OKUL SPORLARINDA YENİ DÖNEM

İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Cemil Boz, okul sporları faaliyetlerinde yeni dönemde niteliği artırma gayreti içinde olacaklarını söyledi.

8 KASIM 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARIİstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Cemil Boz, okul sporları faaliyetlerinde yeni dönemde niteliği artırma gayreti içinde olacaklarını söyledi. 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürleri ile il temsilcilerinin katıldığı toplantı, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü merkez binası Oğuz Uğurlu Konferans Salonu’nda yapıldı. 

İl Müdürümüz Cemil Boz, toplantıda yaptığı konuşmada, “Okul sporlarında 2016-2017 dönemini ilimizde 39 branşta ve 578 bin öğrenci ile yaptık. Bu yüksek öğrenci sayısı içinde yeni dönemde yarının nitelikli sporcularını, şampiyonlarını yetiştirmeye özen göstereceğiz. 

Faaliyetlerimizde Milli Eğitim Bakanlığı ve yerel yönetimlerle işbirliği halinde çalışmanın önemini idrak ederek, ilgili kurumlarla koordineli bir şekilde öğrencilerimize hizmet sunma gayretini gösteriyoruz. 

Bu alanda ilçe müdürlerimizin, il temsilcilerimizin ve tüm katılımcıların fedakarca çalışmalarını takdirle karşılıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Yeni dönemde inşallah faaliyetlerimizi daha yukarılara taşımanın mücadelesini vereceğiz” dedi.