İL MÜDÜRÜMÜZ CEMİL BOZ ANTRENÖR DEĞERLENDİRME TOPLANTISINA KATILDI

İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzde görev yapan antrenörlerimize yönelik periyodik olarak düzenlenen Antrenör Değerlendirme Toplantısı, İl Müdürümüz Cemil Boz’un yönetiminde yapıldı.

6 ŞUBAT 2018 / HABER: BARBAROS ADAY - ENVER ERDEM AKAY
HABERİNFOTOĞRAFLARIİstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzde görev yapan antrenörlerimize yönelik periyodik olarak düzenlenen Antrenör Değerlendirme Toplantısı, İl Müdürümüz Cemil Boz’un yönetiminde yapıldı.

Düzenlenen Toplantıda İl Müdürlüğümüz tarafından İstanbul’da sportif anlamda uygulanan projeler ile bu projeler ait istatistiksel veriler ışığında genel durum ve başarı değerlendirmesi gerçekleştirildi.

Antrenörlerimizden faaliyette bulundukları branşları ve yaptıkları çalışmalar ile ilgili detaylı bilgi alan ve önerilerini dinleyen İl Müdürümüz Cemil Boz, çocuklarımızın ve gençlerimizin sporla tanışması ve sporu benimseyerek bir yaşam kültürü haline getirmesi adına önemli bir misyon yüklendiklerini ve bu bağlamda antrenörlerimize önemli görevler ve sorumluluklar düştüğünü belirttiği konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

'' İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak binlerce çocuk ve gencimizi, yıl boyunca devam eden İl Spor Merkezleri Projesi ve Yaz Spor Okullarımız kapsamında sporla buluşturuyor ve sevdirmeye çalışıyoruz. Sizlerin başarılı çalışmaları neticesinde sporu İstanbul’da tabana yayarak daha binlerce gencimize ulaşma gayreti içerisinde olacağız. Geleceğimiz olan gençlerimiz için yaptığınız faaliyetler bizler için oldukça önemli ve kıymetli. İnanıyorum ki İstanbulumuza yakışır anlamda başarımızı daha da artırarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Özverili çalışmalarımızdan ötürü sizleri bir kez daha tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.''