CURLİNGDE İSTANBUL KULÜPLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Cemil Boz, 2. Etap Curling Grup Elemelerinde başarılı sonuçlara imza atan sporcuları makamında kabul etti.

28 ARALIK 2017Curling Federasyonu 2017 Faaliyet Programında yer alan; 2. Etap Curling Grup Elemelerinde 104 takım arasından 1.Lige Yükselme Müsabakaları’na katılmaya hak kazanan Beylikdüzü Buz Sporları Spor Kulübü, Beylikdüzü Ulus Spor Kulübü, Beylikdüzü Rüzgar Sörfü Spor Kulübü ve Beylikdüzü Genç Olimpik Spor Kulübü sporcuları ve kulüp başkanları, Curling İl Temsilcisi Mehtap Şen ile birlikte İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Cemil Boz’u makamında ziyaret etti. İl Müdürümüz Cemil Boz, sporcuları, antrenörleri ve yöneticileri başarılarından dolayı tebrik etti.

TOHM SEÇMELERİNDE BÜYÜK BAŞARI


Curling Federasyonu 2017 Faaliyet Programında yer alan TOHM Seçmeleri 23 Aralık 2017 tarihinde Kocaeli ilinde yapıldı ve Beylikdüzü Ulus Spor Kulübü’nden Furkan Batırel ve İlker Pehlivanoğlu, Beylikdüzü Buz Sporları kulübünden Melih Özer, TOHM  seçmelerini kazandı.