yaz aylarını verimli geçirerek spor kültürü kazanacak.

  Haberi Oku

  TOP SEKTİRME VE İP ATLAMA YARIŞMA SONUÇLARI

  Top Sektirme ve İp Atlama Yarışma Sonuçları

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MOTOSİKLET TURU HAKKINDA

  19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MOTOSİKLET TURU HAKKINDA

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI BİSİKLET TURU BAŞVURUSU

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI BİSİKLET TURU BAŞVURUSU

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER