MİLLİ GÜREŞÇİLERİMİZDEN ZEYTİN DALI HAREKATI'NA DESTEK

İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Cemil Boz, Türk Silahlı Kuvvetlerimizce Afrin'de terör örgütlerine yönelik yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek amacıyla düzenlenen etkinlikte Milli Güreşçilerimizle bir araya geldi.

21 ŞUBAT 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARIİstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Cemil Boz, Türk Silahlı Kuvvetlerimizce Afrin'de terör örgütlerine yönelik yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek amacıyla düzenlenen etkinlikte Milli Güreşçilerimizle bir araya geldi.

Sarıyer Mersinli Ahmet Tesisleri'nde düzenlenen etkinliğe Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Cemil Boz ile İlçe Protokolü ve Milli Güreşçilerimiz katıldı.

Programda bir konuşma yapan İl Müdürümüz Cemil Boz, "Milletimiz, nerede mazlum, mağdur varsa, yokluk zamanında bile onların yanında olmayı bilmiş, tarihin en şerefli milletidir. Milletimiz, istiklaline olan aşkından dolayı asla boyunduruk altında bulunmayacağını bir kez daha göstermiştir.’’ dedi.

Program Kuran-ı Kerim tilaveti ve akabinde gerçekleştirilen dualarla tamamlandı.