ÇOCUKLAR HAYATA SPOR İLE GÜLÜMSÜYOR

Gençlik ve Spor Bakanlığınca hayata geçirilen “Spor İle Hayata Gülümse” projesi kapsamında vatanları uğruna canlarını feda eden şehitlerimizin çocukları ile Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumunda kalan çocuklar, projenin bu haftaki programında Pazar günü İstanbul'da Burhan Felek Spor Kompleksi'nde oynanan Fenerbahçe – Galatasaray Bayan Voleybol maçını tribünden izlediler.

30 OCAK 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARIGençlik ve Spor Bakanlığınca hayata geçirilen “Spor İle Hayata Gülümse” projesi kapsamında vatanları uğruna canlarını feda eden şehitlerimizin çocukları ile Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumunda kalan çocuklar, projenin bu haftaki programında Pazar günü İstanbul'da Burhan Felek Spor Kompleksi'nde oynanan Fenerbahçe – Galatasaray Bayan Voleybol maçını tribünden izlediler.

“Spor ile Hayata Gülümse” Projesi kapsamında Batman ve Sivas İllerinden İstanbul’a gelen çocuklar ilk olarak İstanbul’un tarihi, kültürel yerlerini tanıma imkânını buldular. 

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın hayata geçirdiği “Spor ile Hayata Gülümse” projesi ile vatanları uğruna canlarını feda eden şehitlerimizin çocukları ile Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumundaki çocuklar, spor müsabakalarını izleme ve başarılı sporcularla tanışma imkânını buluyorlar. Proje ile çocukların sosyalleşebilmeleri, sportif faaliyetlerle ilgili hale gelebilmeleri ve duygusal açıdan desteklenebilmeleri amaçlanıyor.