YÜZME BİLMEYEN KALMASIN COŞKUSU DEVAM EDİYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen "Yüzme Bilmeyen Kalmasın" projesi kapsamında İstanbul’da gerçekleştirilen çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

  Haberi Oku

  Herkes İçin Ulusal Spor ve Sağlık Günleri için Geri Sayım Başladı

  Herkes İçin Ulusal Spor ve Sağlık Günleri için Geri Sayım Başladı

  Haberi Oku

  30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

  30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

  Haberi Oku

  KURBAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN

  İl Müdürümüz Prof. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu, ‘’Kurban Bayramı’’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  BAŞARI ÇITAMIZI BİRLİKTE YÜKSELTECEĞİZ

  İl Müdürümüz Prof. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu, İl Müdürlüğümüz bünyesinde görev yapan uzman ve antrenörlerimizle tanışma toplantısında bir araya geldi.

  Haberi Oku

  “TARİHE ŞAHİTLİK EDİYORUZ, TARİH YENİDEN YAZILIYOR”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ayasofya Camisi'nin yeniden ibadete açılacak olmasıyla tarihe şahitlik ettiklerini belirterek, “Tarih yeniden yazılıyor, buna şahitlik etmek, sizlerle geleceğe umudu diri olan arkadaşlarımla bu ana şahitlik etmek bizler için ayrı bir mutluluk. Sizlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZÜN ''24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI'' MESAJI

  İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Prof. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu, ''24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'' dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından İl Spor Merkezleri Projesi kapsamında hayata geçirilen ve her yıl düzenli olarak organize edilen yaz spor okullarımız, 29 Haziran 2020 Pazartesi günü saat: 16:00’da Burhan Felek Spor Kompleksinde gerçekleştirilecek olan açılış töreni ile kapılarını açıyor.

  Haberi Oku

  BURHAN FELEK ATLETİZM STADI AÇILDI

  Yenileme çalışması tamamlanan Türk sporunun sembol tesislerinden olan Burhan Felek Atletizm Stadı’nın açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun katılımıyla yapıldı.

  Haberi Oku

  İSTANBUL’UN TARİHİ ATLETİZM PİSTİ YENİDEN AÇILIYOR

  Uzun süredir yenileme çalışmaları süren, uluslararası standartlardaki Burhan Felek Atletizm Stadı, 8 Şubat Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla açılacak.

  Haberi Oku

  GENÇLİK COŞKUSU MALTEPE'DE

  Maltepe Gençlik Merkezimiz tarafından organize edilen ''Gençlik Şöleni ve Türk Halk Müziği Konseri'' gençlerimizin ve vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, İSTANBUL'DA AMATÖR SPOR KULÜPLERİNİN TEMSİLCİLERİYLE BULUŞTU

  İstanbul'da amatör spor kulüplerinin yöneticileriyle bir araya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Bakanlık olarak amatör spor kulüplerinin hem yanında olduklarını, hem de önlerini açmak için tüm imkanları seferber ettiklerini vurguladı.

  Haberi Oku

  ANTRENÖRLERİMİZE ANTRENMAN TAKİP MODÜLÜ EĞİTİMİ VERİLDİ

  İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesinde görev yapan antrenörlerimize yönelik düzenlenen Antrenman Takip Modülü Eğitimi, İstanbul İl Bilgi İşlem Koordinatör V. Cem Yeşilova koordinesinde yapıldı.

  Haberi Oku

  BADMİNTONDA GAZİOSMANPAŞA RÜZGARI

  02-04 Temmuz 2019 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen 19 Yaş Altı Balkan Badminton Şampiyonası’nda Gaziosmanpaşalı Badmintoncularımız başarılarına bir yenilerini daha ekledi.

  Haberi Oku

  “Yaz Spor Okullarından Yeni Şampiyonlar Çıkmasını İstiyoruz”

  İstanbul Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü yetkilileri, İl Müdürlüğümüzü ziyaret ederek, İl Müdürümüz Dr. Cemil Bağlama ile İstanbul'da gerçekleşen sportif faaliyetler ve yapılan çalışmalar hakkında bir röportaj gerçekleştirdi.

  Haberi Oku

  ÜSKÜDARLI KARATECİLER GAZİANTEP'TEN MADALYALARLA DÖNDÜ

  27-30 Haziran 2019 tarihleri arasında Gaziantep Şahinbey Spor Salonunda düzenlenen Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonasında Üsküdar İlçe Müdürlüğümüz sporcuları önemli başarılara imza attı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER